Jump to content
Dogomania

Uwaga! Przyjeżdzają 2 psy!! A może nawet 3! Staruszek Szado już jest, Heban i mały szczeniorek przyjeżdżają na dniach. Bardzo prosimy o najmniejsze choćby deklaracje dla szczeniorka.


Recommended Posts

Dnia 17.03.2024 o 12:28, mariusz pp napisał:

Na stronie schroniska było zdjęcie małej suni z dużym guzem na łapce, to chyba ona.

Tak, to na pewno ona.  Na stronie schroniska jest napisane, że to nie guz nowotworowy.

suniazguzem.png.cfa1e773daf1b1f5456569c3836d8fc6.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2024 o 23:14, Jaaga napisał:

Dziś widziałam.na filmiku na profilu schroniska Oczusia. Leżał sobie w kącie. Żal mi, że musi jeszcze tyle czekać. 

Szado dziś odsypiał. Rzeczywiście jest bezproblemowy i ciuchutki. Za to apetyt ma jak smok. W ciagu doby zjadl więcej niż moje 40 kg psy. Niby je po troszku, ale czesto. Od dziś dostaje już Arthrosterol.

Jutro na 10.00 jedzie na przegląd i badania. Chciałam też umówić grooming, ale niestety nie ma fryzjerki do końca miesiąca. 

Jaki tam jest pocieszny ten maleńki czarny piesek z krótkim ogonkiem. To chyba szczeniaczek. Był też na pierwszym zdjęciu Oczusia. Jak takiego maluszka nikt nie chce? Taka radosna pchełka powinna cieszyć się domem i swoją rodziną, a nie siedzieć ze staruszkami w schronisku. 

Tam każdy psiaczek łamie serce 😞 Ten szczeniorek też. Masz rację, że powinien rozpoczynać życie w innym miejscu..

Bardzo się cieszę, że Szado jest spokojny i bezproblemowy. Czy troszkę mniej już tęskni? Smoczy apetyt chyba dobrze świadczy o samopoczuciu 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Uwaga! Przyjeżdzają 2 psy!! A może nawet 3! Ratujmy je, zajrzyjcie proszę i dajcie znać czy deklaracje z Hebana możecie przenieść na małą sunię z blizną na głowie.. Bardzo prosimy o najmniejsze choćby deklaracje...
Dnia 18.03.2024 o 10:47, agat21 napisał:

Mam prośbę do wszystkich, którzy deklarowali się dla Hebana Oczusia, żeby zastanowili się czy mogą swoje deklaracje przenieść na sunię z raną na głowie gdyby udało jej się przyjechać razem z Hebanem.

Ja deklaruję 50 zł dla niej.

Sunia ma swój wątek: sunia z raną na główce

Jest gdzieś zdjęcie tej suni?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2024 o 10:44, agat21 napisał:

Tam każdy psiaczek łamie serce 😞 Ten szczeniorek też. Masz rację, że powinien rozpoczynać życie w innym miejscu..

Bardzo się cieszę, że Szado jest spokojny i bezproblemowy. Czy troszkę mniej już tęskni? Smoczy apetyt chyba dobrze świadczy o samopoczuciu 🙂

Dziś jest na kolejnym zdjeciu. Nie wytrzymałam. Napisałam do Oli, żeby zapytała Marinę o niego. 

433426515_818732290296880_8296007894653885829_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2024 o 13:32, Mazowszanka13 napisał:

Zakończyłam BAZAREK SPOŻYWCZY. Czy przelew zrobić na konto agat21 ?

Zadecydujcie same na którego psa przeznaczyć te 150 zł

Małgoś, przelej do Limonki, ona jest skarbniczką Hebana. Jak on przyjedzie i będzie wiadomo jakie koszty weterynaryjne będą do poniesienia - będziemy mogły zdecydować czy kasa idzie na Hebana czy na sunię z blizna na głowie na przykład albo na maluszka szczeniora. Ogromne dzięki za bazarek 😘

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2024 o 14:50, agat21 napisał:

Małgoś, przelej do Limonki, ona jest skarbniczką Hebana. Jak on przyjedzie i będzie wiadomo jakie koszty weterynaryjne będą do poniesienia - będziemy mogły zdecydować czy kasa idzie na Hebana czy na sunię z blizna na głowie na przykład albo na maluszka szczeniora. Ogromne dzięki za bazarek 😘

A ja dziękuję za pośrednictwo w przekazywaniu paczek:)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam prośbę, czy pieniądze z bazarku imiennego Szadusia mogłyby byc przeznaczone na zakup dla niego Arthrosterolu? Fundacja opłaca weta, a ja mam mu zamówić ten preparat. Innych potrzeb psiak na razie nie ma.

Wyniki będą jutro. Dziś został zaszczepiony, na kolację dostanie z jedzeniem simparicę. Waży 14,5 kg, ma ok.12 lat, prawie nie ma zębów. Kał czysty. Jeśli wyjdzie coś niepokojącego w krwi, to mamy przyjechać na usg. Jeśli nie, to tylko odrobaczenie i później kolejne szczepienie. No i czekam na wyniki z dirofilarii.

Wysyłam fanty, jeszcze jedna Pani domówiła 5 zawieszek, to kolejne 75 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2024 o 18:20, Jaaga napisał:

A ja mam prośbę, czy pieniądze z bazarku imiennego Szadusia mogłyby byc przeznaczone na zakup dla niego Arthrosterolu? Fundacja opłaca weta, a ja mam mu zamówić ten preparat. Innych potrzeb psiak na razie nie ma.

Wyniki będą jutro. Dziś został zaszczepiony, na kolację dostanie z jedzeniem simparicę. Waży 14,5 kg, ma ok.12 lat, prawie nie ma zębów. Kał czysty. Jeśli wyjdzie coś niepokojącego w krwi, to mamy przyjechać na usg. Jeśli nie, to tylko odrobaczenie i później kolejne szczepienie. No i czekam na wyniki z dirofilarii.

Wysyłam fanty, jeszcze jedna Pani domówiła 5 zawieszek, to kolejne 75 zł.

Ok, ile potrzeba na Arthrosterol?

Link to comment
Share on other sites

Jutro przypomnę się o suni. Widziałam, że Ola nie odczytała nawet mojego pytania o szczeniaka. Najczęściej robi to w środku nocy. O niego napisałam więc do Mariny. Co do suczki to już nie chce mieszać i będę dalej pytać przez Olę. 

 

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie suni napisałam na jej wątku. Nie wygląda to dobrze. Ola nie miała kiedy zarezerwować chłopaków, więc ja to zrobiłam. Na koniec miesiaca przyjedzie Heban/Oczuś i maluszek bez ogonka.

Marina wysłała mi filmik 3 fajnych malutkich suczek, ale my nie mamy jak wziać, skoro przyjeżdża maluch.

Może ktoś dałby rade jakies znaleźć miejsce, filmik mogę przesłac przez messenger. naprawde są urocze. Czarna podpalana taka pinczerowata, druga jasna tez krótkowłosa i trzecia z dłuższym włoskiem, szpicowata, tylko uszka nie stoją. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2024 o 12:15, Poker napisał:

Mogłabym wziąć  szpicowatą pod tylko opiekę  finansową.

Ktoś musiałby założyć wątek  i zająć się jej losem.

Filmik jest na moim FB. Może ktoś tu się odezwie i razem jakos uda się sunie zabezpieczyć i gdzieś zabrać. Mogłaby pewnie też przyjechac na koniec miesiaca.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2024 o 12:45, Poker napisał:

Nie jestem na FB

Spróbuję go tu wkleić.

EDIT

Nie udało się. Ale może nie trzeba mieć profil na fb, żeby zobaczyć ten filmik.  Spróbuj kliknąć w link.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...