Jump to content
Dogomania

Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.


Recommended Posts

Dnia 17.04.2023 o 10:24, agat21 napisał:

A Nateczka wygląda rewelacyjnie. Nawet się nie zauważa od razu braku łapki.

Ja obejrzałam filmik i dopiero po przeczytaniu paru komentarzy musiałam wrócić i wtedy zauważyłam, że ona tam skacze na trzech 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2023 o 09:49, Poker napisał:

Może wtedy dostanie wózeczek jak Pikusia?

Weź. Na jednej przedniej wózka nie pociągnie.

Niemniej póki co jest świetnie, nie martwmy się na zapas. Kiedyś może przyjdzie, albo nie zdąży, ten dzień.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2023 o 11:01, rozi napisał:

Weź. Na jednej przedniej wózka nie pociągnie.

Niemniej póki co jest świetnie, nie martwmy się na zapas. Kiedyś może przyjdzie, albo nie zdąży, ten dzień.

Prawda, napisałam z automatu. Ale nie ma co się martwić na zapas. Jest szczęśliwa i to jest najważniejsze..

Link to comment
Share on other sites

Czy jest gdzieś opis zachowania i charakteru Natki? Przejrzałam wątek, ale znalazłam tylko informacje z pierwszych dni w hotelu, a to wiadomo, że mogło się zmienić🙂 Potrzebuję podstawowych informacji, żeby wiarygodnie dostosować dla niej tekst🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2023 o 10:06, Marysia R. napisał:

Kiedy była u mnie na tymczasie wspomniana wcześniej trójlapka  Muszka napisałam dla niej taki tekst do ogłoszeń: 

Marzysz o przyjacielskiem psiak, który ponad wszystko pokocha Ciebie i Twoją rodzinę a oprócz tego wszystkich sąsiadów i znajomych a nawet nieznajomych w parku? 🙂 Psie, który kocha cały świat? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/łaś. Bo taka właśnie jest Muszka, której ogłoszenie właśnie czytasz - czytaj więc dalej.
Bo jest jedno ale. Kiedy myślisz o swoim wymarzonym psie widzisz pewnie w wyobraźni uśmiechniętą mordkę, zawadiacko nastawione uszka, rozmerdany ogonek i cztery wesołe łapki. Niby wszystko się zgadza - Muszka ma prześliczny uśmiech, jej wielkie sterczące uszy rozczulą największego twardziela a ogonek na widok człowieka o mało się nie urwie. Więc o co chodzi? O to, że Muszka ma również śliczne, smukłe łapki… ale tylko trzy. Tylną prawą łapkę straciła w wyniku wypadku komunikacyjnego.
I choć ona zupełnie nie przejmuje się swoją niepełnosprawnością i śmiga na trzech nóżkach jak wszystkie inne psy to czy Ty będziesz w stanie zmienić swoje wyobrażenie o wymarzonym psie?
Nie wiem ale mam ogromną nadzieję, że „inność” Muszki nie stanie na drodze do jej szczęścia w kochającym domu.

Jeśli Wam się podoba to można go po potrzebnych modyfikacjach wykorzystać dla Natki🙂 Muszce przyniósł wymarzony dom to może i Natce przyniesie szczęście🙂 Wieczorem mogę usiąść i zmodyfikować go na potrzeby Natki🙂

Tekst świetny, podeślę go do Hani, bo to ona i p. Beata ogłaszają Natkę. Dziękuję 😘

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 18.04.2023 o 00:45, Marysia R. napisał:

Ok🙂 W razie czego chętnie dostosuję tekst dla Natki, tylko potrzebowałabym trochę więcej informacji o niej.

Bardzo Ci dziękuję:❤️

Ja od razu wysłałam Hani ten tekst, miała przerobić sama - też pięknie Ci dziękuje.💮🌺

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z ogromną radością przekazuję wspaniałą wiadomość - Natka ma dom😁  Sunia dzisiaj jedzie pod Warszawę, zamieszka w domu z ogrodem w rodzinie weterynarzy, 2 starszych dzieci. Dziękuję wszystkim, którym Natka mocno zapadła w serce i  którzy byli tutaj z nami. ❤️🌹❤️

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ogromnie radosna wiadomość. Łzy szczęścia poleciały na klawiaturę  😍    Natka od pierwszego spojrzenia zapadła mi głęboko w serducho i martwiłam się o nią. Czytając info o DS można się domyślać, że sunia trafi do super domu. Lepiej nie można było sobie wymarzyć - dom z ogromem, opieka weterynaryjna dostępna od zaraz przez 24 godz. 7 dni w tygodniu.
Nateczko, kochaj i bądź kochana  
❤️   💗     ❤️      

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2023 o 21:13, Tola napisał:

Dostałam dzisiejsze zdjęcia od p. Magdy😘 Kanapa to podobno  ulubione miejsce Natki 😁

received_214876394650987.jpeg

received_6272084476207734.jpeg

Myszeczka kochana, jak dobrze widzieć ją wylegującą się na kanapie   💖   💖   💖

Królowa życia - piloty do wyłącznej dyspozycji 🙂                

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...