Jump to content
Dogomania

Malutka Brawurka 6,5 kg zabrana z łańcucha już bezpieczna, teraz na pewno dojeżdża do Jaagi. Pomóżmy jej pewnie i bezpiecznie stanąć na łapki. Brawurka zamieszkała w Rudzie Śl. :).


Tola

Recommended Posts

Dnia 15.11.2021 o 19:10, Jaaga napisał:

Zgadza się, to szelma i bystrzacha. Nie da się nie lubić. 

Jak o niej czytam to jakbym o suczkowej wersji swojego terriera czytała. Tez taki macho, kozak, rozbójnik. Tyle że on do tego uwielbia brutalne zabawy z psami. Im więcej warczenia, przewalanek, pokazów zębów i im większy pies za kompana zabaw, tym lepiej. 

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam już brakujący dokument dotyczący Brawurki, więc sunię możemy traktować jako szukającą nowego domu.

Jakbyś Tysiu spróbowała zobic jej OLx, byłabym wdzięczna.

Brawurka przed adopcją zostanie wysterylizowana i o taką informację prosiłabym w ogłoszeniu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 21:06, Tola napisał:

Otrzymałam już brakujący dokument dotyczący Brawurki, więc sunię możemy traktować jako szukającą nowego domu.

Jakbyś Tysiu spróbowała zobic jej OLx, byłabym wdzięczna.

Brawurka przed adopcją zostanie wysterylizowana i o taką informację prosiłabym w ogłoszeniu.

 

Cieszę się i odetchnęłam:) Ogłoszę ją z miłą chęcią, jak nie jutro to w piątek  

Link to comment
Share on other sites

Faktura m.in. za Brawurkę

1.badanie i leczenie kota Pippi + szczepienie - 130 zł
2.leczenie szczenięcia- 400 zl surowica+ 100 zł leczenie, kroplówka, wenflon -  500 zł
3.badanie krwi Brawurka 70 zł
4.Pełne badanie krwi Lusia - 130 zł (niech na konto ZEA wpłaci Anula)
5. probiotyk 60 zł

Skan_20211124.jpg

Link to comment
Share on other sites

Postaram się zrobić jej kilka zdjęć aparatem, ale nie wiem kiedy mi się uda w naszej sytuacji. Chciałabym, żeby jak tylko będzie mogła mieć zabieg pojechała do domu. Każdego dnia przysparza mnóstwo stresu. Startuje do dużych psów, chodzi za nimi krok w krok, nęka je. Jeszcze nie widziałam nigdy małego psa z tak wybujalym ego. Wczoraj pogryzła się z Lindą. Praktycznie co dzień kogoś prowokuje do bójki. Boje się ze może się to dla niej źle skończyć. Jest szybka, wszedobylska i nie wybiera psów swojej wielkości do prowokacji. Do ludzi jest idealna, zachowuje wzorowo czystość. Rano biegała po ogrodzie z piłeczka w pysku nieszczęśliwa, że nikt jej nie chce jej zabrać. Każdemu psu przeparadowala pod nosem zawiedziona brakiem reakcji. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2021 o 10:21, elik napisał:

I jeszcze więcej, jeśli chodzi o sterylizację.

Wiem Elu, ale gdyby znalazł sie fajny dom, to mała poszłaby ze zobowiązaniem do sterylizacji 2 mies po cieczce. W obecnej sytuacji i przy jej charaktererze, kiedy nie ma dnia, kiedy nie wywołuje burd z dużymi psami, dla jej bezpieczeństwa byłby lepszy DS po zakończeniu cieczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...