Jump to content
Dogomania

Mam na imię Fuks:) Okazało się, że jestem starszym niewidomym pieskiem, a nie suczką i teraz zaczynam nowe życie u dogomaniaczki:)


Tola

Recommended Posts

Fuks ma apetyt jak diabli. Od samego rana krąży za mną z podniesionym ogonem, miskę opróżnił w tempie iście kosmicznym. Reszta  to nawet nie raczy otwierać oczu śpiąc snem sprawiedliwych. Rano, kiedy chłopaków wypuszczałam na siusiu zaliczył też kocią miskę z chrupkami. Jak na tydzień pobytu - chłopak ma się zupełnie dobrze.  Żeby jeszcze pozwolił się czesać - byłoby wspaniale. Ale to tylko marzenia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Fuks ma apetyt jak diabli. Od samego rana krąży za mną z podniesionym ogonem, miskę opróżnił w tempie iście kosmicznym. Reszta o te nawet nie raczy otwierać oczu śpiąc snem sprawiedliwych. Rano, kiedy chłopaków wypuszczałam na siusiu zaliczył też kocią miskę z chrupkami. Jak na tydzień pobytu - chłopak ma się zupełnie dobrze.  Żeby jeszcze pozwolił się czesać - byłoby wspaniale. Ale to tylko marzenia.

Teddy Bear with Heart Printable Art Digital file | Etsy | Teddy bear  drawing, Cute bear drawings, Teddy drawing

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Fuks ma apetyt jak diabli. Od samego rana krąży za mną z podniesionym ogonem, miskę opróżnił w tempie iście kosmicznym. Rano, kiedy chłopaków wypuszczałam na siusiu zaliczył też kocią miskę z chrupkami. Jak na tydzień pobytu - chłopak ma się zupełnie dobrze. 

Od razu poczuł że jest w domu. A ponieważ wie że dobrze trafił, to i humor dopisuje i apetyt :-))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj złożyłam w gminie wniosek o sfinansowanie kastracji - zobaczymy jaka będzie odpowiedź. Weterynarz powiedział, że pieniądze jeszcze mają ale starają się spławiać ludzi. Mam nadzieję, że jednak nie będę musiała tam się fatygować.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Pewnie będą w poniedziałek.  Potwierdzę po nadejściu. I bardzo, bardzo dziękuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...