Jump to content
Dogomania

Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?


elik

Recommended Posts

Dnia 5.09.2022 o 15:38, elik napisał:

Dzisiaj dospałam umowę uzupełnioną danymi adoptującego. Pani pisze, że ma nadzieje na szybkie spotkanie z Cymusiem,  a ja nie mam transportu z Gliwic do Wrocławia     😪  

A może  Arek anecik mógłby zawieźć odpłatnie, a pani by opłaciła transport z Gliwic do Wrocławia? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 17:23, Tyśka) napisał:

A może  Arek anecik mógłby zawieźć odpłatnie, a pani by opłaciła transport z Gliwic do Wrocławia? 

Nie przyszło mi to do łeba  😉   Zdaje się, że już robił taka trasę. Nie pamiętasz za ile?

Nawet gdyby nie opłaciła (wyjechałaby po Cymusia do Wrocławia) to i tak jest to jakieś rozwiązanie, pod warunkiem, że byłoby to możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 17:32, elik napisał:

Nie przyszło mi to do łeba  😉   Zdaje się, że już robił taka trasę. Nie pamiętasz za ile?

Nawet gdyby nie opłaciła (wyjechałaby po Cymusia do Wrocławia) to i tak jest to jakieś rozwiązanie, pod warunkiem, że byłoby to możliwe.

Zawsze z transportem kłopoty 😕 Ja mam zdecydowanie za daleko, niestety. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No i sprawa transportu rozwiązana  🙂 
Było kilka wersji w tym:

  • z udziałem kochanej limoneczki, która 17-18.09. pomimo moich sprzeciwów podjęła się zawieźć Cymusia z Gliwic do Wrocławia pociągiem    1766082732_serce8.gif.8b693540d15e8cf6357fee5aaec44856.gif
  • płatna wersja już jutro z hoteliku do Zabrza, skąd znajomy Pani Pani Arlety zabrałby Cymusia do Poznania,
  • znajoma Pani Kasi 14.09. zawiezie Cymusia do Gliwic, skąd zabierze go syn Pani Anity,
  •  mąż Pani Kasi zawiezie Cymusia 17-18.09. do Gliwic, skąd zabierze go syn Pani Anity.

Pozostają dwie ostatnie wersje. Jutro będzie wiadomo, która będzie realizowana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2022 o 16:30, Tyśka) napisał:

Wspaniale, ze z transportem się ułożyło:) to ogłoszenie na fb usuwam. 

Bardzo serdecznie dziękuję Tysiu  🙂  Się ułożyło, jak ułożyło, główkowania, kombinowania było tyle, że głowa boli, ale ważne, że ostatecznie ułożyło się najlepiej jak tylko mogło się ułożyć. Jestem pewna, że na Cymusia czekają kochający go opiekunowie

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na konto Cymusia wpłynęły poniższe kwoty:

  10,00 zł  od Radek  deklaracja  IX  -  1.09.
  10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja  IX  -  5.09.

 

Bardzo serdecznie dziękuję  

1040052848_pikne2.jpg.1c05ba22a8e93439936c3a63017e965c.jpg

oraz

  20,00 zł  od elik  deklaracja  IX  -  1.09.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2022 o 23:33, agat21 napisał:

To już logistyczne karkołomne zadanie transportowe prawie rozwiązane. Ile to się nakombinować trzeba, żeby zwierzakowi pomóc.

Końcówka zazwyczaj bywa najtrudniejsza i w pojedynkę nie dałoby się osiągnąć celu. To sukces nas wszystkich  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2022 o 16:34, elik napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję Tysiu  🙂  Się ułożyło, jak ułożyło, główkowania, kombinowania było tyle, że głowa boli, ale ważne, że ostatecznie ułożyło się najlepiej jak tylko mogło się ułożyć. Jestem pewna, że na Cymusia czekają kochający go opiekunowie

wielkie "uffff" i wielka radość ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2022 o 16:07, elik napisał:

No i sprawa transportu rozwiązana  🙂 
 

  • znajoma Pani Kasi 14.09. zawiezie Cymusia do Gliwic, skąd zabierze go syn Pani Anity,
  •  mąż Pani Kasi zawiezie Cymusia 17-18.09. do Gliwic, skąd zabierze go syn Pani Anity.

Pozostają dwie ostatnie wersje. Jutro będzie wiadomo, która będzie realizowana.

Czy już wiadomo kiedy Cymus jedzie?  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2022 o 12:17, Tyśka) napisał:

Czy już wiadomo kiedy Cymus jedzie?  

Jeśli wszystko wypali tak, jak zostało ustalone i zdążę z wizytą PA we Katowicach, to Cymuś razem z Hugo pojadą do Gliwic 19.09.  Cymuś z Gliwic pojedzie z synem Pani Anity do DS do Poznania, a Hugo z nowymi opiekunami do Katowic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2022 o 20:12, elik napisał:

Jeśli wszystko wypali tak, jak zostało ustalone i zdążę z wizytą PA we Katowicach, to Cymuś razem z Hugo pojadą do Gliwic 19.09.  Cymuś z Gliwic pojedzie z synem Pani Anity do DS do Poznania, a Hugo z nowymi opiekunami do Katowic.

Ooo. Cudownie! Oby udalo sie z wizytą.

Elik, czy dałoby radę jakoś dokoptować szczeniaka? Szukam transportu (aktualnie znajduje się 50km od Korczyny) do Poznania. Szczenię malutkie, ma 2 miesiące. Jak nie to poszukam oddzielnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2022 o 20:24, Tyśka) napisał:

Ooo. Cudownie! Oby udalo sie z wizytą.

Elik, czy dałoby radę jakoś dokoptować szczeniaka? Szukam transportu (aktualnie znajduje się 50km od Korczyny) do Poznania. Szczenię malutkie, ma 2 miesiące. Jak nie to poszukam oddzielnie.

Bardzo chciałabym pomóc w tym temacie, ale jak wiesz nie ode mnie to zależy.  Zapytam Pani Kasi, czy mąż zabrałby tego szczeniaczka. Jeśli tak, to zapytam Panią Anitę, czy syn zabrałby go do Poznania.   

Mam pytanie, czy psiaczek byłby dowieziony do hoteliku i czy jechałby w transporterku?  Muszę znać odpowiedzi na te pytania zanim zapytam obie panie czy dokooptują do transportu szczeiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 09:16, elik napisał:

Bardzo chciałabym pomóc w tym temacie, ale jak wiesz nie ode mnie to zależy.  Zapytam Pani Kasi, czy mąż zabrałby tego szczeniaczka. Jeśli tak, to zapytam Panią Anitę, czy syn zabrałby go do Poznania.   

Mam pytanie, czy psiaczek byłby dowieziony do hoteliku i czy jechałby w transporterku?  Muszę znać odpowiedzi na te pytania zanim zapytam obie panie czy dokooptują do transportu szczeiaczka.

Dziękuję i przepraszam za fatygę. Maluch miał jechać do DT, ale jednak DS pojawił się na horyzoncie:). Tak że nieaktualne. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2022 o 17:41, Tyśka) napisał:

Dziękuję i przepraszam za fatygę. Maluch miał jechać do DT, ale jednak DS pojawił się na horyzoncie:). Tak że nieaktualne. 

Żadna fatyga, cieszyłabym się, że mogę pomóc, a teraz cieszę się, że maluszek ma DS  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...