Jump to content
Dogomania

Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?


elik

Recommended Posts

Dnia 25.08.2022 o 17:08, kado napisał:

Próbowałam się dodzwonić,ale najpierw nikt nie odbierał,a później poczta głosowa. Wieczorkiem jeszcze raz zadzwonię,bo to różnie bywa.Moze jest w pracy, może ma spotkanie. Zobaczymy.

 

Dnia 25.08.2022 o 18:17, kado napisał:

Jesteśmy umówieni na jutro w okolicach godziny 19.

Bardzo dziękuję także za wytrwałość     😉  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2022 o 16:29, elik napisał:

Dzięki  🙂  Masz szczęśliwą rękę do ogłoszeń  🙂  

Bardzo będę wdzięczna za kolejne ogłoszenia   1287012157_balonikserce1.jpg.0429043440697f1ccc7a897c75bba801.jpg

Oj, z tą ręką jest różnie 😉 Są psy, które ogłaszam od roku albo paru lat...

Ale jeśli będziesz mieć psy do ogłaszania to pisz do mnie. 

Za wizytę i całokształt kciukuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 20:33, kado napisał:

Niestety,ale Cymek dalej szuka domku....

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za przeprowadzenie tej wizyty   1939237282_dzikujlicznie2.jpg.9c81690a97413fbfcfdebd9979417664.jpg

Przykro mi, że marnowałaś czas. Gdyby facet powiedział, że w domu jest tylko w weekendy, a żona pracuje i jest około 10 godzin poza domem i do tego ma szczeniaka, to od razu powiedziałabym mu, że nie dam mu Cymusia.
Facet nie był szczery w rozmowie  i miał czelność zadzwonić i pytać czemu nie może jutro jechać po pieska. Twierdził, że zabierałby Cymusia z sobą. Powiedziałam mu, że nie takiego domu szukam dla Cymusia. On musi mieć poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, swoje stałe miejsce, a nie mieszkać co kilka dni w innym miejscu.

Cymuniu kochany, nadal szukamy Ci domku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 20:53, Gabi79 napisał:

Szkoda, że to jeszcze nie TEN dom.

Czekamy na najlepszy z najlepszych

Dokładnie tak Gabi. Czekamy na dom, w który Cymuś będzie miał swoje stałe miejsce w sypialni i przy stole  🙂 

Link to comment
Share on other sites

W sprawie adopcji Cymusia zadzwoniła pani z okolic Poznania. Pani mieszka w bliźniaku z dwójką dzieci - 21 i 16 lat oraz papugą. Posesja ogrodzona, zgadza się na wizytę PA i umowę adopcyjną.

Czy mamy na dogo kogoś z Poznania?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2022 o 13:32, elik napisał:

W sprawie adopcji Cymusia zadzwoniła pani z okolic Poznania. Pani mieszka w bliźniaku z dwójką dzieci - 21 i 16 lat oraz papugą. Posesja ogrodzona, zgadza się na wizytę PA i umowę adopcyjną.

Czy mamy na dogo kogoś z Poznania?

Z okolic Poznania, czyli gdzie? Może mogłabym pomóc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oj, to przeciwległa strona Poznania niż ja mieszkam. Niestety, nie mam jak pomoc. Do 20km byłabym w stanie jakoś się zorganizować, a tu dużo dalej. Przykro mi. 

Mogę jedynie poszukać kogoś. Na dogo była supergoga z Fundacji Animalia. Może ona. A może ktoś z Fundacji Kejtersi. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2022 o 16:37, Tyśka) napisał:

Oj, to przeciwległa strona Poznania niż ja mieszkam. Niestety, nie mam jak pomoc. Do 20km byłabym w stanie jakoś się zorganizować, a tu dużo dalej. Przykro mi. 

Mogę jedynie poszukać kogoś. Na dogo była supergoga z Fundacji Animalia. Może ona. A może ktoś z Fundacji Kejtersi. 

To około 20 km od Poznania. Bardzo proszę Tysiu o pomoc w szukaniu wizytatora    2121535780_gifproszcy.gif.aa3747331fe81c4a79b5aa9df327f0ad.gif

Cymusiowi już czas do domku własnego.   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2022 o 16:42, elik napisał:

To około 20 km od Poznania. Bardzo proszę Tysiu o pomoc w szukaniu wizytatora    2121535780_gifproszcy.gif.aa3747331fe81c4a79b5aa9df327f0ad.gif

Cymusiowi już czas do domku własnego.   

 

Dnia 30.08.2022 o 16:37, Tyśka) napisał:

Oj, to przeciwległa strona Poznania niż ja mieszkam. Niestety, nie mam jak pomoc. Do 20km byłabym w stanie jakoś się zorganizować, a tu dużo dalej. Przykro mi. 

Mogę jedynie poszukać kogoś. Na dogo była supergoga z Fundacji Animalia. Może ona. A może ktoś z Fundacji Kejtersi. 

mail do supergogi [email protected] mam też telefon / mam nadzieje ,że aktualny/ podam na pw jak chcecie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2022 o 13:32, elik napisał:

W sprawie adopcji Cymusia zadzwoniła pani z okolic Poznania. Pani mieszka w bliźniaku z dwójką dzieci - 21 i 16 lat oraz papugą. Posesja ogrodzona, zgadza się na wizytę PA i umowę adopcyjną.

Czy mamy na dogo kogoś z Poznania?

Eliku, mam namiar na pana fundacja Animalia. Robił mi wizytę dla Bemola. Bardzo kompetentny i wnikliwy. Mogę podesłać numer telefonu. Zapytasz, czy pomoże. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2022 o 17:01, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, mam namiar na pana fundacja Animalia. Robił mi wizytę dla Bemola. Bardzo kompetentny i wnikliwy. Mogę podesłać numer telefonu. Zapytasz, czy pomoże. 

Ojejjjj bardzo, bardzo dziękuję   1592728750_dzikuj7.jpg.474635d896ef12f1aed81362c448f053.jpg   Oczywiście proszę o namiar na pana 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...