Jump to content
Dogomania

Mam na imię Fuks:) Okazało się, że jestem starszym niewidomym pieskiem, a nie suczką i teraz zaczynam nowe życie u dogomaniaczki:)


Tola

Recommended Posts

53 minuty temu, Nesiowata napisał:

Nowy nie chce wychodzić jeśli pada deszcz! Dziś u nas leje ale w końcu trzeba było wyjść choć na chwilę. No i psy wyjechały na smycz, wszystkie. Lala, która jest uczulona na wszelkie odmiany wilgoci była najdzielniejsza.

Brawo Lalunia  🙂

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

Jak mus to mus! Woda z nieba na psa jest straszna - to prawda. ;) Mój pieseł tak przemókł na spacerze, że nie wiem kiedy wyschnie. Roztacza wonie.. mokrego psa!  :D

Ja uwielbiam zapach mokrego psa, a już upaprane ziemią opuszki łap to hicior. Pachną grzybowo : )

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, agat21 napisał:

Jak mus to mus! Woda z nieba na psa jest straszna - to prawda. ;) Mój pieseł tak przemókł na spacerze, że nie wiem kiedy wyschnie. Roztacza wonie.. mokrego psa!  :D

Lubię wsadzić nocha w sierść mokracza :) a uchodzone łapy psa to dla mnie zapach spokoju... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Nowy nie zna suchej karmy. Od wczoraj daję mu rozmoczoną z puszką i stwierdził, że to też jest jadalne. Może z czasem spróbuje samej suchej?

To co jadł dotychczas?  Nie wygląda na takiego, który był jadł gotowane.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Na to wygląda. Zupy, ziemniaki i co tam zostało z obiadu. Czyli wszystko to, co pies jeść nie powinien.

Ale przed chwilą, kiedy wracał z dworu, przyuważył kocią miskę, coś w niej jeszcze zostało. Zdążył złapać chrupkę i ją pogryźć zanim go odciągnęłam. To już nie jest źle. Trzymajcie dziś kciuki za wizytę u weterynarza, zobaczymy co ma w środku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kciuki pomogły (i to bardzo) chłopak jest zdrów! I kał i krew - wszystko w porządku. Jak to powiedział lekarz - fuksnęło mu się (podałam do badań imię Fuks, ale zarejestrowany będzie w bazie czipów  dopiero po zakończeniu bazarku). Dziś zaszczepiony na wirusówki, sprawdzone gruczoły okołoodbytowe (niewiele było). Zęby do czyszczenia, ale  to razem z kastracją. Jednym słowem - FUKS.

Jutro wstawię wyniki badań, teraz muszę jechać załatwić swoje spraw bo prawie do południa byłam uziemiona w domu przez kuriera. Chociaż część zdążę załatwić.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś pada więc mądrala nawet nie zbliżył się do drzwi. Już zapamiętał, że mogę pomóc w wyjściu i profilaktycznie nie zbliża się do nich. Aresowi nadałam kierunek więc spokojnie zrobił siusiu i spacerowym kroczkiem wrócił. A Nowy obrócił się na piętach i czmychnął mi z pola widzenia.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kciuki pomogły (i to bardzo) chłopak jest zdrów! I kał i krew - wszystko w porządku. Jak to powiedział lekarz - fuksnęło mu się (podałam do badań imię Fuks, ale zarejestrowany będzie w bazie czipów  dopiero po zakończeniu bazarku). Dziś zaszczepiony na wirusówki, sprawdzone gruczoły okołoodbytowe (niewiele było). Zęby do czyszczenia, ale  to razem z kastracją. Jednym słowem - FUKS.

Jutro wstawię wyniki badań, teraz muszę jechać załatwić swoje spraw bo prawie do południa byłam uziemiona w domu przez kuriera. Chociaż część zdążę załatwić.

tatty teddy dog off 71% -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...