Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Sunie czekają na sterylkę,która ma być w czwartek.Tola jest w schronisku i jak wróci do domu to napisze więcej...

Wszystkie sunie w zagródce to miniaturki, ta gładkowłosa jasna po prawej  jest najmniejsza, maciupeńka ale i najbardziej wystraszona. z powodu choroby weta jest spro odłożonych kastracji i sterylek - podobno pierwsza tura zabiegów ma być w czwartek...

Śliczna jest ta malutka jamnikowata sunia, widać jej tylko ogonek, ale tez bardzo maleństwo wystraszone

IMGP2955.JPG

IMGP2956.JPG

IMGP2957.JPG

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Nie ma to jak wspólna pomoc :)

Wespół w zespół :)

Serce mnie boli ,on tam bez dachu nad głową :( nie ma spania do czas aż Tola nie powie,że pies bezpieczny,czeka na transport :(

mów mi Ruda przez miesiąc,dopiero można zmienić :( wrrr

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Dla jamniczki pojawiło się światełko nadziei... jest Pani kochająca jamniki... obecnie bez jamnika...  Mocno jej zależy na adopcji małej, bo zakochała się od pierwszego spojrzenia. Może coś z tego będzie...

Super by było jakby się udało.

6 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

nie ;) przez moją głupote ;)można co miesiąc zmieniać ...już doczekać sie nie moge haha

 

.

A ja się właśnie zastanawiałam o co chodzi z tą Rudą Śl. i nr tel :D.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Uzgodnione z Kasią Strzelecką z Plaskatego Azylu, można organizować transport .

 

18 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Anula dała cynk :) jak są miejsca to od razu dwa,wybrałam tam gdzie bliżej bo oba miejsca tak samo cudowne :)

 

13 godzin temu, Ruda Śląska 605 989 789 napisał:

Wespół w zespół :)

Serce mnie boli ,on tam bez dachu nad głową :( nie ma spania do czas aż Tola nie powie,że pies bezpieczny,czeka na transport :(

mów mi Ruda przez miesiąc,dopiero można zmienić :( wrrr

Bardzo się cieszę, faktycznie ekspresowe działanie, ale problem w tym, że malucha trzeba zlokalizować, bo  znika i pojawia się w różnych miejscach osiedla, a  w poniedziałek i wtorek w ogóle nie przyszedł:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...