Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 23.12.2022 o 20:15, Alaskan malamutte napisał:

Do Anecik jedzie Masza. Kira juz tam jest. Do Szajki Szarego Wilka jedzie Azja, sunia w typie husky. 

 

I zmieszczą się chyba jeszcze dwie suczki ze schroniska, rozmawiałam z Aska7- czyli ta mała puchatka i ruda chuda sunia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że znowu parę psów Nowy Rok rozpocznie poza schroniskiem💙💙💙. A ja mam jeszcze jedna wspaniałą wiadomość - zgłosiła  się pani z okolic Zamościa , technik weterynarii, która chce zaopiekować się tym niewidomym staruszkiem, który w środę ma operację.💙💙 Dla mnie to kolejny cud, bardzo się cieszę, nie wiem co dalej, ale zaraz po operacji staruszek być może będzie miał opiekę.💙💙

 

IMG-20221222-WA0118.jpg

  • Like 9
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2022 o 10:14, Moli@ napisał:

Jaaga, podaj na pw numer konta..., kupimy od Ciebie tablety - CARDISURE 2,5mg - 10listków (100tab) = 200zł 🙂

 

 

My zapłacimy za tabletki, będą dla Czakusia a jaanna019 kupi na tą kwotę,  naszym psiakom karmę. Wszyscy zadowoleni.

Nie pisałam wcześniej..., musiałam uzgodnić z osobą odpowiedzialną za chłopaka. Czako jest u nas w BDT

 

W Białym CARDISURE 2,5mg jest tańsze 16zł listek sprawdziłam...ale Czako dostał tablety CARDISURE od dogomaniaków, wspierany jest karmą hepatic..., suplementami.

Każdemu może się zdarzyć taka "wpadka"

Przyjechały dziś tablety dla Czako od Jaaga

CARDISURE 2,5mg - 79tab - 158zł / 27.12. (przelew )

+ CARDISURE 1,25mg - 38 tab

 

image.jpeg.17e2ef5586c25e05eb20eeac0b8e2f05.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I znowu HURAAAAAAAAAAAA. Pani Agnieszka, która adoptowała ode mnie Dunię w 2009 r podjęła się transportu Rudaski od Anecik do Wrocławia. Mało , że za darmochę, to jeszcze dziękowała, że może zrobić coś dla psich biedaków. Nie mówiąc o tym, że 13 lat wpłaca co miesiąc na moje konto 20 zł na psiaki.

 Dunia * odeszła w lipcu 2022 :(. Była cudowna. Uwielbialiśmy ją, a dla pani Agnieszki była psem jej życia.  Na razie jeszcze nie dojrzała do wzięcia kolejnego psa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 09:39, Poker napisał:

I znowu HURAAAAAAAAAAAA. Pani Agnieszka, która adoptowała ode mnie Dunię w 2009 r podjęła się transportu Rudaski od Anecik do Wrocławia. Mało , że za darmochę, to jeszcze dziękowała, że może zrobić coś dla psich biedaków. Nie mówiąc o tym, że 13 lat wpłaca co miesiąc na moje konto 20 zł na psiaki.

 Dunia * odeszła w lipcu 2022 :(. Była cudowna. Uwielbialiśmy ją, a dla pani Agnieszki była psem jej życia.  Na razie jeszcze nie dojrzała do wzięcia kolejnego psa.

                ❤️❤️🍀

Sciskam za wszystko mocno mocno a to ta malenka rudunia jedzie pod Ciociną opiekę?                      
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 09:39, Poker napisał:

I znowu HURAAAAAAAAAAAA. Pani Agnieszka, która adoptowała ode mnie Dunię w 2009 r podjęła się transportu Rudaski od Anecik do Wrocławia. Mało , że za darmochę, to jeszcze dziękowała, że może zrobić coś dla psich biedaków. Nie mówiąc o tym, że 13 lat wpłaca co miesiąc na moje konto 20 zł na psiaki.

 Dunia * odeszła w lipcu 2022 :(. Była cudowna. Uwielbialiśmy ją, a dla pani Agnieszki była psem jej życia.  Na razie jeszcze nie dojrzała do wzięcia kolejnego psa.

Wspaniała wiadomość 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 09:39, Poker napisał:

I znowu HURAAAAAAAAAAAA. Pani Agnieszka, która adoptowała ode mnie Dunię w 2009 r podjęła się transportu Rudaski od Anecik do Wrocławia. Mało , że za darmochę, to jeszcze dziękowała, że może zrobić coś dla psich biedaków. Nie mówiąc o tym, że 13 lat wpłaca co miesiąc na moje konto 20 zł na psiaki.

 Dunia * odeszła w lipcu 2022 :(. Była cudowna. Uwielbialiśmy ją, a dla pani Agnieszki była psem jej życia.  Na razie jeszcze nie dojrzała do wzięcia kolejnego psa.

Wspaniała wiadomość, zawsze najważniejszy jest ten łańcuszek dobrych serc💙💙💙💙💙💙

Link to comment
Share on other sites

Święta, święta i po świętach...

🎄💙Dostaliśmy sporo życzeń i świątecznych zdjęć od byłych podopiecznych, wszystkie wzruszają, cieszą, bo to najcudowniejsze opowieści o tym, jak nowi opiekunowie kochają swoje zwierzaki.

Szczęście tych zwierzaków to też zasługa dogomaniaków.

Lola vel Luna, w 2018 roku była wraz z mamą w naszym kojcu, nie miały swojego wątku, tutaj na zamojskim pokazywałam obie dziewczyny. Lola w chwili adopcji ważyła 13 kg, teraz waży 25 kg, mieszka w Warszawie.💙

Lola u nas

IMGP6163.JPG

Lola vel Luna świątecznie

IMG-20221227-WA0007.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze Ika, też była w DT w Zamościu - mała, drobniutka, chudziutka suczka, parę lat temu pojechała do Opola, 

teraz ze zdjęcia patrzy na mnie psia dama.

Nie wiem ile to lat temu, Martusia  kado robiła wizytę, może pamięta. Ika tez nie miała swojego wątku. 

IMG-20221222-WA0108.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mam kolejne dobre informacje - przed świętami odezwała się  pani Bogusława z okolic Krakowa  w sprawie adopcji Arabiki (wróciła do Jaaga z  adopcji do Krakowa). Pani bardzo sympatyczna,  rodzina kociarzy, pomagają bezdomnym futrzakom,   ankieta już wyoełniona,  resztę procedur przeniosłyśmy na "po świętach".  W środę jest już umówiona wizyta poadopcyjna i zobaczymy co dalej. Mam nadzieję, że tym razem to będzie odpowiedzialny dom.🏠

image (2).jpeg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jest też dom w Warszawie zainteresowany Czekoladką, w piątek Jo37 jedzie tam na wizytę, bardzo dziękuję 💙 Miałam bardzo dużo zapytań o kociaki tuż przed świętami, dzwoniło też sporo Ukraińców, wszystko to chyba miały być prezenty świąteczne, bo teraz nikt już ponownie nie zadzwonił. 

czarne2.jpg.c561b307d0c71f4add09a5948825f63b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 21:38, Tola napisał:

I jeszcze Ika, też była w DT w Zamościu - mała, drobniutka, chudziutka suczka, parę lat temu pojechała do Opola, 

teraz ze zdjęcia patrzy na mnie psia dama.

Nie wiem ile to lat temu, Martusia  kado robiła wizytę, może pamięta. Ika tez nie miała swojego wątku. 

IMG-20221222-WA0108.jpg

Ło matko i córko kto by to spamietał🤭

Trochę tych wizyt było. Pamiętam psiaczki i ludzi,ale czasowo nie ogarniam😻

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...