Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

20 minut temu, jankamałpa napisał:

Ja też się pogubiłam. Czy tego biedaka ktoś bierze? Jeśli tak to dam chociaż 10 zł stałej dla niego.

Zaproponowałam temu najbiedniejszemu PDT, ale nie ma deklaracji i opiekuna, w międzyczasie osoba z FB zaproponowała, że go weźmie pod swoją opiekę na swój koszt do hoteliku pod Warszawę, jednak na razie chyba tego nie potwierdziła. Do mnie mogą przyjechac dwa psiaki, jedna to mała sunia pod opieką Jo37 i jesli ktos weźmie pod opieke drugiego, to inny. Chyba musimy poczekac na potwierdzenie przez tamta osobe z FB, że go zabiera. 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Jaaga napisał:

Zaproponowałam temu najbiedniejszemu PDT, ale nie ma deklaracji i opiekuna, w międzyczasie osoba z FB zaproponowała, że go weźmie pod swoją opiekę na swój koszt do hoteliku pod Warszawę, jednak na razie chyba tego nie potwierdziła. Do mnie mogą przyjechac dwa psiaki, jedna to mała sunia pod opieką Jo37 i jesli ktos weźmie pod opieke drugiego, to inny. Chyba musimy poczekac na potwierdzenie przez tamta osobe z FB, że go zabiera. 

Tylko ten psiaczek nie ma czasu na czekanie :(. Ma ktoś kontakt z tą  osobą z fb?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ten zrezygnowany psiaczek może jechać do Jaaga już teraz, bez czekania na tę osobę z fb (on nie ma czasu!) to mogę zajáć się zbieraniem deklaracji dla niego. Jeśli nikt inny się nie zgłosi i nie będzie Wam przeszkadzać, że mam przerwy w bywaniu na dogo z powodu wyjazdów. I też od siebie deklaruję 30 zł miesięcznie dla niego

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, jankamałpa napisał:

Tylko ten psiaczek nie ma czasu na czekanie :(. Ma ktoś kontakt z tą  osobą z fb?

 

22 minuty temu, beataczl napisał:

Tola ma nr tel. do Kasi a Kasia kontakt z dziewczynami z fejsa...tak zrozumialam ktorys z postow Toli

 

12 minut temu, agat21 napisał:

Jeśli ten zrezygnowany psiaczek może jechać do Jaaga już teraz, bez czekania na tę osobę z fb (on nie ma czasu!) to mogę zajáć się zbieraniem deklaracji dla niego. Jeśli nikt inny się nie zgłosi i nie będzie Wam przeszkadzać, że mam przerwy w bywaniu na dogo z powodu wyjazdów. I też od siebie deklaruję 30 zł miesięcznie dla niego

Rozmawiałam z Kasią - ta pani z Fb odezwała się, ale Kasia nie wyda jej psa.

Wiem, ze nasza elik bardzo się zaangażowała i teraz  próbuje przekonać Kasię, że opcja tutaj z dogomanii jest jedynym ratunkiem dla psa...

Problemem są jak zwykle pieniądze.

Myślę agat,  ze to dobry pomysł, bo czas ucieka...

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, agat21 napisał:

Jeśli ten zrezygnowany psiaczek może jechać do Jaaga już teraz, bez czekania na tę osobę z fb (on nie ma czasu!) to mogę zajáć się zbieraniem deklaracji dla niego. Jeśli nikt inny się nie zgłosi i nie będzie Wam przeszkadzać, że mam przerwy w bywaniu na dogo z powodu wyjazdów. I też od siebie deklaruję 30 zł miesięcznie dla niego

Przed chwilą skończyłam rozmawiać z Kasią z fb. Z różnych względów nie zdecyduje się na propozycję dania tego biedaka do hoteliku do Warszawy.

Ten psiak, jak piszesz, nie ma czasu więc zbierając deklaracje uratujesz mu życie. Czy założysz mu wątek? W czasie Twojej nieobecności będę podtrzymywać aktywność.

Ja se swojej strony także deklaruję 60,00 zł i mogę podjąć się roli skarbnika.

Tak więc Jaaga jeśli podtrzymujesz propozycję, to psiak pojechałby do Ciebie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trzeba psiakowi już założyć wątek. 

Kto podjąłby się tego?  

802961308_gifproszcy.gif.931f1af8d8e85bcfc15b627c1e946b73.gif   Tu chodzi o ratowanie życia temu biedakowi.

Sama nie dam rady prowadzić tego wątku, mam już i tak za dużo zobowiązań, większą część dnia poświęcam na załatwianie spraw psiaków, ale bardzo będę wspierać działania osobę, która założy wątek.

Mogę być skarbnikiem psiaka tu na dogo. Piszę to, bo wiem, że z reguły nikt nie chce się tego podjąć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku kochany, na wątku staruszków osoby deklarowały kwoty na "jakiegoś" wyciąganego psiaka. 

Staruszek niewidomy w najpilniejszej potrzebie....

Eluś, zaraz popatrzę kto i ile....

Bardzo dziękuję Asiu :)

Ten psiak jest właśnie w wielkiej potrzebie i mam nadzieję, że zdążymy go wyciągnąć.

 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, elik napisał:

Przed chwilą skończyłam rozmawiać z Kasią z fb. Z różnych względów nie zdecyduje się na propozycję dania tego biedaka do hoteliku do Warszawy.

Ten psiak, jak piszesz, nie ma czasu więc zbierając deklaracje uratujesz mu życie. Czy założysz mu wątek? W czasie Twojej nieobecności będę podtrzymywać aktywność.

Ja se swojej strony także deklaruję 60,00 zł i mogę podjąć się roli skarbnika.

Tak więc Jaaga jeśli podtrzymujesz propozycję, to psiak pojechałby do Ciebie.

Elu, oczywiście. Miałam nadzieje, ze tam dostanie szansę, ale skoro nie wyszło, to jak najbardziej. On po prostu nie da rady przezyć w schronisku. Myslałam, że przyjedzie sunia od Jo37 i jej siostra, ale skoro nie szykuje się opcja pomocy dla tej siostrzyczki, to może być ten psiak. Mogą do nas przyjechac w sumie dwa pieski, więcej nie dam rady, bo jest jeszcze z nami Mysia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Jo37 napisał:

Dla siostry szukamy pomocy bo miała miejsce u Jaagi a teraz okazuje się, że to miejsce traci.

Jo, od początku była mowa, że ten niewidomy trafi do jaaga właśnie więc nie mów, że miała jechać siostra, ale traci miejsce, bo to nie jest tak.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2019 o 11:59, mdk8 napisał:

 

Sama się nie podejmę ale jeżeli ktoś by do mnie dołączył to mogłabym spróbować. Tylko nie mam pomysłu gdzie go ewentualnie umieścić. 

Może  mdk8 podtrzyma ofertę  pomocy w założeniu wątku ślepaczkowi...

 

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze druga siostrzyczka chyba ma miejsce gdzie indziej. W ostateczności, gdyby nie było, to jakoś poradzimy sobie z nimi. Byle nie została w schronisku, skoro ktoś chce pomóc jej. Tym bardziej, że jest transport. Tylko przypominam, ze nie mam możliwości wziać ślepego staruszka bez stałych deklaracji. To stary, co najmniej niedowidzący pies, byc moze juz schorowany. Musi miec zapewnione utrzymanie. 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Chyba jednak się szykuje...

 

17 minut temu, Jaaga napisał:

Wiem, ze druga siostrzyczka chyba ma miejsce gdzie indziej. W ostateczności, gdyby nie było, to jakoś poradzimy sobie z nimi. Byle nie została w schronisku, skoro ktoś chce pomóc jej. Tym bardziej, że jest transport. Tylko przypominam, ze nie mam możliwości wziać ślepego staruszka bez stałych deklaracji. To stary, co najmniej niedowidzący pies, byc moze juz schorowany. Musi miec zapewnione utrzymanie. 

Siostrzyczkę bierze do siebie anecik, właśnie potwierdziła:)

Dziękuję pięknie:)dziekuje-ruchomy-obrazek-0054

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Jaaga napisał:

Wiem, ze druga siostrzyczka chyba ma miejsce gdzie indziej. W ostateczności, gdyby nie było, to jakoś poradzimy sobie z nimi. Byle nie została w schronisku, skoro ktoś chce pomóc jej. Tym bardziej, że jest transport. Tylko przypominam, ze nie mam możliwości wziać ślepego staruszka bez stałych deklaracji. To stary, co najmniej niedowidzący pies, byc moze juz schorowany. Musi miec zapewnione utrzymanie. 

Ja niestety ale już deklaracji stałej nie mogę dać na staruszka...:(.Jedynie wpłacę w marcu jednorazowo 50zł i mogę wystąpić do skarpety Talcott o zapomogę.Przeważnie to jest 200zł ale to decydują upoważnione do tego osoby.

Oczywiście potrzebny wątek psiaka bo tu i tak ogromny młyn się zrobił i nie wszystko jest jasne i przejrzyste...

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Bogusik napisał:

Ja niestety ale już deklaracji stałej nie mogę dać na staruszka...:(.Jedynie wpłacę w marcu jednorazowo 50zł i mogę wystąpić do skarpety Talcott o zapomogę.Przeważnie to jest 200zł ale to decydują upoważnione do tego osoby.

Oczywiście potrzebny wątek psiaka bo tu i tak ogromny młyn się zrobił i nie wszystko jest jasne i przejrzyste...

Bardzo potrzebny wątek, bo faktyczne trudno teraz wyłapać deklaracje pomocy,a jest tego trochę tutaj i na wątku staruszków...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Ta po lewej jest juz parę miesięcy, to trochę wycofana sunia.

Ta druga mała, taka jak moja Florka...

Ta po lewej jest już parę miesięcy, to bardzo ładna suczka, ale trochę wycofana...

Ta druga nowa, tuz po sterylce, taka jak moja Florka...

Pracownik mówił dzisiaj, ze wszystkie te nowe to fajne dziewczynki.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...