Jump to content
Dogomania

Malutka Brawurka 6,5 kg zabrana z łańcucha już bezpieczna, teraz na pewno dojeżdża do Jaagi. Pomóżmy jej pewnie i bezpiecznie stanąć na łapki. Brawurka zamieszkała w Rudzie Śl. :).


Tola

Recommended Posts

Suczkę zobaczyłam na wątku Tysi Wątek mała szukała bezpiecznego miejsca, bo to, które dotychczas znała to łańcuch i buda.

 U Jagny zwolniło się miejsce po ukraińskiej Laimie, więc od razu pomyślałam, ze malutka może bezpiecznie czekać na nowy dom właśnie  w hoteliku u Jagny.

Potem dowiedziałam się więcej o dotychczasowym życiu suczki i jestem szczęśliwa, że nie będzie więcej marzła i nie będzie już nigdy bita.

Sunia zaraz po zabraniu była w lecznicy; ma ok. 2 - 3 lat, waży 6.5 kg, została odrobaczona i odkleszczona.

Tyska napisała: "U weta grzeczniutka, potulna, troszkę bojąca się. W poczekalni był tylko husky, początkowo mała chciała się zakolegować, delikatnie merdała ogonkiem, kiedy przekroczył jej granicę zaczęła powarkiwać. Może ze strachu.".

Prawdopodobnie właśnie dojeżdża do Jagny.

Zapraszam cieplutko do suni, raźniej nam będzie  pokonywać pierwsze problemy,  gdy nie będziemy same.

received_440942397431091.jpeg.0b60efb8ce3f6a9df2ba7635597dfcb8.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć oba psiaki, poproszę wpłaty na konto ZEA

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Z DOPISKIEM "Brawurka"

 

POMOC DLA BRAWURKI

20 zł (02.11.) Nesiowata  kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

 142 zł (02.11.) Jo37 bazarek  WĄTEK kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

140 zł (20.12.) b- b bazarek WĄTEKkwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

Jo37 bazarek WĄTEK kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

45 zł (29.12.) Nadziejka bazarek  WĄTEKkwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

 

 

WYDATKI

70 zł - badanie krwi (faktura str.4)

355 zł - hotelowanie (faktura str.5)

201 zł - hotelowanie (str.8)

10 zł chip, 
10 zł paliwo wizyta PA Ruda Śl.
10 zł paliwo na badania
hotelowanie 17 dni po 8 zł=136 zł
35 zł szczepienie Vanguard Plus 5

 

Ogłoszenia Brawurki:

Tyśka serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

Katowice https://www.olx.pl/d/oferta/2-3letnia-brawurka-6kg-radosc-i-energia-CID103-IDJyyeX.html

Tola serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/w-malym-ciele-wielki-duch-brawurka-do-adopcji-CID103-IDMW8bv.html

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Malutka sunia 6,5 kg zabrana z łańcucha już bezpieczna, teraz na pewno dojeżdża do Jaagi. Pomóżmy jej pewnie i bezpiecznie stanąć na łapki.
Dnia 1.11.2021 o 22:24, elik napisał:

Śliczna, maleńka sunieczka. Jak można bić takie maleństwo  😞  Jestem, ale niestety nie dam rady wspomóc deklaracją. Mam ich już ponad moje możliwości, ale będę zaglądać do suni.

Elu, obecność na wątku też jest bardzo ważna, więc zostań na dłużej:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 22:26, Tola napisał:

Elu, obecność na wątku też jest bardzo ważna, więc zostań na dłużej:)

Oczywiście zostanę, aby cieszyć się z Wami super domkiem dla sunieczki. Może uda mi się zrobić duży bazarek to z bazarku coś dla suni będzie, a na razie spadam do wyrka, bo jutro pobudka o 5:30.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudem jestescie Cudem dzieczyny zaczarowane
  Bardzo raduje bardzo ze malenka wyrwana z koszmarnosci zycia .
Czarujemy kramik kolejny z nasza Terenia teresaa118 ,bedzie wiec i tam miejsce na fantusie dla sunieczki calineczki
Z calej duszy sciskamy za wszystko
tutaj kramik ale nie czynny jeszcze
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 22:29, elik napisał:

Oczywiście zostanę, aby cieszyć się z Wami super domkiem dla sunieczki. Może uda mi się zrobić duży bazarek to z bazarku coś dla suni będzie, a na razie spadam do wyrka, bo jutro pobudka o 5:30.

Dobrych snów!

Już dziękuję za chęć pomocy serce-ruchomy-obrazek-0831.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 22:30, Nadziejka napisał:
Cudem jestescie Cudem dzieczyny zaczarowane
  Bardzo raduje bardzo ze malenka wyrwana z koszmarnosci zycia .
Czarujemy kramik kolejny z nasza Terenia teresaa118 ,bedzie wiec i tam miejsce na fantusie dla sunieczki calineczki
Z calej duszy sciskamy za wszystko
tutaj kramik ale nie czynny jeszcze
 

Nadziejko, pięknie dziękuję w imieniu malusiej serce-ruchomy-obrazek-0831.gif

Mam nadzieję, ze już nigdy nie będzie sama.

Link to comment
Share on other sites

Mala nie jest ani wystraszona ani zagubiona w domu. Wczoraj Andrzej jechal po nią do Katowic, bo udało się Tyśce zorganizować grzecznościowy transport.  Przyjazd opóźnił się półtorej godziny, ale sunia w końcu została  przejęta. Po przyjeździe wieczorem poszła spać do pokoju z Martin, Oreo i Lonią i ... od razu sobie ich ustawiła. To niesamowite, ale ten mały bąbel jest jak moj maltanczyk Beniuś. Najmniejszy, ale nadrabia wewnętrzną wielkością. Lonia jej nie trawi i poszła na górę obrażona. Istna Brawurka z niej. Jedynie jej złe doświadczenia można poznać po tym, że nie ma odwagi wejść do domu. Po zabawach w deszczu wszystkie ekspresowo wróciły, a ona jak zakleta nie przekroczyła progu. Trzeba ja było zabrać na rękach. Chyba jeszcze nie dowierza, ze nikt jej tu nie zbije i dom jest dla psów.   Jest taka, jak na filmiku gdzie szarpała zawzięcie zabawke połowy swojej wielkości. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 11:18, Jaaga napisał:

Mala nie jest ani wystraszona ani zagubiona w domu. Wczoraj Andrzej jechal po nią do Katowic, bo udało się Tyśce zorganizować grzecznościowy transport.  Przyjazd opóźnił się półtorej godziny, ale sunia w końcu została  przejęta. Po przyjeździe wieczorem poszła spać do pokoju z Martin, Oreo i Lonią i ... od razu sobie ich ustawiła. To niesamowite, ale ten mały bąbel jest jak moj maltanczyk Beniuś. Najmniejszy, ale nadrabia wewnętrzną wielkością. Lonia jej nie trawi i poszła na górę obrażona. Istna Brawurka z niej. Jedynie jej złe doświadczenia można poznać po tym, że nie ma odwagi wejść do domu. Po zabawach w deszczu wszystkie ekspresowo wróciły, a ona jak zakleta nie przekroczyła progu. Trzeba ja było zabrać na rękach. Chyba jeszcze nie dowierza, ze nikt jej tu nie zbije i dom jest dla psów.   Jest taka, jak na filmiku gdzie szarpała zawzięcie zabawke połowy swojej wielkości. 

❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...