Jump to content
Dogomania

POMOCY. BRAKUJE 215,- DEKLARACJI .Kat czy ofiara ? Jednak ofiara nieodpowiedzialnych ludzi. Już na wolności - u Jaaga. Smutna zagubiona w schroniskowym świecie owczareczka .


mdk8

Recommended Posts

Dnia 27.03.2022 o 11:37, Jaaga napisał:

Skończyło się wyróznienie ogloszenia Andżeli, czy ktoś dałby rade je wyróznić? https://www.olx.pl/d/oferta/andzela-owczarek-niemiecki-wysterylizowana-zdrowa-szuka-domu-adopcja-CID103-IDNVgKD.html?bs=olx_pro_listing

Andżela jakby ciut schudła, a ma apetyt, Chciałabym jej zrobić badanie krwi. jest starszą suczką, nie miała badanej krwi. Nie chciałabym czegoś przeoczyć. Teraz jest luzem z naszymi, więc ma stały dostep do karmy. Mimo to nie nabiera ciała.

Jest aktywna, pogodna. Szkoda, ze nikt juz o nią nie zadzwonił.

Wyróżniłam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 12:43, konfirm31 napisał:

Starsze owczarki nie mają brania. W ogóle bezdomnych ONków jest mnóstwo. W każdym wieku. Ogromnie żałuję, że to już nie jest pies dla nas....

Przy okazji badania krwi, warto sprawdzić hormony tarczycy. 

Niestety, jest ich mnóstwo 😞

Nasza wetka zawsze bada tarczycę u starszych psów. Poproszę pelny profil geriatryczny. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 15:38, mdk8 napisał:

No ja 3 godziny temu też . Jak to działa jak poszły 2 wyróżnienia ?

 

Dnia 27.03.2022 o 18:33, Jaaga napisał:

Sprawdziłam na swoim olx i jest wyróżnione na 2 miesiące 😉.

No i już wiemy, jak to działa :)

Oby ten "dubel" przyniósł szczęście Andżeli 

Link to comment
Share on other sites

Andżela bardzo wyciszyła się po wyjeżdzie Maxima i Laimy, choć oczywiście jakby mogła, to małe psiaki dorwałaby, szczególnie nie cierpi "świerzbów". Tylko straciła energię bez swoich antagonistów. Na zdjęciach to aniołek.

DSC09837 (1).JPG

DSC09842 (1).JPG

DSC09844 (1).JPG

DSC09853 (1).JPG

DSC09865 (1).JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 06:58, Aska7 napisał:

Dobre do ogłoszeń 😃

Nie bardzo, bo już dzwonią o nią starsze panie. Pierwszy spacer, pierwszy zauważony przez naszą anielicę pies i pofrunełyby na drugim końcu smyczy w kierunku jego gardła😉

Link to comment
Share on other sites

Nie ma w okolicy trenera, który nieodpłatnie udzieliłby pomocy w przygotowaniu jej do adopcji? Wprawdzie i tak do starszej pani to ona nie powinna trafić, ale w każdym domu, jeśli ewentualny chętny nigdy nie pracował z psami, będą problemy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 09:35, Sowa napisał:

Nie ma w okolicy trenera, który nieodpłatnie udzieliłby pomocy w przygotowaniu jej do adopcji? Wprawdzie i tak do starszej pani to ona nie powinna trafić, ale w każdym domu, jeśli ewentualny chętny nigdy nie pracował z psami, będą problemy.

Niestety, mieszkamy na wsi i nie mamy czasu jeździć z nią na spotkania ze szkoleniowcem.  I tak brakuje na wszystko doby. Nie jest problematyczna oprócz spacerów, a na nich dokładnie jak ona zachowuje się 3/4 mijających ją wlascicielskich psów. Wzajemnie wisza na swój widok na smyczach.

Na razie jedyne zapytania były od starszych pań, pana z córeczką i Ukraińca, gdzie obaj panowie i tak stwierdzili, że jest za stara na adopcję. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 11:29, Sowa napisał:

No teraz nastała moda, aby nie ingerować w zachowanie psa - chce ciągnąć, niech ciągnie. Według tej mody,  korygowanie jakichkolwiek zachowań, bodaj słowem - zaburza rozwój osobowości psa...

Tez byłam zaskoczona, bo o ile w sytuacji Andżeli rozumiem jej braki i starałam się cały czas korygować,to zastanawiałam się, jak ludziom nie przeszkadza każdy taki spacer w publicznym miejscu. Po iluś psach byłam po prostu fizycznie i psychicznie zmęczona, a ludzie nawet nie reagowali na zachowanie swoich psów.  Na spacerach u nas po okolicy zachowuje się bardzo ładnie i są one przyjemnością. Nie reaguje na obcych ludzi, rowery czy samochody. Może gdyby te wszystkie psy inaczej zachowywaly się, to też nie wywoływałyby jej takiej reakcji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...