Jump to content
Dogomania

POMOCY. BRAKUJE 215,- DEKLARACJI .Kat czy ofiara ? Jednak ofiara nieodpowiedzialnych ludzi. Już na wolności - u Jaaga. Smutna zagubiona w schroniskowym świecie owczareczka .


mdk8

Recommended Posts

Dnia 26.12.2022 o 18:42, Isiak napisał:

Piękna sunia! A Linda jak dzielnie zasuwa na wózeczku 🙂 Wreszcie nic jej nie boli.

Linda kilka razy uciekła nam w las i trzeba ją było gonić, jakkolwiek dziwnie to brzmi 😄 Szczegolnie pakuje się w las, kiedy pojawiają się ludzie na ścieżce. Nadal boi się obcych i woli przeczekać ich przescie wśród drzew.

We dwie są idealne. Bardzo się zgrały. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaaga mam propozycję / myślę ,że deklarowicze się zgodzą / . Ponieważ Andżela ma na koncie zapas pieniędzy a koszty utrzymania wzrosły ,  uczciwie będzie abyś podniosła opłatę za pobyt . Moja propozycja jest 250-260,- / m-c. Co Ty na to ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2022 o 12:14, mdk8 napisał:

Jaaga mam propozycję / myślę ,że deklarowicze się zgodzą / . Ponieważ Andżela ma na koncie zapas pieniędzy a koszty utrzymania wzrosły ,  uczciwie będzie abyś podniosła opłatę za pobyt . Moja propozycja jest 250-260,- / m-c. Co Ty na to ?

 

 

No niestety, wzrastają jeszcze cały czas. Prąd mial nie podrożeć do końca roku, a dzis przyszedł rachunek 100% wyższy od dotychczasowych. Prąd u nas to tylko oświetlenie, pralka i pompa do pieca. Reszta jest na gaz lub węgiel. 

To umówmy się na 250 zł, dziękuję. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2023 o 17:14, Isiak napisał:

Cudna jest, jak nasza Aza 🙂 Fajne tereny spacerowa tam macie, zazdraszczam 🙂

Nie mamy, jeździmy samochodem aż pod Orzesze. U nas mało lasów i zapuszczone. Tylko na spacery od wiosny do jesieni i na sprawne psy. Dlatego jeździmy tam. Lasy są piękne, drogi szerokie, Linda bez problemu sobie sama radzi. Minusem jest to, że  mieszczą się w aucie tylko dwa psy. I w bagażniku lindowy powóz 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2023 o 11:19, mari23 napisał:

Przecudna Andżela ❤️

na ten nowy rok życzę jej zdrowia!!!

Szczęście już ma, że do Was trafiła.... a życzyć jej innego domku...to źle jej życzyć...

Dziękuję w jej imieniu i zyczę jej tego samego, bo zdrowię jest najwazniejsze. Ostatnio rozmawiałam z Martą własnie o tym, że Andżela raczej nie nadaje sie już do szukania domu. Nie dośc, że uczucia, zainteresowania i opieki jej nie brakuje,  to w jej stanie zdrowia, stres związany ze zmianą domu mógłby skończyc sie pogorszeniem jej stanu. No i jeszcze jest kwestia jej przeszłości plus zachowania.

Na razie jest stabilna, odkarmiła się po operacji, choc bardziej nabrać ciała nie da się. Jednak zdecydowanie jest mniej aktywna, więcej śpi lub poleguje, na spacerach nie ma za duzo energii. ożywia się tylko, jak ktos idzie lub widzi obcego psa. Ostatnio parę razy przystartowała z fotela przez barierkę do klientów, więc w gruncie rzeczy nawet nie wiem, jak z jej zachowaniem, gdyby ktoś jakimś cudem chciał adoptować sunię po usunięciu tylu guzów i z taką historią.

Liczę na dniach na zwiększenie jej aktywności, bo ze szkolenia wraca Zoja, której Andżela nie trawi. Zobaczymy jak bedzie, ale pan, u którego Zoja była powiedział, ze najgorsze są własnie takie konflikty między sukami.

Chciałam potwierdzić, ze wpłata za grudzien dotarła, dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Andżela ze stadem. Dzis Andrzej jedzie po Zoję. Aż boje się pomyśleć, co znowu zacznie się.  Jedynym plusem w tej sytuacji jest to, ze pewnie Andżela nabierze wigoru. 

Andżela co jakiś czas ma zle dni. Jest wtedy drażliwa, prowokuje i gryzie inne psy, nie uleży się, tylko krąży jak rekin po domu. Poczekamy jeszcze, ale jeśli to się będzie powtarzać, to chyba trzeba pomyśleć o MRI głowy. Chyba, ze tak zmiany ciśnienia czy pogody na nią wpływają. 

Resized_20230121_094859.jpeg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...