Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony. Ostatnia szansa na domowienie do zakupów!Nowe mydelka na ostatniej stronie. hand made, sole do roślin i inne.


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 31.01.2024 o 13:09, Aldrumka napisał:

poproszę 6a, 8a i 15c za wyw

sól o odżywiania roślin dla jakich roślin jest dobra ?

 Dziękuję , już zapisuję. Sól dopiero zaczęłam stosować do podlewania. wg opisów nadaje się zarówno do roslin domowych, jak i ogrodowych. Głównie jako odżywka, ale czytałam też, że jest stosowana do zwalczania pasożytów. 

Sól gorzka świetnie sprawdzi się również do pielęgnacji roślin doniczkowych ustawionych w domu, na balkonie lub na tarasie. Należy przygotować roztwór z 2 litrów wody i 1 łyżki soli Epsom i podlewać nim rośliny raz na 2 tygodnie, a liście i kwiaty będą pięknie wybarwione.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wystawiłam mydełko na olx. Czekam na aktywację ogłoszenia, bo nie widać na razie kosztów dostawy. Jednak z tego, co widziałam w innych ogłoszeniach koszty to niecałe 4 zł. Jesli tak, to bede wystawiać dla chętnych i wysyłać poprzez olx, bo różnica w kosztach wysyłki spora.

Gdyby byli chętni, to w przyszłym tygodniu mogę dorobić 10 mydełek, tylko czekam na bazę i kolejne kolory miki. Mam nową foremkę - śliczne maleńkie różyczki do ozdoby mydełek babeczek. Jesli ktoś jeszcze chce, to prosze o info.

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Mydełka naturalne hand made, sól do kąpieli lecznicza i inne. Możliwość dorobienia 10 mydeł.
Dnia 31.01.2024 o 13:49, Aska7 napisał:

1 b, e, h, 9 e i 10 KT poproszę.

Asiu, masz konto na olx? Jesli już nic nie chcesz więcej, to mogę wystawić mydełko. Przesyłka przez serwis to koszt 3,30 zł za najmniejszą paczkę.

Link to comment
Share on other sites

Na olx wysyłka jest za 5.00 zł plus 3.30 opłata serwisowa. Razem 8.30, ale to i tak tanio. Właśnie jestem w trakcie kupowania tego mydełka na olx, ale nie chce mnie puścić po kliknięciu "zamawiam i płacę". Nie wiem dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2024 o 19:34, Aska7 napisał:

Na olx wysyłka jest za 5.00 zł plus 3.30 opłata serwisowa. Razem 8.30, ale to i tak tanio. Właśnie jestem w trakcie kupowania tego mydełka na olx, ale nie chce mnie puścić po kliknięciu "zamawiam i płacę". Nie wiem dlaczego.

Właśnie wyświetla mi się info, że wysyłka 0 zł, tylko te koszty 3,30 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2024 o 20:55, Aldrumka napisał:

o jeszcze mdk8 może być do wspólnej przesyłki 🙂

To jak najbardziej mogę wystawić na olx z większymi rozmiarami paczki do wspólnej wysyłki. 

Są nowe mydełka, ale opiszę je już jutro. W piątek dojdzie baza transparentna i różne płatki/kwiatki. Zrobię wiec jeszcze kilka z nimi i różyczkami w środku. Jak ktoś chce zaczekać. 

IMG_20240131_212203.jpg

IMG_20240131_213509.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Mydełka naturalne hand made, sól do kąpieli lecznicza i inne. Dodane kolejne.
Dnia 31.01.2024 o 21:52, ona03 napisał:

Dzień dobry 🙂

 

Poproszę Nr.  6 b KT

Nr 17. f,g,h KT

Nr 18. a,bc KT

Nr 19.c,d KT

 

Witam serdecznie, a właśnie planowałam później zaglądnąć na Twój  bazarek 😀.  Dziękuję ślicznie, już zapisuję. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2024 o 21:58, ona03 napisał:

Jeszcze mydełka ze dwa wezmę, tylko popatrzę co zostało 🙂

Są te nowe, ktore wstawiłam powyżej, ale już jutro ponumeruję. 

I dorzucę jeszcze sól Epsom naturalną kilka saszetek. Nie wiedziałam, czy ktoś będzie chciał, więc poprocjowalam mniej, niż tych kąpielowych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...