Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 8.02.2022 o 13:44, Isiak napisał:

Jest taki spokojny i dostojny. Piękny pies 🙂

Podsyłając te zdjęcia Ania bardzo go chwaliła, że zmienił się nie do poznania oczywiście in plus  🙂  Jak upora się z obowiązkami zawodowymi na dzisiaj, to z pewnością napisze co nowego u Michorowskiego  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2022 o 16:39, Tyśka) napisał:

A co z nim będzie jak skończy mu się czas u Ani? 😞 Ma ktoś jakiś pomysł? Nie ma odzewu z ogłoszeń? Ktoś zrobił mu fb?

Niestety na razie nie ma nic pewnego. LILUtosi bierze Micha pod uwagę.
Z ogłoszeń nie miałam żadnego zapytania.
Nie ma fb 😞   Ja po kolejnych zmianach na fb umiem tylko udostępniać, ale nie wiem jak sama mogę zrobić wydarzenie. Nie wiem nawet, czy teraz tak się to nazywa, czy może teraz jest jakaś inna forma ogłoszania na fb.   Gdyby ktoś zechciał mi powiedzieć, nauczyć jak się to robi, to chętnie skorzystam dla Micha i innych psiaków w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

elik bbbb dziekuje za przelew! Pieniazki przeznacze na moja tymczasowiczke w hotelu pod Trojmiastem, Dianke.

Teraz troszke o Michu.

Miszek to nie ten sam pies ktorego przywiozlam z poczatkiem stycznia do mnie. Bardzo sie zrobil przytulasty i miziasty, cieszy sie na spacery przeogromnie, sprobuje tez nagrac jaka jest radosc przy wydawaniu zarcia:D.

Mysle ze ochlonał ze schroniskowego stresu, zobaczyl ze nikt go tu nie krzywdzi to zaufal. Niemniej pseudo zabawek jeszcze troche broni - ostatnio zabral mokrą (!) materialowa nakladke na mopa i nie chcial oddac:D. Ale wystarczy smakolyk zeby odciagnac jego uwage. 

Mysle ze obecnie spokojnie moglabym mu kroplic uszy bez problemu i bez dodatkowych atrybutow ostroznosci w postaci kaganca.

Troszke tez poprawil sie wizualnie, łopatki nie stercza juz tak dramatycznie - w sumie to w ogole nie stercza, zebra tez juz sa malo widoczne, niestety to duzy pies wiec nabieranie masy moze trwac dlugo. Siersc tez musi sie jeszcze poprawic - moze jak zacznie na wiosne zmieniac futro to ta stara zniszczona juz wypadnie, a odrosnie odzywiona.

Z psami moimi dogaduje sie bardzo fajnie - powiedzialabym nawet ze sam jest najwiekszym inicjatorem zabaw:D, ozyl bardzo, tak ze nieraz nawet musze towarzystwo uspokajac bo gonia po calej chałupie:d; Kerusie szanuje i respektuje jej prawa, z Karatem relacja jest w sumie zagadkowa - moze ktos tutaj bedzie w stanie sie wypowiedziec. Michu Karatowi nie robi krzywdy absolutnie, kladzie sie kolo niego, zaczepia łapą, merda i zaprasza do zabawy. Karat natomisat jest troche nieswoj, nie wiem czy sie czegos obawia, czy jest zazdrosny o uwage i glaskanie, ale jakby na te zaczepki Michowe go oniesmielały, odwraca glowe czesto, albo lezy taki przytłamszony. Szkoda mi go bo zauwazylismy ze nie jest tak bardzo radosny i zywiolowy jak kiedys.. Miszek jest od niego wiekszy, starszy, moze tu lezy problem. 

Natomiast radoscia napawa mnie, ze Michu juz spi spokojnie, jego napady frustracji wieczornych sie nie powtarzaja juz wcale od pewnego czasu, jest pogodny, ufny, i ciagle podąza za mna wszedzie - to taka przypadlosc wszystkich psow po schronisku niestety, ale z czasem nie bedzie juz potrzebowal wiedziec ciagle gdzie jestem:D..

Ogolnie moge z czystym sumieniem napisac, ze zrobil sie z niego bardzo fajny i kochany psiur, przylgnął do nas przez ten miesiac, wiadomo - adaptacja nadal trwa, z czasem powinno byc jeszcze lepiej, bo Michu nie chce byc psem złym tylko psem przytulnym. Zazwyczaj nie wchodzi na sofe gdy ja na niej siedze, ale ze dwa razy mu sie zdarzylo, widac ze chcial sie przytulic, ale jeszcze zachowal dystans, chociaz podczolgiwal sie do mnie coraz blizej:D

Kochany jest!

// wczoraj i dzis podalam mu tabletke cimalgexu - podam mu jeszcze jutro jedna i zrobimy przerwe. Tym samym na razie jutro zostanie mi w zapasie 7 tabletek, wiec mysle ze na razie zakup nie bedzie potrzebny na cito//

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2022 o 13:44, Isiak napisał:

Jest taki spokojny i dostojny. Piękny pies 🙂

Tak, dokladnie! Michu robi sie powoli dostojny i majestatyczny, jest spokojny bardzo, nieklopotliwy zupelnie, pies idealny wg mnie, w porownaniu do np Karata, ktory wymusza wiele rzeczy nudzeniem i rzępoleniem, Miszek jest naprawde bardzo cierpliwy, zrownowazony, dostosowuje sie do opiekuna z trybem spacerow.. Kochany, wspanialy pies.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...