Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS u malti ! DZIEŃ ZEROWY !!!!!! ODLICZAMY! BEŻO - pies z lańcucha, czy uda mu się pomóc?


Poker

Recommended Posts

Dnia 11.12.2022 o 11:38, Poker napisał:

Dzięki za wrzucenie zdjęć. Przeuroczy Beżuś.

Nawet Roniś, który nie przepada za samcami,  śpi z Beżo.

Ciekawe czy malti zostawi imię.

Dzień dobry:)

zastanawiałam się trochę nad imieniem ale myślę, że musimy się lepiej poznać:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2022 o 18:18, Gabi79 napisał:

Po tym wpisie malti miałam przeczucie, że coś jest na rzeczy😉

Bardzo, bardzo się cieszę, że Beżus trafi do malti, ciekawe, jak Feluś zareaguje na przyrodniego braciszka?

Feluś ma wiele cech jedynaka...całe szczeście nieszkodliwego.

Z moimi poprzednimi psami, Berią i Karolem, nie było wielkiej miłości ale się tolerowały i mogły zostawać razem.

Choć od czasu do czasu potrafił warknąć na karola, który był od niego 4 razy większy, ale karol nic sobie z tego nie ronił

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2022 o 12:11, Isiak napisał:

Beżo to prawdziwy słodziak. Jak dobrze, że nie zostawiłyście go na tym łańcuchu zabierając tylko Isię, jak było planowane na początku. Tkwiłby tam kto wie jak długo i marnowałby życie, skarbuś kochany 🙂

To prawda... tam teraz zamarza suczka mix cane corso, nie ma podszerstka, jeszcze szczeniak (ma z 1,5roku i zachowania dzieciaka), wyje za człowiekiem... nikt jej nie chce... nie jest sterylizowana. 😞 Ogłaszamy z Martą Biłgorajską, ale cisza. 

A Beżo jest cudowny, prześliczny! Wysłałam zdjęcia Marcie (ona jeździ tam do przytuliska co sobotę, mimo że ma 50km w jedną stronę), powiedziała że chłopak jest nie do poznania. ❤️ Wzruszyła się.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2022 o 12:33, Tyśka) napisał:

To prawda... tam teraz zamarza suczka mix cane corso, nie ma podszerstka, jeszcze szczeniak (ma z 1,5roku i zachowania dzieciaka), wyje za człowiekiem... nikt jej nie chce... nie jest sterylizowana. 😞 Ogłaszamy z Martą Biłgorajską, ale cisza. 

A Beżo jest cudowny, prześliczny! Wysłałam zdjęcia Marcie (ona jeździ tam do przytuliska co sobotę, mimo że ma 50km w jedną stronę), powiedziała że chłopak jest nie do poznania. ❤️ Wzruszyła się.

Pewnie są na FB jakieś grupy molosów, ktos stamtąd nie może pomóc? Ja kiepsko poruszam się po FB, ale trzeba by ją tam pokazać. Na pewno jest na FB grupa "Psy rasowe do adopcji" i są tam też pokazywane psy w typie.

Link to comment
Share on other sites

Biedna ta sunia. Mieszankę tej rasy na pewno nie będzie łatwo wyadoptować. A jakieś miejsce by się dla niej znalazło ?

malti, jeżeli Beżo miałby mieć zmienione imię, to trzeba to robić stopniowo. Z 2 tygodnie posługiwać się BEŻO, potem naprzemiennie nowe imię ze starym , jak zacznie reagować na nowe, to wtedy zrezygnować ze starego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2022 o 23:43, wiolhelm170 napisał:

Tyska, ta suczka to taka czarna? Chyba widziałam u Marty w poście.Bardzo jej szkoda.

Tak, ta: https://www.olx.pl/d/oferta/cudny-rodzinny-dzieciak-sunia-w-typie-cane-corso-pilnie-szuka-domu-CID103-IDSeQx1.html . Ona do przytuliska trafiła wcześniej niż Beżo z Isią. Ale już nie zaśmiecam, po prostu smutno mi się zrobiło jak pomyślałam, że tyle psów już w międzyczasie przeszło przez przytulisko, a ona tam tkwi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2022 o 13:06, Poker napisał:

Biedna ta sunia. Mieszankę tej rasy na pewno nie będzie łatwo wyadoptować. A jakieś miejsce by się dla niej znalazło ?

malti, jeżeli Beżo miałby mieć zmienione imię, to trzeba to robić stopniowo. Z 2 tygodnie posługiwać się BEŻO, potem naprzemiennie nowe imię ze starym , jak zacznie reagować na nowe, to wtedy zrezygnować ze starego.

Tak, na pewno będę o tych uwagach pamiętać

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2022 o 17:56, Tyśka) napisał:

Dokładnie tak. W gminnej budzie. A ona tak wyje za człowiekiem 😞

Oszaleli? W taki sposób chcą jej dobra? Bezduszni. Co i kto może ich przekonać? Nie dają jej szans na normalne życie.

To tak jak rodzice, którzy z powodu pseudo miłości do dziecka wolą, by całe życie było w domu dziecka, zamiast oddać je do adopcji.

Nóż w kieszeni się otwiera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...