Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 31.03.2023 o 21:32, Tola napisał:

Elu, karma została zamówiona na adres kobiety, która jako pierwsza pokazała warunki i  poprosiła o pomoc dla tych biedaków.  Błagała o pomoc i karmę; nim będzie można  zorganizować inną pomoc niech chociaż mają co jeść....Nie znam tam nikogo, nie potrafię powiedzieć nic więcej 

To bardzo dobre wyjście. Dobrze, że nie dostanie karmy ten facet

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2023 o 22:42, Tola napisał:

Z tego co wiem to czarna sunia nie ma  nigdzie miejsca, nigdzie nie jedzie 😔

Czwarta ma płatne miejsce w Konstantynowie. Gdyby zdarzył się cud i ktoś by ją wziął pod opiekę, to byłaby wielka ulga, bo dziewczyna nie ma za co jej utrzymać, a nie chce zostawiać jej tam samej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2023 o 22:23, elik napisał:

A ten starszak to pies, czy suczka?   Kasia na pewno zapyta.

Ponawiam pytanie. Jutro zapytam kikou czy tego psiaka. Jeśli się zgodzi to będę szukać wspólnika i toczyć batalię o deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2023 o 00:08, Ewa Marta napisał:

Tolu, na pewno wyjeżdżają cztery. Właśnie się do końca wyjaśniło. Ta czarna sunia jedzie do Konstantynowa. 

 Bardzo się cieszę, bo to byłaby dla niej tragedia, jakby w ostatniej chwili cis nie wyszło. Ania, do której wysłaliśmy karmę cały czas mówiła, że to nic pewnego ten jej wyjazd. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2023 o 08:59, Tola napisał:

 Bardzo się cieszę, bo to byłaby dla niej tragedia, jakby w ostatniej chwili cis nie wyszło. Ania, do której wysłaliśmy karmę cały czas mówiła, że to nic pewnego ten jej wyjazd. 

Plany w ostatniej chwili uległy zmianie, ale sunia wyjechała razem z naszą trójką. Tyle, że nie do Konstantynowa, a gdzie indziej. Nie ogarniam tego już, najważniejsze, że w bezpieczne miejsce!

Ten starszy pies, który został nie jest taki stary. Ma podobno 8 lat. Tak o nim pisała osoba stamtąd:

"Ten starszy psiak ma ok 8 lat. Byl zamkniety w stodole. Wygryzl dziurę i nawiał. Gmina też postawiła  "kojec" dla niego".

Może ktoś się ulituje nad nim 😞

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 01:05, Aldrumka napisał:

Elik chyba pyta kilku o miejsce dla niego 

Noszę się z zamiarem zapytania, ale okazało się, że to nie jest staruszek i obawiam się, że Kasia nie zechce go przyjąć. Jest chyba za młody w stosunku do  piesków, które są u Niej. Jednak, kto pyta, nie błądzi. Ale ponieważ przyjechała sunia, na którą czekam od początku lutego i przyjęłam pod opiekę sunię z Gminnej przechowalni, nie dam rady przyjąć pod skrzydła także i tego psiaka. Bardzo mi go żal. On nie może tam zostać, ale nie dam rady przyjąć na siebie odpowiedzialność za niego, szukać kasy, prowadzić wątek. Jest to fizycznie niemożliwe. Mam w domu niewidomego psa i wymagającą uwagi sunię, a za chwilę wyprowadzę się na działkę, gdzie czeka mnie huk pracy. Doba będzie za krótka. Niemniej jednak ze swej strony obiecuję dużą pomoc komuś, kto zaopiekuje się tym nieszczęśnikiem i deklaruję 30,00 zł miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

Również deklaruję dla niego 50zł stałej. Dawno temu umieszczałam psy u Murku, niestety hotelik, przynajmniej w tej formie nie istnieje, a ja od lat wypadłam z obiegu i nie wiem nawet gdzie pytać. Ten pies nie daje mi spokoju, ale jedyne co mogę zrobić to pomyślałam, że gdyby udało się go gdzieś zabrać to opłacę mu pierwszy miesiąc pobytu, potem oczywiscie stała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...