Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Chciałabym wziąć pod opiekę malutką Freskę, obiecałam jej to, jak zabierałam Nelcię..O ile będzie miejsce u Szafirki..

IMGP8323.JPG

Było by wspaniale! :) Może jeszcze ktoś dołączy z chęcią wzięcia pod opiekę któregoś z tych bidulek....Tu chodzi o duże koszty transportu,a także masę kilometrów,które kierowca musi pokonać.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Poker napisał:

Anula , mogę wziąć do nas tę małą czarną od ewu . Czy wtedy weźmiecie  powyższego biedaka pod swoje

skrzydła ?

Już miałam zakładać Kofi wątek ale się wstrzymam.Ja jestem za tak tylko muszę porozmawiać z Bogusik.Na razie nie odbiera telefonu.Dam znać.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Poker napisał:

Anula , mogę wziąć do nas tę małą czarną od ewu . Czy wtedy weźmiecie  powyższego biedaka pod swoje

skrzydła ?

Rozmawiałam z Bogusią i oczywiście niech Kofi jedzie do Ciebie.Będzie miała cudny DT.A my pomyślimy nad trzema psiaczkami z tego wątku.Wieczorem będzie być może więcej wiadomości.Teraz muszę zawiadomić szafirkę a Ty zawiadomić ewu o decyzji bo ewu dogrywa transport na 02.05.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Rozmawiałam z Bogusią i oczywiście niech Kofi jedzie do Ciebie.Będzie miała cudny DT.A my pomyślimy nad trzema psiaczkami z tego wątku.Wieczorem będzie być może więcej wiadomości.Teraz muszę zawiadomić szafirkę a Ty zawiadomić ewu o decyzji bo ewu dogrywa transport na 02.05.

Super!! To już mamy cztery psiaczki szczęściaczki, które opuszczą schronisko!!!skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0004

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Ten psiak spędza mi sen z powiek....

IMGP8379.JPG

Tak,ten psiak jest przepiękny,na pewno wyczesany,wykąpany byłby najlepszym przyjacielem i ozdobą każdego domu.

Za mało jest nas tu aby skutecznie tym psiakom w szybkim tempie pomagać dlatego tkwią tam.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Super!! To już mamy cztery psiaczki szczęściaczki, które opuszczą schronisko!!!skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0004

skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0004 skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0004 skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0004

Ja też poskaczę sobie z radości, 4 psie życia uratowane skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0004

Anula, Bogusik, AM, Poker - bardzo Wam wszystkim dziękuję, bardzo!

Sara201, Gabi791 - Wam tez bardzo dziękuję za chęć pomocy kolejnym zamojskim bezdomniakom, może uda się nastepnym razem.

dziekuje-ruchomy-obrazek-0025
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z Bogusik, Alaskan i szafirką, jest już wstępny plan działania - jutro o 11.00 jedziemy z AM do schroniska zarezerwować kolejne psiaki (mam nadzieję, ze jeszcze tam są).

Jeśli nie będzie żadnych zmian i  problemów, to szafirek przyjedzie po psiaki 7.05. raniutko (wtorek).

Prosimy jutro o kciuki!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tola napisał:

Dzisiaj rozmawiałam z Bogusik, Alaskan i szafirką, jest już wstępny plan działania - jutro o 11.00 jedziemy z AM do schroniska zarezerwować kolejne psiaki (mam nadzieję, ze jeszcze tam są).

Jeśli nie będzie żadnych zmian i  problemów, to szafirek przyjedzie po psiaki 7.05. raniutko (wtorek).

Prosimy jutro o kciuki!

Wspaniale!!!

Które psiaczki opuszczą schronisko?

Bo trochę się pogubiłam

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Dzisiaj rozmawiałam z Bogusik, Alaskan i szafirką, jest już wstępny plan działania - jutro o 11.00 jedziemy z AM do schroniska zarezerwować kolejne psiaki (mam nadzieję, ze jeszcze tam są).

Jeśli nie będzie żadnych zmian i  problemów, to szafirek przyjedzie po psiaki 7.05. raniutko (wtorek).

Prosimy jutro o kciuki!

Mocno zaciskam kciuki i jutro będę czekać na wiadomości,czy psiaki są i udało się je zarezerwować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...