Jump to content
Dogomania

Mam na imię Fuks:) Okazało się, że jestem starszym niewidomym pieskiem, a nie suczką i teraz zaczynam nowe życie u dogomaniaczki:)


Tola

Recommended Posts

Chłopak jakoś dał się wykąpać (chociaż nie mogę powiedzieć abym ja była sucha). Woda czekoladowa. Jak go płukałam - leciała też taka. Jakbym płukała farbowane włosy.  Zobaczymy jak będzie wyglądał jutro.  O czesaniu już nie ma mowy.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Chłopak jakoś dał się wykąpać (chociaż nie mogę powiedzieć abym ja była sucha). Woda czekoladowa. Jak go płukałam - leciała też taka. Jakbym płukała farbowane włosy.  Zobaczymy jak będzie wyglądał jutro.  O czesaniu już nie ma mowy.

Dobrze, że najgorszy syf zmyłaś, będzie mu lżej.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Aldrumka napisał:

Jutro będzie puszysty 🙂

Jeszcze nie całkiem dosechł, ale czesanie to dla niego coraz większa trauma. Ucieka i zaczyna warczeć. A ma tego sporo do wyczesania. Mam nadzieję, że  z czasem mu to przejdzie. Dziś ogon dużo jaśniejszy!

 A noc znów spokojna. Tylko Ares coraz bardziej sfrustrowany, nie podoba mu się bycie obiektem seksu. Nawet zaczyna warczeć.  Ale to może i lepiej, niech w końcu zacznie sam dbać o siebie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy od weterynarza, spieszę się na swoją wizytę. Pobrana krew, kał do badania oddany, pazurki przycięte, uszy czyste, serce osłuchowo dobrze. Wyniki kału będą w środę więc wtedy dopiero pojedziemy. Waga 11,90 kg. Pies spokojny, wszystko pozwolił sobie robić. I nareszcie zjadł-dziś od rana szukał jedzenia. A dredów ma na sobie co niemiara.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

Wróciliśmy od weterynarza, spieszę się na swoją wizytę. Pobrana krew, kał do badania oddany, pazurki przycięte, uszy czyste, serce osłuchowo dobrze. Wyniki kału będą w środę więc wtedy dopiero pojedziemy. Waga 11,90 kg. Pies spokojny, wszystko pozwolił sobie robić. I nareszcie zjadł-dziś od rana szukał jedzenia. A dredów ma na sobie co niemiara.

ROK SZKOLNY 2018/19 : Przedszkole Publiczne nr 9

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Wet w oczy zajrzał ?

Tak, na jedno nie widzi, na drugie  jeszcze trochę.

3 godziny temu, Poker napisał:

I do d...? Poważnie.

Gruczołów okołoodbytowych nie sprawdzał., zapomniałam.

Powiedział tylko, że kolega po fachu dał d...

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Nesiowata napisał:

Nowy nie chce wychodzić jeśli pada deszcz! Dziś u nas leje ale w końcu trzeba było wyjść choć na chwilę. No i psy wyjechały na smycz, wszystkie. Lala, która jest uczulona na wszelkie odmiany wilgoci była najdzielniejsza.

Hehe, skąd ja to znam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...