Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.04.2022 o 11:35, Jaaga napisał:

Może dałabyś radę wziać pod opiekę małą szczeniorkę czarną sunię spod granicy, które czekają do nas na przyjazd? Nie wypalił dla niej DS,bo jest w nim nie kastrowany pies. Wczoraj o nich pisała Tola na zamojskim. Matkę biorą do nas pod opiekę sponsorki ukraińskiego Maxima.

 

Mogę wziąć jak Dama pójdzie do DS, a chyba się jej szykuje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2022 o 13:10, Alaskan malamutte napisał:

O Kapri bardzo dobija się ukrainka....Musiałam zablokować i w telefonie i na olx🤔

Sunia bardzo przypomina pudelka, oj..bedzie sie działo. 

Wyglada jak maltipoo, które kosztują po kilka tysięcy. Do tego zadbana, zdrowa i z pełną profilaktyką. Gratka dla wielu, bo te drogie krzyżówki są w pseudo organizacjach i często są chore i zaniedbane. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2022 o 17:08, Jaaga napisał:

Wyglada jak maltipoo, które kosztują po kilka tysięcy. Do tego zadbana, zdrowa i z pełną profilaktyką. Gratka dla wielu, bo te drogie krzyżówki są w pseudo organizacjach i często są chore i zaniedbane. 

20 min temu miałam o nią tel. z Prochowic....Totalna porażka....Jeszcze na koniec usłyszałam, ze mam się ogarnąć, że to nie dziecko, jakie procedury..heloooo

😂😂😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2022 o 20:10, Ewa Marta napisał:

To niech będzie Koszałek 😀

Świetnie, cieszę się i już zaznaczam, czyli wszystkie maluchy mają już imiona:).

Ja dzisiaj nie dam już rady, jutro spróbuję zrobić ogłoszenia Karolci od limonki80 i swojemu czarnemu maluszkowi Kimbo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2022 o 22:37, Tola napisał:

Świetnie, cieszę się i już zaznaczam, czyli wszystkie maluchy mają już imiona:).

Ja dzisiaj nie dam już rady, jutro spróbuję zrobić ogłoszenia Karolci od limonki80 i swojemu czarnemu maluszkowi Kimbo.

Karolcia, jakie świetne imię. Idealnie do niej pasuje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2022 o 07:28, Jaaga napisał:

Karolcia, jakie świetne imię. Idealnie do niej pasuje. 

Też tak o niej myślałam, patrząc na jej zdjęcie, że to Karolina! 😁

Dzisiaj przelewam na konto Zea obiecane pieniądze na hotelowanie  maluszków. Nie określam, na które psiaczki konkretnie - miało być na pewno na hotelowanie przez miesiąc jednego ze szczeniorów ze świerzbowcem, ale wykorzystajcie tak, jak będzie najlepiej. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2022 o 15:42, agat21 napisał:

Też tak o niej myślałam, patrząc na jej zdjęcie, że to Karolina! 😁

Dzisiaj przelewam na konto Zea obiecane pieniądze na hotelowanie  maluszków. Nie określam, na które psiaczki konkretnie - miało być na pewno na hotelowanie przez miesiąc jednego ze szczeniorów ze świerzbowcem, ale wykorzystajcie tak, jak będzie najlepiej. 

Może te pieniądze przeznaczysz na zaopiekowanie jednego z trzech maluszków, które dojadą? Jedynie ich mama ma opiekunki z FB, a maluchy nie maja nic. Tola nie może zabrać mamy i zostawić jej dzieci. Chodzi o rodzinę, której zdjęcia wstawila na zamojskim wątku.  Pisalam też Poker o nich.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2022 o 16:22, Jaaga napisał:

Może te pieniądze przeznaczysz na zaopiekowanie jednego z trzech maluszków, które dojadą? Jedynie ich mama ma opiekunki z FB, a maluchy nie maja nic. Tola nie może zabrać mamy i zostawić jej dzieci. Chodzi o rodzinę, której zdjęcia wstawila na zamojskim wątku.  Pisalam też Poker o nich.

Jaaga, pozostawiam to decyzji Twojej i Toli. Jeśli tamte maluszki nie mają kasy, a pozostałe są ogarnięte, to oczywiście - weźcie na opiekę nad tymi, co dojadą. Poszło 500 zł.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2022 o 15:42, agat21 napisał:

Też tak o niej myślałam, patrząc na jej zdjęcie, że to Karolina! 😁

Dzisiaj przelewam na konto Zea obiecane pieniądze na hotelowanie  maluszków. Nie określam, na które psiaczki konkretnie - miało być na pewno na hotelowanie przez miesiąc jednego ze szczeniorów ze świerzbowcem, ale wykorzystajcie tak, jak będzie najlepiej. 

 

Dnia 3.04.2022 o 16:37, agat21 napisał:

Jaaga, pozostawiam to decyzji Twojej i Toli. Jeśli tamte maluszki nie mają kasy, a pozostałe są ogarnięte, to oczywiście - weźcie na opiekę nad tymi, co dojadą. Poszło 500 zł.

Bardzo dziękuję, jutro będę miał wydruk wpłat, to potwierdzę.

Zastanowimy się z Jagną jak podzielić te pieniądze, żeby wspomóc wszystkie szczeniaki i wszystkie zaopiekować.

Link to comment
Share on other sites

Kapri jest zainteresowana pani z Warszawy. Wysylamy ankietę. Jeśli wszystko będzie ok- to poprosimy Jo37 o wizytę.

Pani mieszka w duzym mieszkaniu na parterze. W domu 12 letni syn, 8 letnia córka i kot. Pani prowadzi przedszkole, tuż obok miejsca zamieszkania. Jak stwierdziła, dalej ma do śmietnika niż do pracy. 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2022 o 15:46, Ellig napisał:

Jak się czuje Koszałek?

w porządku, biega po calym pokoju, nie umyka przed nami, przychodzi do jedzonka, choć na razie nie chce, żebym go wziela na ręce. Nie chciałabym go straszyć i łapać. 

Na wszelki wypadek, gdyby pojawil sie ktoś zainteresowany szczeniakami, wstawiam karme, jaką jedzą. Lepiej ludziom przekazać, żeby ją kontynuowali,  bo po starterze RC kupki nie były idealne. Ta karma bardzo im służy. 

Resized_20220402_151110.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2022 o 16:37, agat21 napisał:

Jaaga, pozostawiam to decyzji Twojej i Toli. Jeśli tamte maluszki nie mają kasy, a pozostałe są ogarnięte, to oczywiście - weźcie na opiekę nad tymi, co dojadą. Poszło 500 zł.

Agat21, widzialas na ogólnym zamojskim maluszki? To jest niezaopiekowana parka. 

image000005.jpg

image000003.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 08:17, Jaaga napisał:

w porządku, biega po calym pokoju, nie umyka przed nami, przychodzi do jedzonka, choć na razie nie chce, żebym go wziela na ręce. Nie chciałabym go straszyć i łapać. 

 

To bardzo dobra wiadomość. Potrzebuje pewnie więcej czasu niż pozostałe rodzeństwo albo nie będzie przytulakiem. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...