Jump to content
Dogomania

Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?


elik

Recommended Posts

Dnia 25.04.2022 o 23:25, elik napisał:

To już nie ma co liczyć na to, że zakochali się w Cymusiu.

Ich strata. Ludzie 65 lat i tak młodego psiaczka chcą, że 6 letni to dla nich za stary? 😕 Myślą za to o sobie, że są młodzi i wieczni? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2022 o 08:05, agat21 napisał:

Ich strata. Ludzie 65 lat i tak młodego psiaczka chcą, że 6 letni to dla nich za stary? 😕 Myślą za to o sobie, że są młodzi i wieczni? 

Oni zadzwonili po szczeniaka. 

Dnia 26.04.2022 o 14:16, Poker napisał:

Nawet nie odezwali się. Trudno. Pani niby wiedziała o co chodzi z wiekiem i dlatego córka chciała też się podpisać na umowie. Możliwe , że Cymuś się spodobał.

No szkoda. Myślę, że pani niby zrozumiała, a po chwili nadal będzie szukała szczeniaka😔 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2022 o 14:16, Poker napisał:

Nawet nie odezwali się. Trudno. Pani niby wiedziała o co chodzi z wiekiem i dlatego córka chciała też się podpisać na umowie. Możliwe , że Cymuś się spodobał.

Niektórym psiakom szukanie domu idzie, jak po grudzie  😞   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 19:54, Tyśka) napisał:

Dostalam już zwrot za wyróżnienie Cymusia, dziękuję. 🌷

To ja bardzo dziękuję  🙂 

Przypomniałaś mi, że jeszcze za Miszka mam Ci zwrócić. Przepraszam, już robię przelew.

Link to comment
Share on other sites

Kleszcze w natarciu więc kupiłam Cymusiowi obrożę Foresto. 

Pani Kasia przygarnęła Lemonka, który przyjechał do Niej na DT jako bardzo wycofany, lękliwy piesek i pomimo wielomiesięcznych starań, aby się otworzył, pozwolił zbliżyć do siebie, pozostał taki, jak przyjechał. Obecnie weźmie smakołyka z ręki, ale tylko Pani Kasi, jednak nawet Jej nie pozwala się pogłaskać. Lemonek jest całkowicie na utrzymaniu Pani Kasi więc postanowiłam kupić obrożę także dla Lemonka. Obie obroże zapłaciłam z kasy Cymusia, ale za obrożę Lemonka zwrócę 139,90 zł z mojego bazarku, który kończy się jutro.

Zamówienie

1570762483_obroaCymu2.png.9b94cb781171957d1f406d754ee89d49.png

Przelew

706782063_Cymuprzel..png.d3a2219f3c6f8a7a679b9ecf82a6da40.png

Faktura

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2022 o 23:31, kado napisał:

Czego potrzebuje Lemonek? Tak na Citi i później?

Lermonek potrzebuje obrożę przeciw kleszczą i szczepienie przeciwko chorobom wirusowym. Obrożę zamówiłam jemu i Cymusiowi z kasy Cymusiowej, muszę oczywiście zwrócić. Szczepienie trzeba będzie zapłacić, gdy Pani Kasia zawiezie chłopaczków na szczepienie.

Link to comment
Share on other sites

Dziwni ludzie. Ja zdając sobie sprawę ze swojego wieku choć kocham rottki zrezygnowałam z pomysłu, żeby wziąć rottka i to może jeszcze szczeniaka tylko wzięłam 7,5 kilogramową maliznę i juz kilkuletnią bo nikt nie wie ile ona tak naprawdę ma lat bo pyszczek lekko siwawy ale ząbki białe i nie zniszczone.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2022 o 21:59, dwbem napisał:

Dziwni ludzie. Ja zdając sobie sprawę ze swojego wieku choć kocham rottki zrezygnowałam z pomysłu, żeby wziąć rottka i to może jeszcze szczeniaka tylko wzięłam 7,5 kilogramową maliznę i juz kilkuletnią bo nikt nie wie ile ona tak naprawdę ma lat bo pyszczek lekko siwawy ale ząbki białe i nie zniszczone.

dwbem chyba niewystarczająco wyjaśniłam z jakiego powodu czuję się zobowiązana kupić Lemonkowi obrożę i zapłacić za szczepienia.
Lemonek to mój były podopieczny, któremu Pani Kasia dała DT za bardzo przystępną kwotę. Niestety Lemonek był bardzo wycofany i nie pomogły starania o jego socjalizację.
W efekcie Pani Kasia zaproponowała pozostawienie go na Jej utrzymaniu. Przyjęłam z ulgą tę propozycję, bo wiem, że znalezienie odpowiedniego domu dla Leonka, z którego nie powróciłby po kilku dniach, graniczyłoby z cudem. Jestem przekonana, że u Pani Kasi Lemonek jest szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja mówiłam o tej pani co chce szczeniaka nie o was. Wy dobrze robicie, że nie dajecie psów takim  bezmyślnym ludziom.

Sorry, że wzięłaś moją wypowiedź do siebie. Ja was podziwiam i popieram, robicie bardzo dużo dobrego dla tych wszystkich biedaków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2022 o 23:27, dwbem napisał:

Ale ja mówiłam o tej pani co chce szczeniaka nie o was. Wy dobrze robicie, że nie dajecie psów takim  bezmyślnym ludziom.

Sorry, że wzięłaś moją wypowiedź do siebie. Ja was podziwiam i popieram, robicie bardzo dużo dobrego dla tych wszystkich biedaków.

No tak   🙂  Ja już zapomniałam o tamtej rozmowie, bo podobnych sytuacji jest wiele  🙂

Link to comment
Share on other sites

2.05. na konto Cymusia wpłynęły poniższe kwoty:

  20,00 zł  od Figunia  deklaracja   V
  10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja  V
 

Bardzo serdecznie dziękuję  

k2.thumb.jpg.55b6a23ce3eee3b1ab4f85248b50d1c6.jpg.a0c4f6a03a51110c02c8db2e9cd1c4ed.jpg

oraz

  20,00 zł  od elik  deklaracja  V 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...