Jump to content
Dogomania

Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.


Recommended Posts

Dnia 31.03.2022 o 09:13, mari23 napisał:

Trafiłam tu z bazarku elik, jakoś ominął mnie wątek Odiego. Poczytam wieczorem, teraz "pracuję" 😉

Bardzo dziękuję mari  🙂  W ten sposób mój bazarek przysłużył się Odisiowi w dwójnasób - będzie nieco kasy i dzięki Tobie super DT.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napiszę jeszcze raz. Odiś ma jechać na klinikę, a nie do gabinetu. Pani sama ustali terminy. Nie ma sensu, żeby ktoś pośredniczył. Ja się dostosuję do terminu. DS powiadomię o zamiarze, żeby nie był zaskoczony. Zadzwonię nawet dziś, żeby kobieta nie wymyśliła jakiegoś swojego wyjścia z sytuacji.

anica, jeżeli  chcesz jechać , to ja nie pojadę, bo nie ma sensu, żeby 4 osoby jechały z jednym psem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 15:11, elik napisał:

Bardzo dziękuję mari  🙂  W ten sposób mój bazarek przysłużył się Odisiowi w dwójnasób - będzie nieco kasy i dzięki Tobie super DT.

A ja bardzo dziękuję Elu, bardzo , bardzo 😘

Dnia 31.03.2022 o 15:32, Poker napisał:

Napiszę jeszcze raz. Odiś ma jechać na klinikę, a nie do gabinetu. Pani sama ustali terminy. Nie ma sensu, żeby ktoś pośredniczył. Ja się dostosuję do terminu. DS powiadomię o zamiarze, żeby nie był zaskoczony. Zadzwonię nawet dziś, żeby kobieta nie wymyśliła jakiegoś swojego wyjścia z sytuacji.

anica, jeżeli  chcesz jechać , to ja nie pojadę, bo nie ma sensu, żeby 4 osoby jechały z jednym psem.

Nie doczytałam , przepraszam !  jeśli to nie jest problem , to z wielu względów jednak lepiej ,żebyś pojechała ,  Dziękuję 😘

jak to będzie wyglądało finansowo?

Link to comment
Share on other sites

Czyli na razie mamy wszystko ustalone :

1) Poker przeprowadzi rozmowę z panią Odisia na temat tego co ustaliłyśmy.

2) Pani która zaoferowała Odisiowi dom, sama ustali dogodny termin wizyty w klinice, wszystkie badania i rtg, odbędą się w tym samym dniu.

3)) Do kliniki z przyszłą i aktualną opiekunką Odisia pojedzie Poker.

Piękny plan, proszę wszystkich o kciuki za bezproblemową realizację  🙂

Wszystkim dziękuję za pomoc ❤️

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jakie będą koszty. Okaże się na miejscu. Najwyżej założę kasę.

Jestem po rozmowie z DS Odisia.

Pani stwierdziła, że nie jest w stanie go po tylu latach oddać. Ale na wiadomość, że piesio może zamieszkać w domku z ogórkiem wykazała zainteresowanie. Tłumaczyłam jej , że 3 piętro nie jest dobre ani dla niej, ani dla psa. Z biegiem lat na pewno będzie u obojga gorzej i kto go będzie nosił po schodach. W końcu zgodziła się na oddanie Odi i podpisanie zrzeczenia się. Pojedzie też z nami na klinikę.

Na koniec rozmowy popłakała się.

Spytam się pani Beaty czy od razu by go zabrała . I teraz czekam na wiadomość z jej strony.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 16:40, Poker napisał:

Nie wiem jakie będą koszty. Okaże się na miejscu. Najwyżej założę kasę.

Jestem po rozmowie z DS Odisia.

Pani stwierdziła, że nie jest w stanie go po tylu latach oddać. Ale na wiadomość, że piesio może zamieszkać w domku z ogórkiem wykazała zainteresowanie. Tłumaczyłam jej , że 3 piętro nie jest dobre ani dla niej, ani dla psa. Z biegiem lat na pewno będzie u obojga gorzej i kto go będzie nosił po schodach. W końcu zgodziła się na oddanie Odi i podpisanie zrzeczenia się. Pojedzie też z nami na klinikę.

Na koniec rozmowy popłakała się.

Spytam się pani Beaty czy od razu by go zabrała . I teraz czekam na wiadomość z jej strony.

 

👍Bardzo  ciężka rozmowa! zakończona sukcesem! Poker jesteś wyjątkowa ,kawał dobrej roboty, Dziękuję❤️

... jeśli tylko będę w czymś mogła pomóc , proszę dzwonić .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 16:40, Poker napisał:

Nie wiem jakie będą koszty. Okaże się na miejscu. Najwyżej założę kasę.

Jestem po rozmowie z DS Odisia.

Pani stwierdziła, że nie jest w stanie go po tylu latach oddać. Ale na wiadomość, że piesio może zamieszkać w domku z ogórkiem wykazała zainteresowanie. Tłumaczyłam jej , że 3 piętro nie jest dobre ani dla niej, ani dla psa. Z biegiem lat na pewno będzie u obojga gorzej i kto go będzie nosił po schodach. W końcu zgodziła się na oddanie Odi i podpisanie zrzeczenia się. Pojedzie też z nami na klinikę.

Na koniec rozmowy popłakała się.

Spytam się pani Beaty czy od razu by go zabrała . I teraz czekam na wiadomość z jej strony.

 

Kciuki zaciskam !!! ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 08:05, anica napisał:

A tak w innym temacie , czy 9letni pies zdrowy w dobrej kondycji, powinien dostawać karmę dla seniora ? czy normalną? / miała często problemy żołądkowe , więc kupuję z jagnieciną , kaczką , takie sensiteve /

Dziewięciolatek to nie stary pies...

Dogi, bassety - psy z tych ras szybko się starzeją 😞

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 09:15, Moli@ napisał:

Dziewięciolatek to nie stary pies...

Dogi, bassety - psy z tych ras szybko się starzeją 😞

 

Ok , dziękuję 🙂 czyli lecimy nadal na normalnej karmie , od kilku lat kupuję Simpsona premium sensitive ale chyba powinnam powoli pomyśleć o zmianie , gdzieś przeczytałam , że jednak powinno się karmy zmieniać ? jakie jest wasze zdanie ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 09:48, anica napisał:

Ok , dziękuję 🙂 czyli lecimy nadal na normalnej karmie , od kilku lat kupuję Simpsona premium sensitive ale chyba powinnam powoli pomyśleć o zmianie , gdzieś przeczytałam , że jednak powinno się karmy zmieniać ? jakie jest wasze zdanie ?

Simpson jest dobry, nie zmieniałabym - chyba, że w kontrolnych badaniach wyszłyby niedobory.

Cieszę się ze zwrotu akcji. 🙂 Trzymam kciuki za Odisia i jego DT.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 09:15, Moli@ napisał:

Dziewięciolatek to nie stary pies...

Dogi, bassety - psy z tych ras szybko się starzeją 😞

 

 

Dnia 1.04.2022 o 09:51, Poker napisał:

Jak coś dobrze działa, to po co zmieniać? Lepsze jest wrogiem dobrego.

 

Dnia 1.04.2022 o 10:11, Tyśka) napisał:

Simpson jest dobry, nie zmieniałabym - chyba, że w kontrolnych badaniach wyszłyby niedobory.

Cieszę się ze zwrotu akcji. 🙂 Trzymam kciuki za Odisia i jego DT.

Dziękuję , zostajemy przy Simpsonie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 13:29, Poker napisał:

Limonko, dr Bieżynski jest jednym z lepszych ortopedów. Operował moją Tyćkę.

 Pani Beata, bo tak ma na imię  chętna pomóc Odisiowi sama ustali termin na klinice, a wcześniej załatwi RTG, żeby tracić mniej czasu i paliwa. Sama przyjedzie po psa . Myślałam, żeby jej towarzyszyć , bo się łatwo dogadamy z pewnych względów. Obecna właścicielka musi pojechać, żeby Odi miał mniej stresu.

Pani Beata myśli o przyszłym tygodniu.

Beatka to wspaniały człowiek, Odiś lepiej trafić nie mógł :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2022 o 21:02, mari23 napisał:

Beatka to wspaniały człowiek, Odiś lepiej trafić nie mógł 🙂

 

Dnia 2.04.2022 o 21:31, Poker napisał:

Jutro zadzwonię do p.Beaty.

 

 

Dnia 2.04.2022 o 21:39, limonka80 napisał:

Tak się cieszę że Odiś coraz bliżej nowego życia ...

Ja również bardzo się cieszę ,że ten wspaniały pies , może liczyć na lepsze życie , dzięki Wam , dobrze że to wszystko nabrało tempa i jeszcze przed Świętami , Odiś będzie zabrany od pani , zdiagnozowany i będzie mógł spokojnie spać ! koniec z niepewnością .... te zmiany u pani , chyba nie wie sama ,ile osób , oprócz siebie , dręczy 😞   mam obawy że po Świętach może być znowu inna rozmowa!  ....

Dnia 2.04.2022 o 21:05, limonka80 napisał:

Bardzo dziekuję, że wybrałaś Odisia na beneficjenta bazarku ❤️ 

Diagnostyka może kosztować 

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z panią Beatą. Podtrzymała swoją ofertę. Wstępnie jesteśmy umówione na czwartek. Pojedziemy do kliniki i stąd Odiś już pojechałby do nowego miejsca. Jutro będę dzwonić do obecnej właścicielki Odisia i umówię się z nią. Zabiorę ją samochodem na klinikę. Od razu podpisze zrzeczenie się psa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...