Jump to content
Dogomania

~ Rudzik i Rózia mają super domki :)


malagos

Recommended Posts

Poprosimy o mocne kciuki!

Za pół godziny wyjeżdżamy z Rudzikiem na kastrację. Mam stracha, jak się zachowa w samochodzie (jest spory, a ja go będę trzymać na tylnym siedzeniu w w naszym małym autku), ale niepokój budzą te dzisiejsze strajki rolników. Mapa pokazuje, że i Maków będzie zablokowany 😞 Dlatego jedziemy godzinę wcześniej. Ciekawe, jak dojedzie dr Magda z drugiej strony Makowa... 

Link to comment
Share on other sites

Juz po, jesteśmy od godziny w domu. Do Makowa jechaliśmy bocznymi drogami, i dobrze, bo w samym centrum protest od 10.00, dużo ludzi i dużo policji. Rudzik chyba nigdy nie jechał samochodem, bardzo niespokojny, ziający, skaczący, dał mi się trochę we znaki. Dr Magda też dotarła na czas, więc już 15 min po 11.00 mieliśmy Rudzika w samochodzie. Teraz jest w kuchni, trochę poleguje, trochę drepcze, ale oczy taki jeszcze mało przytomne. Ogonek za to w ruchu, jak tylko na niego spojrzę :). Rudzika pani dr oceniła na ok. 3 lata. Waży równo 17 kg.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Przypięłam mu krótka smyczkę, bo już całe stado domowych zwierzątek się dopytuje, czy do kuchni można wejść?...Na pierwszego kota, który wmaszerował do kuchni, czyli stareńką Szarą Kotę spojrzał z zaciekawieniem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2024 o 13:19, malagos napisał:

Na pierwszego kota, który wmaszerował do kuchni, czyli stareńką Szarą Kotę spojrzał z zaciekawieniem.

Może będzie zawieszenie broni?  Oby  🙂 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na weekend wznowię ogłoszenia, bo do tej pory nie ma odzewu 😞 

Rudzik ma się doskonale, szaleje na spacerach z piłeczką, sznurem, chętnie wraca do koca. Nie szczeka, nie rozrabia, lubi ludzi - taki fajny psiak! Teraz ma dobrze, bo pod moją dwutygodniową nieobecność ma super opiekę Ani, czyli dobre jedzenie, kilka spacerów, przytulanki i głaski 🙂, a ja mogę spokojnie kurować się w sanatorium.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

DOBRA WIADOMOŚĆ 🙂

dziś Rudzik pojechał "na swoje", pod Gdynię. Co tam 4 godziny jazdy, jak się spodobało psiątko pani Basi 🙂 

Radosny, pogodny, rozbrykany teraz będzie miał kumpelę Hesię (adoptowaną od nas 8 lat temu!), kota i dużą ludzką rodzinkę.

Powodzenia, Rudzielcu, sprawuj się ładnie!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • malagos changed the title to ~ Rudzik i Rózia mają super domki :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...