Jump to content
Dogomania

Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(


Ewa OTOZ Animals

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fantastyczna wiadomość :multi::multi:
Tak niedawno oglądaliśmy szokujące zdjęcia zagłodzonej ,biednej Izy..
Dzisiaj Iza ma już domek ! :loveu: Dziękuję Domku :loveu:
Pragnę aby Iza była tam kochana tak , jak powinien być psiak po tragicznych przejsciach ,tak , jak każdy kochany piesek na to zasługuje:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Izunia chyba jeszcze nie pojechała do nowego domku. Czeka na nowy kojec.[quote name='agatkia']A ja mam dobrą wiadomość :) Iza w przeciągu 2, 3 tygodni pojedzie do nowego domku :multi::multi: Domek sprawdzony, już parę tygodni temu uratował nam psa, który miał jmieć dom w niemczech, ale z racji depresji mógł go nie doczekać... (lepszej rekomendacji być nie mogło :razz:). Będzie jej tam dobrze- daję sobie głowę uciąć. Teraz tylko trzeba wybudować kojec- to chwilkę zajmie. Jestem spokojna o jej dalsze losy, w końcu będzie żyła tak, jak na to zasłużyła :multi::multi:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Zajżyjcie!! proooooszę!!

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kora-czasami-przymyka-smutne-oczy-wydaje-sie-ze-marzya-dt-ds-na-cito-ona-umiera-137220/#post12251752"][COLOR=#000000]Kora czasami przymyka smutne oczy i wydaje się że marzy… DT/DS NA CITO - ona umiera ![/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Brązowa, dlaczego Iza nie nadaje się do mieszkania w domu ? Czy ona ma jakieś ograniczenia ruchowe (poza wyniszzceniem i zanikiem mięśni) czy też miałaś na uwadze inne kwestie ?
A do czasu wyjazdu do domku rozumiem, że w szpitaliku jest ?
W każdym razie domek Izy może liczyć na wsparcie :multi:
Pamiętamy i czekamy na następny bazarek dla małej :p

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na nasze kundle muszę powiedzieć, że kojce wcale nie są złym rozwiązaniem. Jeśli są solidne, dające należytą ochronę, budy ocieplone i wyłozone słomą, jeśli teren jest suchy (wody opadowe nie zalegają i nie podtapiają gruntu) to ONki dobrze znosza takie warunki bytowe. Nawet bardzo dobrze. Moja Leda, od szczenia wychowana w domu i śpiąca za mną z łbem obok na poduszce nie chce wracać z Dębogóry do domu !
Jak wsadziłam ją do samochodu to mało szyby nie wybiła :diabloti: Tak chciała wracać do natury :cool1:
ale u nas jest ogromny teren ze stawem i kundle to uwielbiają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...