Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 19.01.2023 o 06:09, AniaB napisał:

Baaardzo Ci Tolu dziękuję! Nie wiem czy byłaby możliwość zaszczepienia ich na wirusowki? Dziękuję bbb! 

TZ będzie rozmawiać z wetem w poniedziałek, jak zgodzi się podjechać do schroniska to na pewno zaszczepi wszystkie te psy, które mają jechać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 21:43, Tola napisał:

Dzisiaj p. Jola z Krakowa przywiozła nam podarunki od elik dla naszych kotów w Dt, pięknie dziękuję😘😘😘 Paczki odbierał TZ, jeszcze ich nie widziałam, też napiszę więcej i zrobię zdjęcie. 

Bardzo dziękujemy elik za prezenty dla kotów w Dt🌹♥️🌹♥️ Opakowanie mleka jest od p. Joli, DS Szafranka vel Marleya🌹♥️🌹♥️

IMG_20230119_134142.jpg

Link to comment
Share on other sites

Za 2 tyg. 4 psy wyjadą z zamojskiego schroniska, nie mogę się doczekać. ♥️♥️♥️♥️ "Moja" sunia nadal na kwarantannie i czeka, może w następnym tyg. będzie miała zabieg. Obym zdążyła z zabraniem jej zanim trafi do boksu ogólnego. 

FB_IMG_1671704607745.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 13:43, Tola napisał:

Bardzo dziękujemy elik za prezenty dla kotów w Dt🌹♥️🌹♥️ Opakowanie mleka jest od p. Joli, DS Szafranka vel Marleya🌹♥️🌹♥️

IMG_20230119_134142.jpg

Pani Jola dzwoniła dzisiaj i umówiłyśmy się na jutro  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 13:49, Tola napisał:

Za 2 tyg. 4 psy wyjadą z zamojskiego schroniska, nie mogę się doczekać. ♥️♥️♥️♥️ "Moja" sunia nadal na kwarantannie i czeka, może w następnym tyg. będzie miała zabieg. Obym zdążyła z zabraniem jej zanim trafi do boksu ogólnego. 

FB_IMG_1671704607745.jpg

Wiesz coś o tej suni? Wiek, waga charakter?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 19:13, elik napisał:

Pani Jola dzwoniła dzisiaj i umówiłyśmy się na jutro  🙂 

Świetnie. Mówiła, że to trochę potrwa, a tu proszę, właściwie od razu przekaże🙂

Dnia 19.01.2023 o 19:14, elik napisał:

Wiesz coś o tej suni? Wiek, waga charakter?

Wiem niewiele, jest nieduża, podobno łagodna. To sunia, która była do nas zgłoszona, że bląka się na działkach, podobno miała tam szczeniaki😓TZ jeździł parę razy, ale jej nie znalazl. A potem zobaczyłam ją na profilu schroniska, ktoś ją przywiózł, ale bez maluchów 😢 . Wiem, że jest cały czas w boksie na kwarantannie, czekam na nią już chyba dwa miesiące, chciałabym ją zabrać😔

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2023 o 11:39, Tola napisał:

Wiem, że jest cały czas w boksie na kwarantannie, czekam na nią już chyba dwa miesiące, chciałabym ją zabrać😔

2 miesiące na kwarantannie??? Ciekawe z jakiego powodu trzymają ją tam tak długo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 13:49, Tola napisał:

"Moja" sunia nadal na kwarantannie i czeka, może w następnym tyg. będzie miała zabieg Obym zdążyła z zabraniem jej zanim trafi do boksu ogólnego. 

Nazywasz ją swoją, co prawda w cudzysłowie, ale jednak  🙂  Czy masz plany wobec tej suni?  🙂  

I czemu chciałabyś zdążyć, zanim przeniosą ja do boksu ogólnego. Czy coś jej tam grozi?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2023 o 18:46, Poker napisał:

Coś chyba nie tak. Co sterylizują ma wspólnego z tak długa kwarantanną

Kwarantanna trwa 14 dni, ale dopóki suczka nie będzie wysterylizowana musi tam nadal czekać, w kojcu na kwarantannie i dlatego piszę, że jest na kwarantannie, chociaż ona już dawno minęła. Spora ilość psów, dużo dni wolnych, teraz wet jest na urlopie i wydłuża się czas do zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2023 o 19:33, elik napisał:

Nazywasz ją swoją, co prawda w cudzysłowie, ale jednak  🙂  Czy masz plany wobec tej suni?  🙂  

I czemu chciałabyś zdążyć, zanim przeniosą ja do boksu ogólnego. Czy coś jej tam grozi?

Tak, chciałabym ją zabrać; była do nas zgłoszona jako bezdomna, szukaliśmy jej, chciałabym jej pomóc.  Bardzo też  przypomina mi moją pierwszą suczkę, jaką miałam... Elu, przeniesienie psa do  boksu ogólnego to dla niego  kolejny stres, nie wiadomo do jakiego trafi, z jakimi współtowarzyszami , jak zostanie przyjęty, czy da radę dostać się do miski.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2023 o 21:23, Tola napisał:

Tak, chciałabym ją zabrać; była do nas zgłoszona jako bezdomna, szukaliśmy jej, chciałabym jej pomóc.  Bardzo też  przypomina mi moją pierwszą suczkę, jaką miałam... Elu, przeniesienie psa do  boksu ogólnego to dla niego  kolejny stres, nie wiadomo do jakiego trafi, z jakimi współtowarzyszami , jak zostanie przyjęty, czy da radę dostać się do miski.  

Mi przypomina moja ukochaną Masieńkę [*]  To dość typowe umaszczenie dla suczek wielorasowych.
Nie przyspieszyłoby procedur, gdybyś powiedziała, że Ty chcesz ją adoptować? Życzę Ci, żeby udało się zabrać ją zanim trafi do boksów ogólnych. Powodzenia  ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2023 o 21:32, elik napisał:

Mi przypomina moja ukochaną Masieńkę [*]  To dość typowe umaszczenie dla suczek wielorasowych.
Nie przyspieszyłoby procedur, gdybyś powiedziała, że Ty chcesz ją adoptować? Życzę Ci, żeby udało się zabrać ją zanim trafi do boksów ogólnych. Powodzenia  ❤️

 

Dnia 20.01.2023 o 22:42, Poker napisał:

Chcesz ją adoptować?

Chcę suczkę zebrać do hoteliku, już miała jechać do Jagny poprzednim razem, wtedy kiedy jechała Iskra i Pusia.  Teraz byłam pewna, że zdążymy na 02.02. i niestety nic z tego też nie wyjdzie.  Dopóki pomagamy w opiece nad wnukiem nie mogę wziąć do domu nowego zwierzaka. No i stan  Luizki jest nadal bardzo ciężki, właściwie to cud, że przy takich wynikach nadal żyje.   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2023 o 10:14, elik napisał:

To przykre, że tak długo nie możesz spełnić swoich zamierzeń. Ale chyba w lutym w końcu sunia będzie wysterylizowana i będziesz mogła zabrać ją do hoteliku. Szczerze życzę Ci tego.

Dziękuję za ciepłe słowa, nam nadzieję że suczce uda się wreszcie wyjechać że schroniska. 

Link to comment
Share on other sites

U mnie drzewa też padają i to bez pomocy bobrów. Wystarczyły spore opady śniegu.

Takich połamanych drzew po wczorajszej nocy jest u mnie na osiedlu wiele.

20230121_080051.jpg.376a62f830d9beaafa6d659879169e7f.jpg

A to drzewa w moim ogródku. Na szczęście ich nie połamało, ale rano trzeba było strząsnąć z nich śnieg.

20221213_133226.jpg.e5f4509f04e25707cdd6d7867d73183c.jpg 

20221213_133215.jpg.f2d33646dd1fa1c78d9cf796676c2410.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2023 o 09:49, Tola napisał:

Ja na wsi mam sporo sosen i one bardzo ucierpiały podczas podczas poprzednich opadòw śniegu, teraz będzie na pewno podobnie. 

U nas "tylko" jedna sosna ucierpiała, reszta tych połamanych, to drzewa liściaste.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...