Jump to content
Dogomania

Fela potrzebuje przyjaciół


Recommended Posts

Wiem o tym. Czekam na  kontakt  z członkinią rodziny , która jest weterynarzem. czasem jest tak, że adoptuje ktoś młodszy dla starszej mamy.

U nas na osiedlu jest taka sytuacja, że pani 80 lat wspólnie z rodziną adoptowała szczeniaka sznaucera Wybierali razem po to, by w razie potrzeby przejęli opiekę nad psem. Pani jest bardzo żywotna, chodzi dużo na spacery i razem  z piesiem są szczęśliwi.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam sympatyczny telefon od p. Bartosza z Wrocławia, wraz z żoną są zainteresowani adopcją Feli.

Mieszkają  w bloku, są aktywni, lubią wypady w góry, wyjazdy  i zamierzają wszędzie zabierać ze sobą swojego psa.

Wysłałam ankietę, podałam nr do Hani.

Zobaczymy, co z tego wyniknie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 22:09, Tola napisał:

Dzisiaj miałam sympatyczny telefon od p. Bartosza z Wrocławia, wraz z żoną są zainteresowani adopcją Feli.

Mieszkają  w bloku, są aktywni, lubią wypady w góry, wyjazdy  i zamierzają wszędzie zabierać ze sobą swojego psa.

Wysłałam ankietę, podałam nr do Hani.

Zobaczymy, co z tego wyniknie.

 

Dnia 1.04.2022 o 22:50, Poker napisał:

Trzymam kciuki.

 

Dnia 1.04.2022 o 23:17, agat21 napisał:

Brzmi obiecująco 🙂

Rodzina była dzisiaj umówiona na odwiedziny w hoteliku, ale wcześniej wstąpili  do schroniska we Wrocławiu no i jednak stamtąd  adoptują psiaczka.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2022 o 13:30, wiolhelm170 napisał:

odmówiłam studentce.Mam nadzieję o kolejne zapytania

Może zdarzyć się tak, że jeszcze nie raz trzeba będzie odmówić.

Fela to świetna sunia i na pewno w niedługim czasie znajdzie swój dom.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwoniła pani Jadwiga z Krakowa, miła, starsza pani, mieszka sama i ma 75 lat.

Pani opowiedziała mi historie  wszystkich swoich rasowych psów i  ostatniego kundelka, którego uratowała z rąk oprawców.

Bardzo sympatyczna osoba, szkoda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moje ogłoszenie Feli na Zieloną Górę

Do adopcji śliczna Figa! Zielona Góra • OLX.pl

Był tylko jeden telefon w jej sprawie. Dzwoniła pani z Nowej Soli. Szukała towarzyszki dla swojej suni. Pani pracuje długo a sunia płacze...Pomyślała, że towarzystwo dobrze jej zrobi....

Podziękowałam...

Może zmienić ogłoszenie na inne miasto? Proszę o sugestie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2022 o 22:50, Alaskan malamutte napisał:

Moje ogłoszenie Feli na Zieloną Górę

Do adopcji śliczna Figa! Zielona Góra • OLX.pl

Był tylko jeden telefon w jej sprawie. Dzwoniła pani z Nowej Soli. Szukała towarzyszki dla swojej suni. Pani pracuje długo a sunia płacze...Pomyślała, że towarzystwo dobrze jej zrobi....

Podziękowałam...

Może zmienić ogłoszenie na inne miasto? Proszę o sugestie. 

Może nie podmieniać, tylko jeszcze dorobić na Poznań?

Link to comment
Share on other sites

O Felę zadzwonił pan Bartosz z Czerwieńska (niedaleko Zielonej Góry) Państwo mieszkają w bloku, z trójką dzieci: 14, 8 i 3 latka.

Mieli suczkę Milkę adoptowaną ze schroniska w Zielonej Górze. Sunia była u nich kilka ładnych lat. Niestety, odeszła na babeszjozę (pomimo zabezpieczeń, tak mówił pan Bartosz)

To ich nieżyjąca sunia Milka

 

received_1663083473886408.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2022 o 22:46, Alaskan malamutte napisał:

O Felę zadzwonił pan Bartosz z Czerwieńska (niedaleko Zielonej Góry) Państwo mieszkają w bloku, z trójką dzieci: 14, 8 i 3 latka.

Mieli suczkę Milkę adoptowaną ze schroniska w Zielonej Górze. Sunia była u nich kilka ładnych lat. Niestety, odeszła na babeszjozę (pomimo zabezpieczeń, tak mówił pan Bartosz)

To ich nieżyjąca sunia Milka

 

received_1663083473886408.jpeg

Ja jestem za

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...