Jump to content
Dogomania

POMOCY. BRAKUJE 215,- DEKLARACJI .Kat czy ofiara ? Jednak ofiara nieodpowiedzialnych ludzi. Już na wolności - u Jaaga. Smutna zagubiona w schroniskowym świecie owczareczka .


mdk8

Recommended Posts

Dnia 17.02.2022 o 12:25, Jaaga napisał:

Zrobiłam Andżeli ogłoszenie na Wrocław. Czy ktoś da radę je wyróżnić? Bez tego nie ma szans.  https://www.olx.pl/d/oferta/andzela-owczarek-niemiecki-wysterylizowana-zdrowa-szuka-domu-adopcja-CID103-IDNVgKD.html?

Bardzo prosze o zrobienie ogłoszeń na inne miasta, ale w takiej odległości, żeby ludzie dali radę sami przyjechac, bo to szczególny przypadek i konieczne jest zapoznanie. Może Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Opole?

 

Mam ogłoszenie Diany na Katowice chyba. Mogę zamienić na Andżelę, tylko jakiś tekścior poproszę, bo z konceptem u mnie ostatnio średnio. Czy mogę wykorzystać któryś tekst z innego ogłoszenia? I czyj numer podać? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2022 o 19:53, agat21 napisał:

Mam ogłoszenie Diany na Katowice chyba. Mogę zamienić na Andżelę, tylko jakiś tekścior poproszę, bo z konceptem u mnie ostatnio średnio. Czy mogę wykorzystać któryś tekst z innego ogłoszenia? I czyj numer podać? 

Dziękuję.  Numer moj, bo pewnie i tak tłumów chętnych nie będzie.  Chyba cos musiałabyś choć minimalnie zmienić, żeby serwis nie usunął. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mialam dwa telefony o Andżelę. Jeden Pan powiedział, że jego suka dostala raka i ją uspił iszuka nowej. Czujecie, żadnego zabiegu, leczenia. Oczywiście Andżela za stara. Drugi dzwonil Ukrainiec. Mial owczarke policyjną i zmarła. Teraz kupują w Polce dom i szuka za darmo suni ON do 3 lat. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skończyło się wyróznienie ogloszenia Andżeli, czy ktoś dałby rade je wyróznić? https://www.olx.pl/d/oferta/andzela-owczarek-niemiecki-wysterylizowana-zdrowa-szuka-domu-adopcja-CID103-IDNVgKD.html?bs=olx_pro_listing

Andżela jakby ciut schudła, a ma apetyt, Chciałabym jej zrobić badanie krwi. jest starszą suczką, nie miała badanej krwi. Nie chciałabym czegoś przeoczyć. Teraz jest luzem z naszymi, więc ma stały dostep do karmy. Mimo to nie nabiera ciała.

Jest aktywna, pogodna. Szkoda, ze nikt juz o nią nie zadzwonił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...