Jump to content
Dogomania

~ Rudzik i Rózia mają super domki :)


malagos

Recommended Posts

Pojechały!...

Rózia zapoznała się z paniami, panią Basią i jej córką Zuzą. Początkowo nieufnie, trochę z ogonkiem pod brzuszkiem, ale obie siedziały sobie na podłodze, spokojnie rozdawały smaczki i Róziol po kilku chwilach był oswojony 🙂  Brała chrupki z ręki, dawała się wygłaskać, nawet w zabawie zaczęła łapać Zuzankę za rękę 🙂

No i wypita herbata, wspólny spacer (owocny, super przed podróżą), wyprawka kocykowo-jedzeniowa... 

Jak tylko będą zdjęcia, pokażę 🙂

  • Like 6
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

nie mam już laków, a cieszę się ogromnie! Sunia nie powalającej urody, kulawa, a taki domek jej Los przyszykował 🙂 Będzie miała swoją Starszą Panią na wyłączność, na dokarmianie smaczkami i polegiwanie na kanapie, spacery z młodszymi paniami, bez konkurencji psiowo-kociowej 🙂

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2023 o 21:56, malagos napisał:

nie mam już laków, a cieszę się ogromnie! Sunia nie powalającej urody, kulawa, a taki domek jej Los przyszykował 🙂 Będzie miała swoją Starszą Panią na wyłączność, na dokarmianie smaczkami i polegiwanie na kanapie, spacery z młodszymi paniami, bez konkurencji psiowo-kociowej 🙂

Co tam lajki  🙂   Ważne, że już można puścić kciuki i cieszyć się ze szczęścia suni i Twoją radością  🙂  Zapowiada się wspaniały domek  🙂  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2023 o 21:56, malagos napisał:

nie mam już laków, a cieszę się ogromnie! Sunia nie powalającej urody, kulawa, a taki domek jej Los przyszykował 🙂 Będzie miała swoją Starszą Panią na wyłączność, na dokarmianie smaczkami i polegiwanie na kanapie, spacery z młodszymi paniami, bez konkurencji psiowo-kociowej 🙂

Jak to los czasem potrafi wynagrodzić wcześniejsze niedostatki 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No, co ja tu mogę dodać? Lajki miałam, wydałam 😉 i ogrrromnie się cieszę!

To tak jak bajka o Kopciuszku, a Dobra Wróżka, to malagos ❤️. No a Książę na białym koniu? To oczywiście te Dwie Panie, które przyjechały po naszą Rózię - Kopciuszka ❤️🙂

I wszyscy żyli długo i szczęśliwie 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2023 o 23:10, konfirm31 napisał:

No, co ja tu mogę dodać? Lajki miałam, wydałam 😉 i ogrrromnie się cieszę!

To tak jak bajka o Kopciuszku, a Dobra Wróżka, to malagos ❤️. No a Książę na białym koniu? To oczywiście te Dwie Panie, które przyjechały po naszą Rózię - Kopciuszka ❤️🙂

I wszyscy żyli długo i szczęśliwie 🙂

Jak widać, piękne bajki też się w życiu zdarzają  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2023 o 14:29, agat21 napisał:

Brawo kocyk! Gdzie można go pożyczać do sesji? 😉

 

Dnia 16.12.2023 o 15:58, Mazowszanka13 napisał:

Mam jeszcze jeden na składzie jakby co.

 

Dnia 16.12.2023 o 17:44, Poker napisał:

Muszę i ja zdobyć tęczowy kocyk skoro on przynosi szczęście piesom.

Murka, Jaaga i jeszcze jakiś hotelik dostały od Toli takie kocyki. Mnie został jeszcze jeden do oddania. Komu, komu ?

Ludzie przegladajacy OLX pomyślą, że jakaś mafia kocykowa działa w całej Polsce. Kocyki uszyła siostra pani Czetkowej z resztek.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2023 o 09:46, Mazowszanka13 napisał:

Murka, Jaaga i jeszcze jakiś hotelik dostały od Toli takie kocyki. Mnie został jeszcze jeden do oddania. Komu, komu ?

Wystaw na bazarku, chętnych pewnie bedzie sporo bo kocyk śliczny, (sama będę licytować 🙂 ) a przy okazji będzie trochę grosza dla psiaków ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • malagos changed the title to ~ Rózia ma super domek u pani Basi w Lublinie...Nie dość, że taka zwykła, to jeszcze kulawa :(

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...