Jump to content
Dogomania

Fela potrzebuje przyjaciół


Recommended Posts

Dnia 21.04.2022 o 21:06, Alaskan malamutte napisał:

Dla Feli szykuje się super domek!! Proszę o kciuki!!

Więcej szczegółów wkrótce. 

I dlatego warto czekać na  taki dom, który zachwyci:)

Bardzo się cieszę, Fela to świetna suczka:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fela zamieszka w Zielonej Górze z panią Magdą i panem Miłoszem. Państwo niedawno stracili swoją sunię adopowaną ze schroniska. Pani Magda postanowiła dać domek, cudowny domek kolejnej skrzywdzonej istocie. Długo rozmawiałyśmy. Dzisiaj państwo byli u Szafirki. Fela skradła serca państwa i już w poniedziałek pojedzie do swojego domku. Wizytę zrobi Szafirka. Według mnie to tylko formalność. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2022 o 14:29, Alaskan malamutte napisał:

Fela zamieszka w Zielonej Górze z panią Magdą i panem Miłoszem. Państwo niedawno stracili swoją sunię adopowaną ze schroniska. Pani Magda postanowiła dać domek, cudowny domek kolejnej skrzywdzonej istocie. Długo rozmawiałyśmy. Dzisiaj państwo byli u Szafirki. Fela skradła serca państwa i już w poniedziałek pojedzie do swojego domku. Wizytę zrobi Szafirka. Według mnie to tylko formalność. 

Hurraaaa!!! 😀😀😀

Link to comment
Share on other sites

Felka trafiła super, warto było czekać, chociaż i u nas bawiła się świetnie, ale co swój dom to swój dom. Pani Magda jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, wrażliwą na los zwierząt, z resztą Pan Miłosz również. Jestem pewna, że Felka będzie rozpieszczana do końca swoich dni 🙂

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...