Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 19.03.2024 o 19:34, Tianku napisał:

😥 pobiegl za Lolusiem 

dokładnie tak samo pomyślałam 😞 😞 

Dnia 19.03.2024 o 19:37, Tola napisał:

[*] Żegnaj Guciu, biegaj zdrowy za TM.

 [*] Żegnaj, kochany Gucieńku ❤️ 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2024 o 20:17, agat21 napisał:
Dnia 19.03.2024 o 22:16, limonka80 napisał:

To pożegnanie Guciusia z Jego ukochanym ogrodem ?

Tak 😢

Może czuł, że to ostatni raz, że to ostatnia noc ...

Może chciał w spokoju pozwiedzać zakątki gdzie był wolny i szczęśliwy ...

  

Link to comment
Share on other sites

Tak mi smutno, że Guciuś nie doczekał wiosny, ładnej pogody, ciepła, trawy... 

Wiem że w jego stanie, najlepsze co można było dla Niego zrobić to pozwolić Mu odejść, ale tak bardzo mi żal że już nie ma mojego Muszkietera 😥

Guciu, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze ❤️  

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((

Dziękuję z całego ❤️ wszystkim, dzięki którym Gucio mógł zaznać szczęścia i miłości i nie odszedł w schronisku zapomniany i sponiewierany.

Przede wszystkim dziękuję Tobie Agatko, za to, że dałaś mu szansę i oczywiście Anecik i Arkowi 😘😘😘😘

Żegnaj Maleńki❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam info od Anecik o kosztach ostatniego hotelowania i ostatniej usługi u weta. Tej najgorszej.

Wyszło razem 766 zł.

Faktura będzie na Zeę tym razem, żeby wykorzystać 342 zł, które w tej chwili na koncie Zei dla Gucia są. Resztę przelewam.

Ostatecznie wyszedł minus 742 zł na jego koncie. Postaram się powoli jakoś go niwelować. Może bazarkami uda się choć część.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2024 o 10:49, agat21 napisał:

Ostatecznie wyszedł minus 742 zł na jego koncie. Postaram się powoli jakoś go niwelować. Może bazarkami uda się choć część.

Guciu jest beneficjentem mojego zakończonego 23.03. bazarku. Czekam tylko na kilka wpłat i przeleję Jego część. Na czyje konto Twoje, czy Anecik?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2024 o 12:47, elik napisał:

Guciu jest beneficjentem mojego zakończonego 23.03. bazarku. Czekam tylko na kilka wpłat i przeleję Jego część. Na czyje konto Twoje, czy Anecik?

Na moje Elu. Ja jestem skarbniczką Gucia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2024 o 10:49, agat21 napisał:

Ostatecznie wyszedł minus 742 zł na jego koncie. Postaram się powoli jakoś go niwelować. Może bazarkami uda się choć część.

Dobrze byłoby, żeby deklarowiczki/e wpłacili jeszcze za marzec na Twoje konto ( nie ZEA)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za nieobecność na wątku, mam ostatnio sporo wyjazdów, a tutaj takie rzeczy się zadziały.

Ogromnie, z całego serca dziękuję Wam za kwietniowe wpłaty dla Gucia, mimo, że już go nie ma. Jestem bardzo wzruszona Waszym podejściem do sprawy i wsparciem w uregulowaniu długu po Guciu. Jesteście jak to słońce przedzierające się przez drzewa.

image.jpeg.25bc5b52b4d673098c94a2fc9413d0df.jpeg

 

Mam wpłaty kwietniowe od

Nesiowatej ❤️🌼🌷

Feryenne ❤️🌼🌷

Alaskan ❤️🌼🌷

Ruty93 ❤️🌼🌷

Bgry ❤️🌼🌷

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...