Jump to content
Dogomania

Mała, chudziutka Pesteczka z zamojskiego schroniska też chciałaby spędzić zimę w ciepłym miejscu, a być może już we własnym domu, tylko samej zawsze źle, prosi więc o pomoc i opiekę. Ma dom, zamieszkała w Bielsku.B.:)


Tola

Recommended Posts

Pestka na dzisiejszym spacerku. Niestety maniakalnie zjada trawę, więc miewa dziwne miny na zdjęciach :) Strupki z uszek poodpadały, ale jeszcze muszą zarosnąć sierścią blizny.

Jeszcze będzie sesja domowa, ale dziś się nie wyrobiłam z dobrym światłem. Postaram się z kotkami, żeby widać było jej wielkość.

pestka.jpg

pestka1.jpg

pestka2.jpg

pestka3.jpg

pestka4.jpg

pestka5.jpg

pestka6.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2023 o 17:10, elik napisał:

Piękna Pesteczka, piękne zdjęcia.  

 

Dnia 7.11.2023 o 18:01, agat21 napisał:

Pesteczka lubi pozować tylcem 😁

Żartuję, oczywiście zdjęcia portretowe cudne! 🤩

 

Dnia 7.11.2023 o 18:07, rozi napisał:

Świetny pies. Nie dla byle kogo.

Zdjęcia faktycznie bardzo ładne, a te portretowe to mistrzostwo świata, bardzo Kasiu dziękuję:).

Poczekam jeszcze na te domowe ujęcia i spróbuję zacząć ogłaszać sunię.

Mam nadzieję, że  Pesteczka zachwyci kogoś z sercem i już nigdy nie będzie sama.

Bardzo zależało mi, żeby zabrać ją ze schroniska przed pierwszymi zimnymi nocami, a teraz chciałabym, aby  święta spędziła już u siebie.

 

Link to comment
Share on other sites

Najmniej ze wszystkich psów podobają mi się szorściaczki w typie teriera, ale Murka swoimi zdjęciami potrafi sprawić, że patrząc na Pestkę chciałoby się ją mieć.  Czekałam na kolejną porcję boskich zdjęć i nie zawiodłam się. Są cudne i domy na pewno będą bić się o małą, jak je zobaczą.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2023 o 12:06, Ewa Marta napisał:

Ciekawe jaki ma charakter. Z oczu patrzy mały zadzior 🙂 

 

No właśnie jest podobno najspokojniejsza z tych szorstkich dziewczynek, które ostatnio miałam pod opieką, bo Fiszka bardzo szalała u Murki, a Rita u Jaaga.

 Ale może to tylko kwestia czasu;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2023 o 09:39, sonia71 napisał:

Dzisiaj poszedł przelew z bazarku 160zł ,proszę o potwierdzenie jak będzie na koncie.

 

 

Dnia 8.11.2023 o 09:40, sonia71 napisał:

Dzisiaj poszedł przelew  z bazarku 40zł,proszę o potwierdzenie jak będzie na koncie. 

 

Jutro będę miała wydruk z konta i wpiszę wszystkie wpłaty, bardzo dziękujemkwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2023 o 12:06, Ewa Marta napisał:

Ciekawe jaki ma charakter. Z oczu patrzy mały zadzior 🙂 

 

Póki co jest bardzo przyjazna wobec psów, kotów i ludzi, ale ożywia się coraz bardziej, więc zobaczymy co będzie dalej :)

Na spacerkach już budzi się w niej terrierkowa natura, bo interesuje ją bardzo wszelki ruch.

 

Z czystością jest o tyle lepiej, że już większość koop ląduje poza domem. Jeszcze z siku jest problem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2023 o 01:27, Murka napisał:

Póki co jest bardzo przyjazna wobec psów, kotów i ludzi, ale ożywia się coraz bardziej, więc zobaczymy co będzie dalej 🙂

Na spacerkach już budzi się w niej terrierkowa natura, bo interesuje ją bardzo wszelki ruch.

 

Z czystością jest o tyle lepiej, że już większość koop ląduje poza domem. Jeszcze z siku jest problem.

Fajnie, że jest śmiała 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o koty, to Pestka zaczyna być nimi zainteresowana w tym sensie, że pewnie jakby uciekały to by chętnie pogoniła no i widać, że na sesji ewidentnie obawiała się, że kot jest dla niej konkurencją. Nawet w pewnym momencie chciała go delikatnie kąsnąć xD ale jakoś tak mało przekonujące to było i bardzo szybko zareagowała na reprymendę. 

pestkah.jpg

pestkah1.jpg

pestkah2.jpg

pestkah3.jpg

pestkah4.jpg

pestkah5.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pestka dużo sika i jeśli się to nie zmieni do przyszłego tygodnia to myślę, że wraz z badaniem krwi warto zrobić badanie moczu. Już sika prawie na każdym spacerze, ale w domu i tak idzie kilka podkładów dziennie. Pestka "zjadła" już prawie cały zapas moich podkładów, więc kupiłam nowy zapas i doliczę do kosztów hotelowania, bo nie wyrobię.

Link to comment
Share on other sites

Na swoje legowisko też potrafi nasikać. Teraz już mniej, ale na początku musiałam zmieniać po 2 razy dziennie.

Ona też nadal dużo je suchej karmy i pije wody, więc może to się musi uregulować, bo jak na początku robiła po ok. 8 koop na dobę tak teraz 3-4 i przeważnie mieści się w spacerkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...