Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.02.2023 o 11:14, AniaB napisał:

Jadą króliczki moje i nie moje!!❤️ Pomoc Asi nieoceniona❤️❤️, ja utrzymuje psy sama więc bez takiego transportu to nawet bym nie mogła marzyć o zabraniu dwoch psiakow.. Jedzcie szczęśliwie i do zobaczenia w Krk! 

Rozmawiałam już z anecik, worek karmy będzie od ZEA, będzie mniej za hotelik...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koda przecudna!! Żeby mnie było stać i żebym miała możliwości lokalowe to bardzo marzę o starszym psiaku.. Niestety nie mogłabym już pomoc wtedy nikomu:((.. Zoran mój typ, widac że łapki mu się z nerwów rozjechały, jemu wyjście stamtąd należało się jak mało komu..:(( On tam nie dałby rady długo.. :((

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2023 o 14:41, Nesiowata napisał:

Wydaje się, że  coraz więcej tych informacji😓 Ostatnio nie mogłam spać, jak przeczytałam o suczce wykopanej przez koparkę, w Krakowie😓 Dzisiaj wyświetliły mi się zdjęcia z okolic Nowego Tomyśla - martwe psy w budach, a właściciwie szkielety psów.😓 A co ilu takich psach zakopanych żywcem, zagłodzonych nie wiemy😓 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2023 o 14:41, Nesiowata napisał:

 

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/dramat-w-schronisku-w-wielkopolsce-widok-psów-przeraża/ar-AA171wyy?rc=1&ocid=winp1taskbar&cvid=28d8fecc026942688ec8677140074b14

to sie nigdy nie skonczy ...poki czlowiek panem ziemi calej ....😢
                              
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...