Jump to content
Dogomania

Tusia z lasu, a może z łąk ma rok, a już tyle doświadczeń, że mogłaby nimi obdarzyć parę psów. Tusia zamieszkała w Sosnowcu:)


Tola

Recommended Posts

Tusia na super dom😁😅😁🥰 Ludzie bardzo ciepli, wrażliwi, są przygotowani na problemy i wcale ich to nie zraża. Bardzo cieszą się z adopcji Tusi, sunia spodobała się całej rodzinie od pierwszego obejrzenia olx🙂 Zakupili już potrzebne akcesoria, wybierają się do Jagny w piątek. Nadal trzymajmy kciuki za sunię, bo teraz to dla niej będą trudne  dni. Dziękuję pięknie Iwonie za wizytę🌹♥️🌹

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2022 o 21:15, Tola napisał:

Tusia na super dom😁😅😁🥰 Ludzie bardzo ciepli, wrażliwi, są przygotowani na problemy i wcale ich to nie zraża. Bardzo cieszą się z adopcji Tusi, sunia spodobała się całej rodzinie od pierwszego obejrzenia olx🙂 Zakupili już potrzebne akcesoria, wybierają się do Jagny w piątek. Nadal trzymajmy kciuki za sunię, bo teraz to dla niej będą trudne  dni. Dziękuję pięknie Iwonie za wizytę🌹♥️🌹

 

Ale wiadomość! Dwie adopcje dzisiaj, które radują moje serce bardzo ❤️

Link to comment
Share on other sites

Pani wiedząc o planowanej w piątek adopcji Gajki, szybko kompletowała wyprawke dla Tusi,  żeby nie została sama bez przyjaciolki i mogła wyjechać od nas tego samego dnia. 

W weekend wyjeżdżają do domów jeszcze moje yorki,  wiec tak luźno, jak będzie, to nie mieliśmy już dawno. Mam nadzieję, że i Tusia i Gaja szybko zaaklimatyzują się. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2022 o 08:48, Jaaga napisał:

Pani wiedząc o planowanej w piątek adopcji Gajki, szybko kompletowała wyprawke dla Tusi,  żeby nie została sama bez przyjaciolki i mogła wyjechać od nas tego samego dnia. 

W weekend wyjeżdżają do domów jeszcze moje yorki,  wiec tak luźno, jak będzie, to nie mieliśmy już dawno. Mam nadzieję, że i Tusia i Gaja szybko zaaklimatyzują się. 

Cudne wieści i wielka radość ! ❤️ 

"Tak luźno" jednak być nie może i zapewne nie będzie, jakieś biedy czekają na pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2022 o 11:47, Ewa Marta napisał:

W sobotę przyjeżdżają zdaje się nasze maluszki 😃 

Maluszki raczej dłużej miejsca nie zagrzeją. Moje akurat wyjada, te przyjadą i pewnie też szybciutko porozjeżdzaja się do nowych domów. Dzis sa w przychodni na szczepieniu, Tola będzie robiła zdjęcia.

Dnia 21.07.2022 o 09:17, mari23 napisał:

Cudne wieści i wielka radość ! ❤️ 

"Tak luźno" jednak być nie może i zapewne nie będzie, jakieś biedy czekają na pomoc...

Na razie nic się nie szykuje oprócz tych szczeniaczków, wiec tez będziemy mieć w pewnym sensie wakacje 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2022 o 12:42, Ellig napisał:

Super wieści.
Jutro usunę ogłoszenia Tusi 🙂

Bardzo dziękujemy za pomoc kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

Dnia 22.07.2022 o 20:15, Tyśka) napisał:

Pojechała? 🙂

Pojechała:).

Minę miała podobno bardzo zdezorientowaną, jak wyjeżdżała.

Teraz  w domu najbardziej interesuje ją telewizor, chyba nigdy go nie widziała;).

A ja bardzo się denerwuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2022 o 20:33, Tola napisał:

Bardzo dziękujemy za pomoc kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

Pojechała:).

Minę miała podobno bardzo zdezorientowaną, jak wyjeżdżała.

Teraz  w domu najbardziej interesuje ją telewizor, chyba nigdy go nie widziała;).

A ja bardzo się denerwuję.

Zaśmiałam się aż na widok jej zainteresowania tym, co widzi w telewizji, taka skupiona całą sobą. My nie mamy telewizora, wiec pierwszy raz zobaczyła. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z nowego domu Tusi same dobre wiadomości - sunia je, załatwia się na spacerach, ogonek cały czas w ruchu. W nocy była trochę niespokojna, ale to przecież pierwsza noc w obcym dla niej miejscu. Rodzina bardzo zadowolona, pani chwali Tusię, że jest taka dzielna🙂Przygotowani byli na większe problemy, a tu niespodzianka. Dzisiaj Tusia jest na działce, skąd wszystkich pozdrawia 🙂

IMG_20220723_130405.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...