Jump to content
Dogomania

Mam na imię Fuks:) Okazało się, że jestem starszym niewidomym pieskiem, a nie suczką i teraz zaczynam nowe życie u dogomaniaczki:)


Tola

Recommended Posts

Zapomniałam napisać, że Fuksik otrzymał 110,00 zł z bazarku transportowego Gabi. Kwota jest w rozliczeniu na 2 stronie wątku. Bardzo dziękujemy. 

A dziś już przed 6 rano chłopak kręcił się za jedzeniem. Dopominał się dość nachalnie. Teraz to on jest czyścicielem wszystkich misek. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Zapomniałam napisać, że Fuksik otrzymał 110,00 zł z bazarku transportowego Gabi. Kwota jest w rozliczeniu na 2 stronie wątku. Bardzo dziękujemy. 

A dziś już przed 6 rano chłopak kręcił się za jedzeniem. Dopominał się dość nachalnie. Teraz to on jest czyścicielem wszystkich misek. 

 

37 minut temu, Nesiowata napisał:

No, kolorowy chłopak jest. I do tego (mimo, że nie widzi na jedno oko) bardzo sprawny. Wesolutki jak szczygiełek i spragniony bliskości człowieka.

                     Pozdrawiam przytulam serduchem calem

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Aldrumka napisał:

Na jakie konto wpłacić kwotę z bazarku imiennego ? czy na konto, z którego płacisz ?

 

Nieśmiało zaproponuję  przeniesienie rozliczenia na pierwszą stronę - są tam twoje posty Nesiowata ?

Dzięki za podpowiedź. Konto to samo.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Mam na imię Fuks:) Okazało się, że jestem starszym niewidomym pieskiem, a nie suczką i teraz zaczynam nowe życie u dogomaniaczki:)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...