Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 1.01.2022 o 22:40, Jo37 napisał:

Strasznie to wszystko dołujące. A jak się pomnoży przez setki schronisk i przytulisk.

No właśnie. My się zajmujemy tylko szczęśliwcami, które zostały zauważone i pokazane. A ta cała reszta w schronach i pseudo domach?

Żeby powiało optymizmem, to informuję ,że dla Linxa szykuje się rewelacyjny domek.

Byłam dziś na wizycie przedA i mam same świetne wiadomości.

Kocio zamieszka z Maksimusem, maine coonem niebieskim. Ma 10 miesięcy, jest niezwykle łagodny.

Domek to śliczne mieszkanko z pańcią i pańciem. Koty do dyspozycji mają spory taras, który w zasadzie jest wolierą.

Całe mieszkanie jest dostosowane do potrzeb kotów. Państwo zasięgnęli informacji jak wprowadzić Linxa do domu.

Pani podjedzie po niego do Krakowa.

Oczywiście nagadałam się o tym w jaki sposób pomagamy zwierzakom, nachwaliłam ZEA i przyszły DS powinien kapnąć groszem.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 20:13, Poker napisał:

No właśnie. My się zajmujemy tylko szczęśliwcami, które zostały zauważone i pokazane. A ta cała reszta w schronach i pseudo domach?

Żeby powiało optymizmem, to informuję ,że dla Linxa szykuje się rewelacyjny domek.

Byłam dziś na wizycie przedA i mam same świetne wiadomości.

Kocio zamieszka z Maksimusem, maine coonem niebieskim. Ma 10 miesięcy, jest niezwykle łagodny.

Domek to śliczne mieszkanko z pańcią i pańciem. Koty do dyspozycji mają spory taras, który w zasadzie jest wolierą.

Całe mieszkanie jest dostosowane do potrzeb kotów. Państwo zasięgnęli informacji jak wprowadzić Linxa do domu.

Pani podjedzie po niego do Krakowa.

Oczywiście nagadałam się o tym w jaki sposób pomagamy zwierzakom, nachwaliłam ZEA i przyszły DS powinien kapnąć groszem.

Dziękuje pięknie za wizytę i resztę serce-ruchomy-obrazek-0525.gif

Trochę wahałam się, bo miałam dla kocurka do wyboru domek w Krakowie, czyli bliżej, ale serce od początku podpowiadało, że Wrocław to będzie lepszy wybór dla Linxa.

Bardzo się cieszę.

No i pani przyjeżdża po Linxa z Wrocławia do Krakowa, to też swego rodzaju potwierdzenie, że domek stara się.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 19:28, Aska7 napisał:

Nie uwierzę, że one mogły kogoś zagryźć. Najwyżej kurę i to mało bojową. Siedzi tam przykuty do tej kraty jak galernik 😔

 

20211230_095357_resize_90.jpg

20211230_095353_resize_54.jpg

wszystkie one tam biedne, ale ten to chyba najbiedniejszy "skazaniec" 😞 😞 😞

Dnia 1.01.2022 o 21:24, Tola napisał:

Dzięki Ci Aska, że znowu przeszłaś i zrobiłaś zdjęcia, może i tm razem przyniesiesz szczęście jakiemuś biedakowi.

Sunia cudna, podobna jest też w pierwszym boksie.

A te dwa psy to bracia, pokazuje je od dawna, to dawny boks Budynia i Amberka, na samym końcu.

20211230_095452_resize_22.jpg.8668d03d62ca1c94901aaccd015d68e2.jpg

Cudna ta sunia, ci bracia... każde z tych istnień zasługuje na miłość, bezpieczeństwo, na dom, na swojego człowieka....

a na co zasługuje każdy z tych "ludzi" przez których one wszystkie tam cierpią ?????? 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 21:42, mari23 napisał:

wszystkie one tam biedne, ale ten to chyba najbiedniejszy "skazaniec" 😞 😞 😞

Cudna ta sunia, ci bracia... każde z tych istnień zasługuje na miłość, bezpieczeństwo, na dom, na swojego człowieka....

a na co zasługuje każdy z tych "ludzi" przez których one wszystkie tam cierpią ?????? 😞

Jakby owczarki od Jagny znalazły domy, można wtedy myśleć o zabraniu i tego, tylko czy on wytrzyma:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 19:28, Aska7 napisał:

Nie uwierzę, że one mogły kogoś zagryźć. Najwyżej kurę i to mało bojową. Siedzi tam przykuty do tej kraty jak galernik 😔

 

20211230_095357_resize_90.jpg

20211230_095353_resize_54.jpg

A czy jest jakakolwiek szansa na jakieś miejsce dla niego? Bo może znowu wspólnymi siłami jakoś dałybyśmy radę uzbierać kasę?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 11:56, Ewa Marta napisał:

A czy jest jakakolwiek szansa na jakieś miejsce dla niego? Bo może znowu wspólnymi siłami jakoś dałybyśmy radę uzbierać kasę?

Czy on do czasu zakończenia sprawy nie musi  przypadkiem być w schronisku? A może sprawa już jest zakończona?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 11:56, Ewa Marta napisał:

A czy jest jakakolwiek szansa na jakieś miejsce dla niego? Bo może znowu wspólnymi siłami jakoś dałybyśmy radę uzbierać kasę?

Zawsze jest szansa, jak chociaż jedna osoba myśli o biedaku.

A tutaj jest nas więcej i tak jak piszesz, wspólnymi siłami można zdziałać cuda.

Andżela już wolna, a on tam wegetuje na tym betonie.

Dnia 3.01.2022 o 18:07, elik napisał:

Czy on do czasu zakończenia sprawy nie musi  przypadkiem być w schronisku? A może sprawa już jest zakończona?

Elu, sprawa już zakończona, dlatego sunię wydali.

Dnia 3.01.2022 o 18:17, Ewa Marta napisał:

Sunię wydali, więc i jego pewnie też by dali.

Tak, pies jest do zabrania w każdej chwili.

Dnia 3.01.2022 o 18:34, mdk8 napisał:

 

Tola mówiła ,że wydadzą bez problemu.

Tak, wydadzą, jak i Andżelę.

Link to comment
Share on other sites

Keksik - 12,01. ma szczepienie i pod koniec stycznia zabieg usunięcia oczka.

Dzisiaj był pierwszy telefon w jego sprawie - z Piotrkowa.

Kesik jest największy z rodzeństwa.

1641234795741.jpg

Sisi - również szczepienie 12.01. i zabieg zszycia powieki pod koniec miesiąca. 

Również dzisiaj miałam zapytanie o koteczkę, z Krakowa, na razie nie wiem, co wyniknie z tych zapytań.

1641234939324.jpg

1641234945191.jpg

1641234951937.jpg

1641234966293.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2021 o 21:49, Tyśka) napisał:

Kornelia też ma już domek?

Ludzie to straszni egoiści... Tylko oczami adoptują. Wrrr.

Trzymam kciuki za Delicję i Linxa, szczęścia w nowych domkach. Ogłoszenia zdejmuję.

Tysiu, jak możesz przywróć OLX Kornelii - pani wciąż zastanawia się, chyba ta decyzja co do adopcji kolejnego kota była zbyt pochopna, niepotrzebnie przekazywałam, że koteczka jest już zarezerwowana.

Miałam parę zapytań, teraz trzeba szukać domu od nowa.

Kornelka jest najmniejsza z rodzeństwa.

1638897471890.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...