Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Dnia 20.10.2022 o 17:23, dwbem napisał:

Cudowna wiadomość, nareszcie szczęśliwy i wolny.

Prawdziwie szczęśliwy i wolny będzie dopiero, jak mu znajdziemy odpowiedni DS  🙂  Ale na początek dobrze, że już poza schronem  🙂  

Dnia 20.10.2022 o 17:47, Poker napisał:

Agat chyba specjalnie udawał nieszczęśnika, żeby go wyciągnąć ze schronu.

No nie wykluczone. To tak inny pies  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2022 o 09:06, Sowa napisał:

Jak pierwsze chwile w hotelu, coś wiadomo? Żeby tylko za bardzo nie przylgnął do jednej opiekunki. żeby potrafił nawiązać relacje z psami. Trudno mu będzie, bo bardzo już oberwał zębami.

 

 

 

Z tego, co słyszałam tam jest tyle psiaków, że siłą rzeczy bedzie kontaktować się z nimi i na pewno nie będzie miał opiekunki tylko dla siebie😉 Mysle, ze w normalnym stadzie szybko się odnajdzie. Jednak hotelowe psiaki w domu, to nie pitbull w zamkniętym pomieszczeniu schroniska. Agat tak nas pozytywnie zaskoczył, że i pewnie psie relacje szybko ogarnie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2022 o 09:06, Sowa napisał:

Jak pierwsze chwile w hotelu, coś wiadomo? Żeby tylko za bardzo nie przylgnął do jednej opiekunki. żeby potrafił nawiązać relacje z psami. Trudno mu będzie, bo bardzo już oberwał zębami.

Widać, że "przylepa" z niego, przy człowieku czuje się szczęśliwy. 

Oby tylko nie bał się psów...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2022 o 09:06, Sowa napisał:

Jak pierwsze chwile w hotelu, coś wiadomo?

Jeszcze nie rozmawiałam z hotelem. Przed chwilą wróciłam od wetki - byłam po odbiór leku na giardie dla mojego śleputka, a teraz wiem, że jest czas karmienia w hotelu więc też nie dzwonię. Dowiem się po godz. 12-tej  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2022 o 23:26, Tola napisał:

Na koncie ZEA jest wpłata dla Agata:

200 zł - Wiesława S. Warszawa (17.10.)♥️

 

 

Dnia 21.10.2022 o 10:37, Grażka123 napisał:

To wpłata od zaprzyjaźnionej W2020 z Warszawy.

Bardzo serdecznie dziękuję  🙂

Przepraszam, że zapytam, bo w finansach nie może być niejasności, czy to może Ola i Patryk, Twoi znajomi, którzy deklarowali miesięczne wpłaty po 100,00 zł? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2022 o 12:08, agat21 napisał:

Moja jednorazowa dla Agacika jeszcze teraz nie pójdzie. Nie spodziewałam się aż takich kosztów badań i operacji mojego piesa. Powaliło mnie na kolana w tym miesiącu 😕

To zrozumiałe Agatko. Z potrzeby serca ratujemy bezdomne zwierzaki, ale przede wszystkim mamy obowiązek zapewnić należytą opiekę zwierzakom, które przygarnęliśmy. Agat na razie nie potrzebuje angażowania wszystkich zobowiązań więc póki to będzie konieczne, dbaj przede wszystkim o swojego piesia.
Serdecznie współczuję i życzę, aby kłopoty zdrowotne Twojego piesia jak najszybciej się skończyły.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2022 o 12:35, Sowa napisał:

Trochę dużo sobie pozwala jak na dzień dobry. Tyle że został spokojnie przywołany do porządku, choć na wiele to nie pomogło. To zwierzątko dla kogoś, kto lubi pracować z psem - i to co najmniej dwie godziny dziennie.

Właśnie o tym rozmawiałam przed chwilą z p.Magdą. Też zwróciłam na to uwagę. Pani Magda sprawdziła w książeczce i okazuje się, że Agat był dopiero niedawno kastrowany - 15.09.  To więc normalne, że tak się zachowuje.  Burza hormonów jeszcze trwa. Na wyciszenie pewnie poczekamy jeszcze kilka miesięcy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2022 o 13:00, elik napisał:

Właśnie o tym rozmawiałam przed chwilą z p.Magdą. Też zwróciłam na to uwagę. Pani Magda sprawdziła w książeczce i okazuje się, że Agat był dopiero niedawno kastrowany - 15.09.  To więc normalne, że tak się zachowuje.  Burza hormonów jeszcze trwa. Na wyciszenie pewnie poczekamy jeszcze kilka miesięcy.

Na filmikach widac, że wchodzi na psy, żeby kopulować. Nie nie staje nad nimi jak bocian nad żabą, jak robi Andżela, żeby psa sprowokować i zdominować. Wyciszy się, to młody pies i króciutko po kastracji. Mój Krecik, mimo że staruszek, to przez jajka dał popalić i też czekamy, az hormony zejdą z organizmu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2022 o 14:19, Jaaga napisał:

Na filmikach widac, że wchodzi na psy, żeby kopulować. Nie nie staje nad nimi jak bocian nad żabą, jak robi Andżela, żeby psa sprowokować i zdominować. Wyciszy się, to młody pies i króciutko po kastracji. Mój Krecik, mimo że staruszek, to przez jajka dał popalić i też czekamy, az hormony zejdą z organizmu.

Oby jak najszybciej, bo z takim aparatem w stadzie trudno wytrzymać na dłuższą metę  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Na konto Agata wpłynęły poniższe kwoty:

   30,00 zł  od  koja  deklaracja  X  -  19.10.
   15,00 zł  od  Mazowszanka13  deklaracja  X  -  19.10.
  300,00 zł  od  agat21  z bazarku  -  20.10.
   30,00 zł  od  Tianku  -  20.10.
 

Bardzo serdecznie dziękuję 

pl09-bukiet-roz-kolorowych1.jpg.2d94133df257e354f326629198d41382.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2022 o 11:34, elik napisał:

 

Bardzo serdecznie dziękuję  🙂

Przepraszam, że zapytam, bo w finansach nie może być niejasności, czy to może Ola i Patryk, Twoi znajomi, którzy deklarowali miesięczne wpłaty po 100,00 zł? 

Jeszcze nie, to jednorazowa wpłata od zaprzyjaźnionej osoby z którą rozmawiałam o piesku. Deklarowicze Ola i Patryk oraz ja czekamy jeszcze z wpłatą na wyjaśnienie pewnych kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...