Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Dnia 13.10.2022 o 10:54, Tola napisał:

Faktura za badanie krwi Agata ( 160 zł)

IMG-20221012-WA0003.jpg

 

Dnia 14.10.2022 o 00:35, elik napisał:

Dziękuję.

Sorki nie pomyślałam czy to funduje Fundacja, jak sama nazwa wskazuje  🙂  czy mam przelać te kwotę na konto Fundacji?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2022 o 00:34, elik napisał:

Za 5 dni można ustalić  transport czyli najwcześniej na 19.10. 
W który dzień mogą być załatwione formalności związane z odbiorem Agata ze schroniska?

Martusiu jak będzie wyglądało przekazanie Agacika pani z hotelu, na kiedy mam zamówić transport i jak załatwić umowę z hotelem? Rozumiem, że umowę zawieram ja, ale ja jej nie podpiszę, czy Fundacja może to zrobić w moim imieniu?

Na PW podam Ci nr telefonu do Pani Magdy z Hotelu dla Psów u Reksa. Czy mogę podać Twój nr telefonu Pani Magdzie ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2022 o 18:45, elik napisał:

Martusiu jak będzie wyglądało przekazanie Agacika pani z hotelu, na kiedy mam zamówić transport i jak załatwić umowę z hotelem? Rozumiem, że umowę zawieram ja, ale ja jej nie podpiszę, czy Fundacja może to zrobić w moim imieniu?

Na PW podam Ci nr telefonu do Pani Magdy z Hotelu dla Psów u Reksa. Czy mogę podać Twój nr telefonu Pani Magdzie ?

Tak, podaj p. Magdzie mój nr tel. 

Po Agata można przyjechać każdego dnia oprócz niedzieli w godz. 11.00 - 14.00,  TZ będzie mógł podjechać z p. Magda do schroniska i pomóc.

Musi mieć klatkę, bo inaczej mogą nie chcieć wydać psa, podam od razu test na lamblie.

Jeśli chodzi o umowę, to najlepiej załatwić to drogą internetową, będziesz mogła jeszcze raz przeczytać, czy wszystko jest ok. , teraz większość umów tak podpisuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2022 o 20:46, Tola napisał:

Tak, podaj p. Magdzie mój nr tel. 

Po Agata można przyjechać każdego dnia oprócz niedzieli w godz. 11.00 - 14.00,  TZ będzie mógł podjechać z p. Magda do schroniska i pomóc.

Musi mieć klatkę, bo inaczej mogą nie chcieć wydać psa, podam od razu test na lamblie.

Będzie mógł pomóc?  To co p. Magda będzie musiała zrobić, żeby schron wydał Agata?

P. Magda mówiła, że ma psiowóz to chyba jest z klatką, ale na wszelki wypadek powiem, żeby miała klatkę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2022 o 21:15, elik napisał:

Będzie mógł pomóc?  To co p. Magda będzie musiała zrobić, żeby schron wydał Agata?

P. Magda mówiła, że ma psiowóz to chyba jest z klatką, ale na wszelki wypadek powiem, żeby miała klatkę.

Jak psiowóz jest z klatką, to wystarczy. Chodzi o to, żeby pies był zabezpieczony. 

Link to comment
Share on other sites

Jak wcześniej pisałam, dzisiaj udało się wyprowadzić Agata na smyczy poza teren schroniska.

Bez oporów wszedł do budynku, do auta też, chociaż do auta to bardziej za smaczkami;  ważne, że nie boi się.

Na smyczy idzie, chociaż wg wolontariuszki prawdopodobnie nigdy na niej nie chodził, obroża wyraźnie mu przeszkadza, co parę minut drapał się, widać to też na filmiku.

Jest psem energicznym, żywym, ale w normie jak na takiego młodziaka.

Bez problemu daje się głaskać, macha ogonem, podskakuje z radości, do człowieka nie wykazuje agresji, jest raczej uległy.

Boi się wielu rzeczy, sytuacji,  na spacerze cały czas szedł  na ugiętych łapach;  przeraził go szeleszczący worek z karmą, rowerzysta, auto, szczekające psy, czuł się tez niepewnie, gdy wolontariuszka wyskubywała mu starą sierść.

Do innych psów wydaje się raczej uległy.

Dzisiaj dostał Fiprex.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...