Jump to content
Dogomania

Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!


Recommended Posts

Kochani, mamy 3 ogłoszenia Poli na olx. W każdym ma inne imię (zapisałam w nawiasie przy osobach, które zrobiły ogłoszenie). Mamy wielką prośbę o pomoc w zrobieniu ogłoszenia na Bielsko Białą i Opole. Czy któraś z Was mogłaby pomóc? Może Jagna zrobi nowe zdjęcia, wtedy fajnie byłoby ruszyć z nowymi ogłoszeniami. 

Alaskan na Wrocław (Viki):

Viki - radosna, pełna pozytywnej energii suczka poleca się do adopcji! Wrocław Śródmieście • OLX.pl

Ellig na Katowice (Pola):

Młodziutka sunia do adopcji, czeka na dom. Katowice Śródmieście • OLX.pl

Tola na Kraków (Polinka):

Młoda, radosna Polinka do adopcji Kraków Bieżanów-Prokocim • OLX.pl

 

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to BARDZO PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU! Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola zaczyna nowy etap życia - szukamy najlepszego domu dla niej. Prosimy z całego serca o wsparcie dla tej malizny.
Dnia 2.11.2022 o 20:33, Jaaga napisał:

To odpada zupełnie, Pola na wszystko poluje. Kiedy przyjechała, to ledwo wyszła z auta,zrobiła rozpierduchę wśród kur. Na każde zwierze, które nie jest psem tak reaguje. To jedyny pies, który ugryzł świnię.

Rety. Jak mój cholernik. Od 4msca życia zna koty... I poluje zaciekle:( 

Postaram się zrobić zaraz ogłoszenie. Mam zniżkę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 13:06, Tyśka) napisał:

Pola jako Tola na Bielsko Białą: https://www.olx.pl/d/oferta/piesek-ping-pong-radosna-mala-aktywna-sunia-CID103-IDRGRjj.html

Wyróżniłam za 9,97zł. 

Screenshot_20221104-130208_OLXpl.jpg.7ddbe64c0f5133662197fe94ab344a33.jpg

 

Dnia 4.11.2022 o 12:35, mari23 napisał:

To ja zmienię na Legnicę, bo Bielsko widzę już "zajęte", imię też zmienię 😉

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sliczna-mloda-tosia-szuka-domu-CID103-IDRGQ1a.html?bs=olx_pro_listing

Bardzo serdecznie dziękujemy. Poproszę numer konta i jaką kwotę mam oddać za wyróżnienie 🙂

Dnia 4.11.2022 o 13:06, Tyśka) napisał:

Pola jako Tola na Bielsko Białą: https://www.olx.pl/d/oferta/piesek-ping-pong-radosna-mala-aktywna-sunia-CID103-IDRGRjj.html

Wyróżniłam za 9,97zł. 

Screenshot_20221104-130208_OLXpl.jpg.7ddbe64c0f5133662197fe94ab344a33.jpg

Tysiu, bardzo serdecznie dziękujemy. Podasz numer konta do zwrotu kasy?

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola zaczyna nowy etap życia - szukamy najlepszego domu dla niej. Prosimy z całego serca o wsparcie dla tej malizny.
Dnia 4.11.2022 o 12:04, Poker napisał:

Zrobię na Bielsko tylko czekam an nowe zdjęcia.

Ona ma mnóstwo dobrych zdjec, tylko jej ogłoszenia w większości byly ostatnio nieaktywne. Sprobuje zrobic w domu kilka, ale na pewno nie ma sensu na nie czekać , bo jak wszyscy je wstawią, to olx pousuwa ogłoszenia. Pisalam juz wcześniej, ze mam obiektyw tylko na daleko i zdjecia w domu dobrze wychodzą jedynie spokojnym, cierpliwym psom, a Pola do takich nie należy. Zdjęć na pewno nie wyjdzie tyle, co z zewnętrznych sesji.  Tym bardziej, że u nas juz chmurnie i deszczowo. Oby choc kilka wyszło wyraźnych. 

Wątpie czy z Legnicy ktoś do nas przyjedzie. Dolny Śląsk jest najlepszy do adopcji, ale do nas daleko. Legnica jest jeszcze dalej niż Wrocław. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2022 o 09:48, Jaaga napisał:

Ona ma mnóstwo dobrych zdjec, tylko jej ogłoszenia w większości byly ostatnio nieaktywne. Sprobuje zrobic w domu kilka, ale na pewno nie ma sensu na nie czekać , bo jak wszyscy je wstawią, to olx pousuwa ogłoszenia. Pisalam juz wcześniej, ze mam obiektyw tylko na daleko i zdjecia w domu dobrze wychodzą jedynie spokojnym, cierpliwym psom, a Pola do takich nie należy. Zdjęć na pewno nie wyjdzie tyle, co z zewnętrznych sesji.  Tym bardziej, że u nas juz chmurnie i deszczowo. Oby choc kilka wyszło wyraźnych. 

Wątpie czy z Legnicy ktoś do nas przyjedzie. Dolny Śląsk jest najlepszy do adopcji, ale do nas daleko. Legnica jest jeszcze dalej niż Wrocław. 

Pola na teraz pięć aktywnych ogłoszeń. Zobaczymy co się zadzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...