Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony. Ostatnia szansa na domowienie do zakupów!Nowe mydelka na ostatniej stronie. hand made, sole do roślin i inne.


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 1.02.2024 o 07:13, Aska7 napisał:

20240201_071245.jpg

Dzięki, a mi wyświetliło się, że dostawa darmowa i tylko ta usługa do zapłacenia.

Choć i tak dalej nieźle, bo ostatnio inpost ma wyższe ceny, niż PP. Wysyłałam 4 kg karmy na adres i wyszło 24,99 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2024 o 08:43, Aska7 napisał:

Jestem tylko ciekawa czy pobierają dwie opłaty serwisowe. Czy od sprzedającego też. 

Sprawdzę i dam znać. Wcześniej kupowałam z tanią wysyłką na Vinted, ale tam to córka mi obsługiwała konto.

Wstawiam właśnie kolejne mydełka, może któreś wypatrzysz jeszcze. Jak cis, to dziś wyślę  Ci paczkę. Dostałam już etykietę do wydrukowania.

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Mydełka naturalne hand made, sól lecznicza i inne. DODANE 12 MYDEŁ od poz.21 I SÓL odżywcza do roślin.
Dnia 1.02.2024 o 11:44, Poker napisał:

23a i 1 porcję  soli Epson poproszę  za CW.

Czy sól Epsona nadaje się  też do pomidorów? 

23a juz kupiła mdk8. Sól nadaje się do roślin ogrodowych i doniczkowych. Wskazana jest przy wysychających plamach i zażółknięciach na liściach,  odżywia roslinę i odstrasza szkodniki. Jesli chodzi o pomidory, to ich największym problemem jest rdza i potrzebne są regularne opryski fungicydem. Poza rdzą na pewno pomidorkom tez się przysłuży.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2024 o 11:51, Nesiowata napisał:

KT - 11 A i B,  12 - 2 szt, 19 E i F

Witam, ślicznie dziękuję. Zapisała, pierwsze pozycje. Sprawdz proszę tylko sól, bo nr 19 jest wolna 1 szt. Moge dorobić, jesli maja być dwie, ale moze chodzi o nr 18?

edycja: Dodałam jeszcze 2 porcje soli Epsom naturalnej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2024 o 15:05, ona03 napisał:

Dzień dobry 🙂

 

Poproszę 21. a

 

A 23 znika :))))

Wzajemnie dzień dobry, mogę dorobić jutro, tylko mam końcówki  miki na kilka mydełek. Dostawa miki będzie dopiero w przyszłym tygodniu. Będą jutro jeszcze suszone płatki nagietka i całe różowe kwiatuszki, ale nie pamiętam nazwy 😉

Pouzupełniam poźniej, bo zeszłam właśnie  z drabiny tylko oddzwonić. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...