Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 4.02.2023 o 17:33, Tola napisał:

Dostałam od Murki info, że rodzina z Krakowa  przyjechała - Pralinka i Ciastek pojechały. 

czarnee5.jpg.94084496b9c70cc2297198574db1d0b2.jpg

Czy jest jeszcze jakiś kotek z tych czarnych do adopcji?  Mam ochotę usunąć moje ogłoszenie tych kotków, bo jakiś debil/debilka wypisuje do nie posty. Aje jeśli jeszcze jakiś szuka domu, to ścierpię, zostawię ogłoszenie póki wszystkie będą w domach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2023 o 19:24, elik napisał:

Czy jest jeszcze jakiś kotek z tych czarnych do adopcji?  Mam ochotę usunąć moje ogłoszenie tych kotków, bo jakiś debil/debilka wypisuje do nie posty. Aje jeśli jeszcze jakiś szuka domu, to ścierpię, zostawię ogłoszenie póki wszystkie będą w domach.

 Elu, możesz spokojnie usunąć ogłoszenie - były 3 kotki,  wszystkie już w swoich domach - czekoladka zamieszkała w Warszawie, a dwa pozostałe - Ciastek i Pralinka dzisiaj w Krakowie.

Bardzo dziękuję Tobie i terra za pomoc w ogłaszaniuserce-ruchomy-obrazek-0641.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2023 o 19:29, Tola napisał:

 Elu, możesz spokojnie usunąć ogłoszenie - były 3 kotki,  wszystkie już w swoich domach - czekoladka zamieszkała w Warszawie, a dwa pozostałe - Ciastek i Pralinka dzisiaj w Krakowie.

Bardzo dziękuję Tobie i terra za pomoc w ogłaszaniuserce-ruchomy-obrazek-0641.gif

Super, ogromnie się cieszę. Likwiduję ogłoszenie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2023 o 19:12, Jaaga napisał:

Ten pies za zdrowo nie wygląda...

Też zaniepokoiło mnie to jego siedzenie bez ruchu.

U nas robi się b.zimno, silny wiatr tylko to potęguje, to nie będzie dobry czas dla wielu zwierzaków:(

Mróz rośnie niestety; myślałam, ze zimę mamy za sobą, a tu  kolejne jej uderzenie.

Zawsze wtedy przerażają mnie rozlatujące się budy,  betonowe nieogrzewane boksy i ich mieszkańcy:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2023 o 20:45, Aska7 napisał:

To cud, że pojechałam wczoraj. Dzisiaj w Łodzi i na A2 masakra. 

Petycja podpisana.

Dobrze, że zdążyłaś.

Transport planowany był dużo wcześniej, nikt wtedy o takich śnieżycach nie myślał.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2023 o 19:44, Tola napisał:

On nie jest duży, średniak raczej z tego co pamiętam.

Nic nie wiem, z tego boksu najmniej psów wyjechało, rzadko ktoś pyta. 

Daj znać, gdyby więcej było wiadomo. On taki nieprzystępny jest chyba, a ja nie przepadam za "proludzkimi miziastymi".

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2023 o 19:11, Jaaga napisał:

Jaki szkielet z tego najmniejszego, ładnie umaszczonego 😞 Kazde żebro na wierzchu i cała miednica odstaje już. On na pewno mrozów nie przetrwa.

Piesek jest faktycznie bardzo chudy, ale i bardzo nieprzystępny, pytałam dzisiaj o niego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2023 o 20:40, Tola napisał:

Piesek jest faktycznie bardzo chudy, ale i bardzo nieprzystępny, pytałam dzisiaj o niego.

Bardzo mi go żal, bo mrozów na pewno nie przetrwa w takiej kondycji. Myślałam, żeby go wziać, ale niestety nie dam rady. Już Greya wzięłam, a to duży, chyba najtrudniejszy pies jakiego mamy.

Mały może zmienić się w przyjaznym, spokojnym miejscu, moze tak reagować ze strachu i stresu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2023 o 11:43, Tola napisał:

Rozmawiałam już z anecik, worek karmy będzie od ZEA, będzie mniej za hotelik...

 

Dnia 2.02.2023 o 12:05, AniaB napisał:

Tolu!! Przeogromne dziękuję!!! ❤️❤️❤️ To naprawdę znaczace wsparcie!! 

Zamówiony worek Josera Festival łosoś

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smutne informacja💔😢 Odeszła Sonia, suczka z zamojskiego schroniska,  adoptowana w 2012 roku wraz z koleżanką z boksu, Rajką. Trafiły do cudownej rodziny, zawsze pisałam, że to dom jak bajki, a w centrum Lublina. Odwiedzaliśmy państwo i suczki, zawsze urzekał nas spokój i cudowna atmosfera. Niestety, upływający czas nie oszczędził ani ludzi, ani zwierząt,  najpierw odszedł pan, teraz Sonia😢W tym cudownym miejscu została p. Ewa i Rajka. Tutaj wątek suczek Wątek

IMG-20211224-WA0023.jpg

20181218_124253.thumb.jpg.d6d353c68411d26c313a51c94ffe18d2.jpg

20181218_132243.thumb.jpg.0def4cdf640de1bd156516a787fcff38.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chciałam też pozostawić ślad po tym bezimiennym, bezdomnym piesku😢 Parę dni temu wrzuciłam na fb prośbę o Dt lub DS.  Odezwała się Marta Kado z cudowną informacją, że jej bliscy sąsiedzi są zdecydowani dać dom bezdomniakowi, ich poprzedni piesek był bardzo podobny. Wydawało się, że to cud...Na następny dzień okazało się, że pies nie żyje, zginął w nocy😢😢😢 Ten biedak nie miał nic, był dokarmiany przez kobietę, która jako jedyna na wsi okazała mu serce. Niech chociaż tutaj pozostanie po nim ślad. Kado, dziękuję♥️, szczęście było tak blisko

received_1679995762431360.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...