Jump to content
Dogomania

Ukamieniował 2 psy !!!


basia0607

Recommended Posts

[quote name='basia0607']30 czerwca jadę do sądu na posiedzenie w przedmiocie rozpoznania wniosku prokuratury w w/w sprawie.
Bedę repezentować stronę pokrzywdzoną. Wnioskuję z dokumentów, , że będzie wyrok skazujący bez przeprowadzenia rozprawy. :placz:Oprawca do tej pory nie był karany sądownie ![/quote]
Czyli jak zwykle:angryy:trzymaj sie i napisz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wróciłam z sądu, bylam tylko ja. Nikt się nie wstawil. Faceta ukarano bez przeprowadzenia rozprawy sądowej.
Dostał 6 mcy aresztu w zawieszeniu na 2 lata. 1000 zl grzywny na rzecz ochrony zwierząt/ nie zaplaci bo nie ma z czego /. Ja jako osoba reprezentujaca stronę pokrzywdzoną nie zgodzilam się z takim wyrokiem.
Sąd nakazal mi opuszczenie na chwilę sali i już myslalam, że wyrok zapadnie
bardziej surowy ale jednak podtrzymano swój werdykt. Morał z tego taki, że za zwierzę w Polsce nie idzie się do aresztu !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']wątek Kubusia:)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kamieniowany-kubus-pilnie-szuka-domku-141196/#post12547087[/URL][/quote]


Dziekuję za wątek Kubusia. On juz dawno powinien byćw nowym domu.
Jest na pewno ojcem szczeniąt z tego watku. 3 zostały wydane , 2 jeszcze u nas. Wydalabym je dawno ale z wielką niechęcią wydajemy psy na wieś .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...