Jump to content
Dogomania

Cudna suczka z padaczką przygotowana do wyjazdu zostaje, bo opiekunka się wycofała! Transpo rt na dniach wyjedzie, ona zostanie. Laima także pojechała do domu :) Wszystkie w DS


Recommended Posts

Dnia 17.02.2022 o 13:35, dwbem napisał:

Ona jest śliczna, dlaczego nikt jej nie chce. Pewnie przez te przesądy o czarnych psach, głupie, ja czarne lubię najbardziej.

Niestety, pewnie tak, bo nadal nie było o nią ani jednego zapytania. Dopóki ją mam, nie jestem w stanie pomóc innemu psu.  

Link to comment
Share on other sites

Sa telefony o Laime, ale takie na zasadzie zrywu narodowego. Jedna Pani nawet grymasila, ze ona jest juz dłużej w Polsce, a chcialaby z tych, co świeżo przyjeżdżają.  No rzeczywiście, trudno byłoby o lansik, ani fotek z transportu czy granicy. Zapytalam czy wie, że w większości przyjeżdżają chore, z pasożytami, do diagnozowania, często leczenia, operacji? Ludzie dzwonią bezmyślnie. Jakby to były pluszaki do zaopiekowania, ale co się dziwić, skoro wszyscy teraz tez tak bezmyślnie te zwierzęta sprowadzają i szukają dla nich dt. To nie są łatwe psy (koty zresztą często tez) i obawiam się, że połowa z nich straci dt przy pierwszych problemach.  

Zadzwonila nawet dziewczyna o trójlapka Maxima do bloku, na pierwsze piętro. Kiedy jej zapytałam, czy zdaje sobie sprawę że to 30 kg stary pies, który ma trudności z chodzeniem  i z czasem moze być gorzej, dozuje sobie sam ruch, nie cierpi smyczy i nie da rady zasuwać po schodach, odpowiedziała, że nie została poinformowana. Dla mnie to wydawało się logiczne, ze ktoś decydując się na takiego psa, bierze to pod uwagę.

Mam nadzieje, ze nasz ukraiński zakapior i Laima jednak trafią na odpowiedzialnych, rozsądnych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2022 o 12:33, Alaskan malamutte napisał:

Takie zapytanie na olx

Dzien dobry, Mamy dom z duzym ogrodem i mieszkamy na wsi w okolicy Kalwarii Zebrzydowskiej w woj. Malopolskim. Mam pytanie, czy ten pies akceptuje koty? poniewaz mamy kota w domu i chcemy zeby sie jakos dogadaly? Lukasz

Niestety, podobno w nowym domu ich nie tolerowała. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2022 o 18:27, Nadziejka napisał:
 
           z zakonczonego baz.
85 procent dla Jagusiowych wysylam do Ciebie Jagus  127 zl 50 gr
          

Ślicznie dziękuję i potwierdzam, że pieniążki są na koncie. Jak będę przy komputerze, to wstawie w rozliczenie na pierwszej, bo z tel. kiepsko mi idzie.

Link to comment
Share on other sites

Pojawila sie szansa na dom dla Laimy pod Krakowem. Jedyne utrudnienie to fakt, że panstwo przeprowadzają się tam ok.18.03 i dopiero po tym czasie można pojechać na wizytę.  Jednak na razie pozostali dzwoniący i tak nie maja do zaoferowania warunków, jakie Laima potrzebuje, wiec czekam. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na niedzielne przedpołudnie mam umówiną wizytę PA dla Laimy. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Pani, która tam jedzie po rozmowie z chętna na adopcję, potwierdziła że brzmi super.

Z pieniędzy na koncie przedszkolaków pozwoliłam sobie wyróznic okłoszenie OLX dla 5 szczeniąt ze świerzbem - 12,49 zł. Zaznaczyłam w rozliczeniach.

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Laima będzie miała DS :) Marti i Nastya w DS

Dziś była wizyta i Laima moze się pakować. Jedzie do domu za Kraków. Ustalamy termin wyjazdu, ale dom ma juz zaklepany :)

przy okazji p. Zuzanna, która była na wizycie zaoferowała mozliwosć robienia wizyt PA  w odległosci do 20 km od Krakowa. To więc też bardzo dobra wiadomość. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 14:49, Jaaga napisał:

Dziś była wizyta i Laima moze się pakować. Jedzie do domu za Kraków. Ustalamy termin wyjazdu, ale dom ma juz zaklepany 🙂

przy okazji p. Zuzanna, która była na wizycie zaoferowała mozliwosć robienia wizyt PA  w odległosci do 20 km od Krakowa. To więc też bardzo dobra wiadomość. 

Bardzo się cieszę, słyszałam ze dom świetny, czyli piękna się doczekała, oby to był ten już na zawsze:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2022 o 09:45, Tyśka) napisał:

Hurra!

Czy usunąć już ogłoszenie? 🙂 

Poczekaj prosze ze dwa dni. Dom zapowiada się świetnie, ale jest tam maly starszy piesek.  Laima u nas jest super, ale w pierwszym domu oszczekiwala inne psy. Wole poczekać na wszelki wypadek.  Dzis Andrzej wiezie ją do Katowic. Stamtad zabiera przyjaciółka mojej mamy do Krakowa  i w mieście odbierze ja jej nowa rodzina.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2022 o 07:59, Jaaga napisał:

Poczekaj prosze ze dwa dni. Dom zapowiada się świetnie, ale jest tam maly starszy piesek.  Laima u nas jest super, ale w pierwszym domu oszczekiwala inne psy. Wole poczekać na wszelki wypadek.  Dzis Andrzej wiezie ją do Katowic. Stamtad zabiera przyjaciółka mojej mamy do Krakowa  i w mieście odbierze ja jej nowa rodzina.  

Ok. To czekam. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...