Jump to content
Dogomania

DZIŚ KONIEC ! ZABAWKI, UBRANKO DLA PSÓW I KOTA. Do 21.05. g.22


Poker

Recommended Posts

Domyślam się dlaczego zakupy nie idą. Bo pewnie ceny są za wysokie jak na dogo.

Już kiedyś pisałam, że chyba panie trochę się rozpuściły i chciałyby towar za mniej niż pół darmo. A tak nie powinno być.

Rzecz ma swoją wartość, praca wystawiającej też. Przesyłka niestety, bez względu na to gdzie się kupuje , też kosztuje. J

a ustalam ceny patrząc w necie ile dana rzecz kosztuje. Jeżeli mam nówkę, to obniżam o nieraz i 50 %, jeżeli używaną to na ogół ustalam cenę na poziomie 8 - 10 zł. Chyba, że jest firmowa i w bardzo dobrym stanie , to daję wyższą cenę.

Są na dogo panie, które wystawiają rzeczy za grosze dosłownie i  forumowiczki bez cienia wątpliwości ochoczo je kupują.

I to jest dla mnie nieuczciwe.

Trudno, wylałam z siebie gorycz. Ale postanowiłam, że nie będę sprzedać rzeczy za cenę poniżej jej wartości. Wolę oddać potrzebującym I tak też robię.

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi o cenę, tylko o pocztę.
Używana zabaweczka za 10zł kosztuje 25zł, tak na to patrz. Z czego 15 idzie w kosmos, nie dla psa, to jest wkurzające.
Nie o mnie mówię, Perełka rozwala takie zabawki na strzępy w pięć minut.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

rozi, jednak nie do końca tak jest. Osoby, które kupują fanty po np. 2 zł też płacą za przesyłkę 15 zł i na psa jest też tylko 2 zł. Sumarycznie więc płacą wtedy mniej , a mają rzecz za 2 zł , która jest warta np. 15 w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2023 o 14:04, agat21 napisał:

Poproszę nr 6, 15 i 20 za wywoławcze

Dziękuję, poprawiłaś mi humor. Muszę Ewa Marta zaprosić, może się skusi . Ma  4 psy. No i przesyłka chyba by mogła być łączona.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2023 o 17:00, Poker napisał:

Dziękuję, poprawiłaś mi humor. Muszę Ewa Marta zaprosić, może się skusi . Ma  4 psy. No i przesyłka chyba by mogła być łączona.

Kochana Poker, właśnie dlatego, że mam w domu 4 psy stosuję wariant oszczędnościowy i kupuję zabawki w ciucholandzie. Stoję przy zabawkach i "wymacuję" te bez groszków w środku. Wychodzi mi góra po kilka złotych za sztukę. Luka i Baloo niszczą zabawki strasznie, więc nie dla nas zabawki po 20 zł.

Te Twoje są śliczne i jeśli jakiś psiak nie niszczy za bardzo, będą mu służyły długo.

Aktualnie poza zabawkami, którymi się bawią mam jeszcze taki zapas:

zabawki.jpg.80891177b1ad18736a2b23972e1555d8.jpg

 

A masz na bazarku cegiełki albo serduszka do wirtualnego zakupu? Chętnie kupiłabym za 10 zł 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2023 o 16:07, rozi napisał:

Nie chodzi o cenę, tylko o pocztę.
Używana zabaweczka za 10zł kosztuje 25zł, tak na to patrz. Z czego 15 idzie w kosmos, nie dla psa, to jest wkurzające.
Nie o mnie mówię, Perełka rozwala takie zabawki na strzępy w pięć minut.

To fakt. Ja staram się kupować raczej przez olx lub vinted gdzie przesyłka jest od 1 zł, a z reguly do 4-5zł. Myślę czy bazarki nie szłyby tu lepiej, gdyby pokazywać tutaj a potem wystawiać na olx czy vinted i żeby przesyłka szła przez nie. To spora oszczędność. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2023 o 18:32, Ewa Marta napisał:

Kochana Poker, właśnie dlatego, że mam w domu 4 psy stosuję wariant oszczędnościowy i kupuję zabawki w ciucholandzie. Stoję przy zabawkach i "wymacuję" te bez groszków w środku. Wychodzi mi góra po kilka złotych za sztukę. Luka i Baloo niszczą zabawki strasznie, więc nie dla nas zabawki po 20 zł.

Te Twoje są śliczne i jeśli jakiś psiak nie niszczy za bardzo, będą mu służyły długo.

Aktualnie poza zabawkami, którymi się bawią mam jeszcze taki zapas:

zabawki.jpg.80891177b1ad18736a2b23972e1555d8.jpg

 

A masz na bazarku cegiełki albo serduszka do wirtualnego zakupu? Chętnie kupiłabym za 10 zł 🙂

 

Nie mam serduszek. Mi chodzi nie tylko o zebranie pieniędzy dla Nugatka czy innych psów, ale również, żeby sprzedać rzeczy, które dostałam z przeznaczeniem na bazarek.

Pluszaki to rozumiem. Ale te zabawki są specjalnie dla psów, ze sznurami w środku i/lub piszczałkami oraz ćwiczące umysł.

Dnia 18.05.2023 o 19:20, Tyśka) napisał:

To fakt. Ja staram się kupować raczej przez olx lub vinted gdzie przesyłka jest od 1 zł, a z reguly do 4-5zł. Myślę czy bazarki nie szłyby tu lepiej, gdyby pokazywać tutaj a potem wystawiać na olx czy vinted i żeby przesyłka szła przez nie. To spora oszczędność. 

Jest możliwe, że te zabawki wystawię potem na OLX.

I chyba skończę z bazarkami.

Link to comment
Share on other sites

Dawniej (dawniej dawniej) się mówiło, że deklaracji za mało, to się uzupełni bazarkami. No niestety, to już odległa przeszłość. I mnie się słabo robi, jak widzę, że ktoś bierze pod opiekę ileś psów, bo mu się "serce rozpadło na kawałki" na widok kolejnego i jakoś to będzie.

Nie te czasy.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2023 o 17:00, Poker napisał:

Dziękuję, poprawiłaś mi humor. Muszę Ewa Marta zaprosić, może się skusi . Ma  4 psy. No i przesyłka chyba by mogła być łączona.

Biorę je dla Zoranka. Siora mówi, że bardzo lubi wszelkie przytulanki, ciuchy, skarpety, buty.. 😁 Niech więc ma coś, co może bezkarnie na posłanko zawlec i się przytulać 😊 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2023 o 22:20, mariusz pp napisał:

Czy chrumkę nr 12  jak już licytowana można kupić w opcji KT?

Przepraszam , nie napisałam , że świnka jest zakupiona w opcji KT.

Ale są jeszcze kaczorki .

 

Dnia 18.05.2023 o 22:50, agat21 napisał:

Biorę je dla Zoranka. Siora mówi, że bardzo lubi wszelkie przytulanki, ciuchy, skarpety, buty.. 😁 Niech więc ma coś, co może bezkarnie na posłanko zawlec i się przytulać 😊 

Kochany Zoranek.

Nasz Dolarek niektóre zabawki tylko znosił na posłanko, a niektóre zagryzał bardzo szybko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2023 o 12:35, Nesiowata napisał:

13 za CW

dziękuję bardzo

 

Dnia 19.05.2023 o 10:43, mariusz pp napisał:

Oj szkoda, spóżniłem się , szukam takich miękkich ,piszczących zabawek. Kaczuszki nie bo są twarde a nasza Milusia nie chce się takimi bawić .

a muszą być tylko zabawki gumowe ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2023 o 10:43, mariusz pp napisał:

Oj szkoda, spóżniłem się , szukam takich miękkich ,piszczących zabawek. Kaczuszki nie bo są twarde a nasza Milusia nie chce się takimi bawić .

Żabki są wyjątkowo miękkie. Mam jedną niewystawioną żabkę, jest faktycznie twarda.

Link to comment
Share on other sites

U nas Milunia bawi się zabawkami  gumowymi ,  trąca nosem, jak zabawka zapiszczy ucieka, robi rundki znowu doskakuje .Dlatego muszą być miękkie ,żeby noska nie rozwaliła bo robi to mało delikatnie. może dlatego ,że przednie łapki niesprawne i skacze jak zajączek :). Pluszaki ma , szukamy gumowych. takich  o opływowych kształtach  bez kantów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...