Jump to content
Dogomania

Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?


elik

Recommended Posts

Dnia 2.09.2022 o 21:59, Tyśka) napisał:

Pozwoliłam sobie zrobić post transprotowy na fb: KLIK

Proszę o udostępnienia.

Tysiu bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za ful obsługę mojego Cymusia   1521664952_dlaciebiebukietczerwonychr1.gif.23830feaf3c56e0d346c9feaddb74540.gif

Udostępniłam oczywiście  🙂  Tylko myślę, że trzeba zmienić trasę, bo Cymuś jest w Bieszczadach, nie w Rzeszowie. Ostatnio Pani Kasia wyjechała po Hugo do Tarnowa jeśli dobrze pamiętam i mogłoby być w ogłoszeniu, że trasa z Tarnowa, ale jeszcze dopytam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 21:33, Tyśka) napisał:

A może na Śląsku miałby kto przetrzymać psiaka? Ze Śląska chyba są często transporty do Wrocławia, no a z Wrocławia do Poznania to już tylko 2,5h drogi. Mogę też ogłosić że szukamy transportu na trasie Rzeszów-Poznań, może akurat się znajdzie jakiś transport...

To dobry pomysł, ale jak szukać transportu z Gliwic do Wrocławia? To się chyba nie uda  😞 bo jeszcze trzeba byłoby zgrać to z Panią Anitą, żeby w odpowiednim czasie przyjechała do Wrocławia  😞  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 22:10, elik napisał:

Tysiu bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za ful obsługę mojego Cymusia   1521664952_dlaciebiebukietczerwonychr1.gif.23830feaf3c56e0d346c9feaddb74540.gif

Udostępniłam oczywiście  🙂  Tylko myślę, że trzeba zmienić trasę, bo Cymuś jest w Bieszczadach, nie w Rzeszowie. Ostatnio Pani Kasia wyjechała po Hugo do Tarnowa jeśli dobrze pamiętam i mogłoby być w ogłoszeniu, że trasa z Tarnowa, ale jeszcze dopytam.

To dopytaj proszę to zmienię:) ale najlepiej, gdyby Cymuś mógł być dowieziony przez panią Kasię do większego miasta, wieksza szansa że ktoś się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 22:14, Tyśka) napisał:

To dopytaj proszę to zmienię:) ale najlepiej, gdyby Cymuś mógł być dowieziony przez panią Kasię do większego miasta, wieksza szansa że ktoś się znajdzie.

Za 2 tygodnie mąż Pani Kasi będzie mógł zawieź Cymusia do Gliwic.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 21:35, Tyśka) napisał:

Doczytałam o drugiej Pani. Trzymam kciuki bardzo mocno 🙂 Wrocław jest bardzo psiolubny, a Cymuś miał piękną sesję foto. Dziękuję za miłe słowa, ale mała moja zasługa.

Jakże mała? To z Twojego ogłoszenia te domki   🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 22:41, Tyśka) napisał:

To zmienić początek trasy z Rzeszowa na Tarnów czy na Gliwice?

Gliwice to dopiero za 2 tygodnie, a może znalazłby się transport wcześniej np z Tarnowa. Muszę porozmawiać z P. Kasią, ale dzisiaj jest już za późno.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 20:57, elik napisał:

Problem z transportem. Pani myślała, że Cymuś jest we Wrocławiu, bo tam ogłasza go Tysia  1819741933_balonikserce2.jpg.8f3c1173c1c8b2c52d4b662ce71f3b39.jpg  i była gotowa pojechać po niego, ale Cymuś jest w Bieszczadach.

Jakby była zrzutka na transport to jakiś grosik dorzucę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2022 o 00:49, Poker napisał:

Ja też szukam transportu,ale z Zamościa do Katowic.

 

Dnia 3.09.2022 o 12:31, Tola napisał:

A ja z Zamościa do Katowic i z Katowic do Wrocławia lub nowej Soli.

Bardzo ciesze się z domku Cymusia:)

Poczekał sobie chłopak, ale chyba było warto:)

Cymusia ewentualnie zawiózłby mąż Pani Kasi z Bieszczad do Gliwic, ale samochodem osobowym.

Szykuje się dla Hugo dom we Wrocławiu i jeśli wszystko dobrze się ułoży, to Cymuś z Hugo pojechaliby razem do Gliwic. Z Gliwic do Wrocławia zabrałaby ich pani chętna na Hugo, a pani od Cymusia odebrałaby go z Wrocławia, od Pani zainteresowanej Hugo. Ale to jest wszystko patykiem na wodzie pisane  🙂  Będzie to bardziej pewne po sprawdzeniu domu we Wrocławiu.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2022 o 20:36, kado napisał:

Miałam nadzieję, że od męża z firmy będą jechać ta trasą do pracy,ale niestety nie.

Może rzeczywiście ten łączony transport wypali.

Dzięki  🙂    Trudno się mówi i... szuka się dalej  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2022 o 17:57, elik napisał:

Ja jeszcze boję się cieszyć. Pani nie odesłała umowy adopcyjnej.

Dzisiaj dospałam umowę uzupełnioną danymi adoptującego. Pani pisze, że ma nadzieje na szybkie spotkanie z Cymusiem,  a ja nie mam transportu z Gliwic do Wrocławia     😪  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...