Jump to content
Dogomania

TYMEK TERAZ BAKI MA DOM!!!Uwolnij mnie proszę..Duży, czarny, kudłaty..bez szans na adopcję ze schroniska. Bardzo prosimy o wsparcie na ratowanie tego psa!!Ma na imię Tymek.


Recommended Posts

Przed chwilką dostałam sms takiej treści:

Dzień dobry.  Chciałabym zapytać o Tymoteusza, czy można liczyć na pomoc w transporcie? Mogę mu zaproponować zamieszkanie w Szczyrku z moją rodziną. 4 osoby dorosłe, plus kocica Lil. Dom z ogrodzonym ogrodem, spacery po deptakach i górach, pełną miskę i mnóstwo miejsca do spania w domu. Pozdrawiam serdecznie Klaudia M.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 07:35, Alaskan malamutte napisał:

Przed chwilką dostałam sms takiej treści:

Dzień dobry.  Chciałabym zapytać o Tymoteusza, czy można liczyć na pomoc w transporcie? Mogę mu zaproponować zamieszkanie w Szczyrku z moją rodziną. 4 osoby dorosłe, plus kocica Lil. Dom z ogrodzonym ogrodem, spacery po deptakach i górach, pełną miskę i mnóstwo miejsca do spania w domu. Pozdrawiam serdecznie Klaudia M.

Jaki miły mail. Od razu dobrze świadczy o człowieku, który go pisał.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 21:54, Alaskan malamutte napisał:

Tymek ma dom!!!! Taaaadam!!!! skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0031

Taniec - buźki i emotikony: obrazki ruchome, animowane gify i animacje ...

Super wiadomość. Zdejmuję więc jego ogłoszenie. A jeszcze dzisiaj go odświeżyłam.

Link to comment
Share on other sites

Kilka informacji o domku. 

Tymek i Albi zamieszkają z panią i panem w pięknym, nowym domu. Do dyspozycji będą mieli 40 arową działkę, solidnie ogrodzoną. W weekendy przyjeżdża córka z zięciem i 6 letnią wnuczką. 

Wszyscy byli dzisiaj na spotkaniu przedadopcyjnym. 

Poznałam historie poprzednich psiaków Argo, Borysa i Czortki. Ostatnia sunia była podrzutkiem. Podobnie jak Albi nie miała ogonka. Była psem problemowym, potrafiła gryźć, ale nigdy nikomu nie przyszło do głowy aby ja oddać. Przeżyła u państwa 14 lat. Widziałam zdjęcia psiaków. Piękne, zadbane, kochane. 

Pan pokazał mi piękne nowe, zafoliowane legowiska, które czekają na  Tymka i Albi. 

Nowe szeleczki, obroże, smycze. Pani Monika powiedziała, że wiele rzeczy zamówionych jeszcze w drodze 🙂

Zdjęcia, stały kontakt obiecany. 

Psiaki pojada najprawdopodobniej po świętach. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Małe sprostowanie. 

Psiaki pojadą w sobotę. Wtedy wszyscy będą w domu. Panu bardzo zależy aby w dniu przyjazdu Tymka i Albi vel Florki była córka z zięciem i wnuczką, ponieważ to stali bywalcy. 

Wedlug mnie to bardzo rozsądne i odpowiedzalne. 

Takze kciuki proszę na sobotę🙏👍

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I pojechał Tymek vel Baki do swojego domku!! 

Ogromna radość. Zaskoczyl wszystkich. Miziak wielki, z każdym się wital przytulał. Małej Laurze pozwalał na głaski po brzusiu.

Najbardziej chyba był zadowolony z przestrzeni. Biegał po działce z ogonem w górze, wąchał i znaczył " to moje" 😁

Cała rodzina czekała na psiaki. 

Puchatku mój kochany. Bądź już tylko szczęśliwy❤️😍❤️😍

Messenger_creation_c46620fe-f886-4ec4-b615-291a6711c931.jpeg

Messenger_creation_45675ab2-d12c-41d0-8adc-42e77c3ce8ea.jpeg

Messenger_creation_a2abaf69-c10f-452f-bbde-89adb0cee908.jpeg

Messenger_creation_3eae13cc-1e7b-482c-ac6e-ca5d12dc12c8.jpeg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...