Jump to content
Dogomania

Ukamieniował 2 psy !!!


basia0607

Recommended Posts

Basiu w artykule w gazecie napisali, że zatrzymano tego... w poniedziałek i że psiaki są w stanie cięzkim... czyli te psiaki do czasu Waszego przyjazdu pozostawiono bez pomocy?:crazyeye:

link do artykułu

[url=http://gazetaolsztynska.wm.pl/Bil-i-kopal-swoj*****,69103]Bił i kopał swoje psy - www.GazetaOlsztynska.pl - twoja lokalna informacja z Warmii i Mazur[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To straszne :placz::placz::placz:
Ale żal nie tylko suni, psiaka i szczeniaków, ale też całej tej rodziny.
Mam przed oczami nie tylko widok biednej Kropeczki, ale też tego 16 letniego chłopca :-(. Lecz to pocieszające, że chłopak żyjąc w takiej rodzinie wykazał niezwykłą wrażliwość na cierpienie tych zwierzaków :-(. Chylę przed nim czoła ...

Link to comment
Share on other sites

Wdarła się nieścislość , chlopak jest pełnoletni. Ponoć wet. psy opatrzył , mowiąc , że Kropka umrze i wrocily do tych ludzi. Myślę , że one nie były w lecznicy.
Mamy zastepczą mamkę , sunię z Pasłęka. Byłysmy z nią w schronisku ale uciekala przed maluchami. One byly bardzo glodne , piszczały i trzymałysmu sunie aby nakarmić male. Szczeniaczki zabrałysmy do Pasłęka i w domu nasza kochana sunia w swoim poslaniu (nie od razu ) polozyła sie w koszyczku , podniosła noge a ja szybko przylożylam szczeniaki do sutek. Jadły i jadły , słychać bylo mlaskanie i stękanie. Cudowny odglos !!!
Jutro Kropeczka jedzie na sekcję zwlok, jest to potrzebne do prokuratury .
Facet bedzie mial odpowiedni proces !!!
Stres mi odchodzi, chociaż wyć się chce. Pokazywali nas w wiadomościach lokalnych, widzialam końcowke zaraz obejrzę powtórkę.


Charly skontaktuj sie z Jolą , ma dla Was zadanie na już!

Link to comment
Share on other sites

Basia!
Ponawiam pytanie:
Chcę się spytać,czy można tej rodzinie pomóc prawnie? Tzn.aby podciągnąć tą sprawę,jako zagrożenie życia dla rodziny? Psy byłyby wtedy dowodem na to,że facet nie "żartował" i biegał z tą siekierą w celu zabicia wszystkich?
Gdyby była taka możliwość,to facet napewno siedziałby w więzieniu do czasu sprawy- a tak mogą go wypuścić- bo to tylko psy!:-(

Za zagrożenie życia rodzuny napewno posiedziałby,bo sprawa o psy sądzę,że niewiele pomoże:placz: i facet może szybko wrócić do swoich ofiar,a wtedy co z tym chłopakiem?
Przecież on naprawdę może mu cos zrobić,za to,że pomógł psom i "tatuś" poszedł na chwilę do paki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Link do reportarzu, wklejam na prosbe Basi:

[URL="http://ww6.tvp.pl/7244,20090422901180.strona"]TVP OLSZTYN[/URL]

[/quote]

co za drań:-(.. Biedna ta mamusia sunieczka. już nie cierpi:-(:-(:-(

jedyne dobre w tym filmie to mój kochany filipkowy pan weterynarz:)

Link to comment
Share on other sites

Uważam,że należy oskarżyć tego bandziora o próbę zabójstwa rodziny-tylko takie oskarżenie pozwoli uratować tego chłopaka.
Facet powinien siedzieć w tym więzieniu! Za psy nie dostanie nic,a rodzinie naprawdę grozi niebezpieczeństwo-zwłaszcza synowi!:-(

Link to comment
Share on other sites

To typowy "damski" bokser; zneca sie nad słabszymi i bezbronnymi. Na takich jest tylko jedyny sposób; powinien mu ostro wpier......ć silniejszy od niego. Tak, żeby zapamietał na całe życie. I jedynie to by pohamowalo jego zapędy bokserskie. Pobyt w areszcie bez spuszczonego łomotu niewiele da. Ludzie prymitywni nie rozumieją słowa "prawo" ale doskonale rozumieją siłę czyjejś pięści.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku...Trzeba zrobić wszystko, by dziennikarze nie stracili zainteresowania dla tej sprawy..Jeśli chłopak jest dializowany, to może uda się włączyć w tą sprawę jakieś stowarzyszenie, do ktorego by sie kwalifikowal z uwagi na schorzenie...Te stowarzyszenia też mają swoją silę przebicia...

Link to comment
Share on other sites

Dzwonie do tej gminy, gdzie ten zwyrodnialec znecal sie nad ta biedna sunia czy cos zrobil w sprawie,z urzedu, aby przede wszystkim chronic teraz tą rodzine teraz!!!!!!!!
Czy zlozyli doniesienie z urzedu????
Co on temu chlopakowi zrobi jak go policja wypusci, przeciez dzieciak stal przed kamerami i zenzawal!!!!!
Ludzie, dzwoncie tam niech wiedzą ze ktos tym sie interesuje!!!
[URL="http://bazagmin.pl/lelkowo/"]Lelkowo - Gmina wiejska - Bazagmin.pl[/URL]"

Link to comment
Share on other sites

kochana Kropeczko......Opoczywaj....już nie cierpisz Aniołku....
Myślę ,że Kropka żyła przez tych parę dni po tragedii tylko dlatego ,że wiedziała ,że musi karmić szczeniaki. Gdy poczuła ,że jej małe są bezpieczne....wtedy mogła spokojnie odejsć. To suczka bohaterka. Nie mogę powstrzymać łez. Dawno już mnie tak nic nie poruszyło..... Przywykam powoli do bestialstwa wsrod ludzi. Baśka..... powiedz czy bedziecie rozmawiac z wetem który opatrywał Kropeczkę? Czy podał Jej cos p.bólowego? Coś p.obrzękowego? Czy to taki sam konował jak ten moj wet który nieudolnie ratowal naszego biedaka po wypadku. Za nic nie przyznal sie ,że nie wie co mu jest. Aż Go zabił....nie chcąc wydac do specjalistycznej kliniki. Na pohybel takim wetom..... ktorzy w zwierzętach widzą tylko źródełko niezlego dochodu. Baśka.....szybko interweniujcie w sprawie tej rodziny. Skoro ten pop....niec wyszedł to prędko rozliczy się z chlopakiem!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...