Jump to content
Dogomania

Cudna suczka z padaczką przygotowana do wyjazdu zostaje, bo opiekunka się wycofała! Transpo rt na dniach wyjedzie, ona zostanie. Laima także pojechała do domu :) Wszystkie w DS


Recommended Posts

Dnia 3.12.2021 o 16:08, Tyśka) napisał:

O Nastyę nie ma zapytań? 😞

Żadnych i wyobraź sobie, że jakiś debil zgłosił ją do OLX, bo napisałam że jest w typie urody brytyjczyka. Usunęli mi ogłoszenie, bo zakładali, że chcę ją sprzedać, mimo że w tytule jest wpisane adopcja. Na koniec tekstu dodałam więc, że do adopcji za darmo. Jesli jeszcze jakiś kretyn zgłosi, to może moderator doczyta. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 16:18, Jaaga napisał:

Żadnych i wyobraź sobie, że jakiś debil zgłosił ją do OLX, bo napisałam że jest w typie urody brytyjczyka. Usunęli mi ogłoszenie, bo zakładali, że chcę ją sprzedać, mimo że w tytule jest wpisane adopcja. Na koniec tekstu dodałam więc, że do adopcji za darmo. Jesli jeszcze jakiś kretyn zgłosi, to może moderator doczyta. 

To czyjaś złośliwość czy wtórny analfabetyzm? Przerażające, co się dzieje ze światem:(

Dnia 3.12.2021 o 16:19, Jaaga napisał:

Czy też ją ogłaszasz? Jesli tak, to poproszę o link, to wyróżnię.

Tak, nawet gdzieś wrzucałam link.

https://www.olx.pl/d/oferta/rozmruczana-mieciutka-nastya-miks-kot-brytyjski-CID103-IDM5Dzy.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 16:26, Tyśka) napisał:

To czyjaś złośliwość czy wtórny analfabetyzm? Przerażające, co się dzieje ze światem:(

Tak, nawet gdzieś wrzucałam link.

https://www.olx.pl/d/oferta/rozmruczana-mieciutka-nastya-miks-kot-brytyjski-CID103-IDM5Dzy.html

Dziękuję Ci, wyróżniłam już. Możesz zmienić lokalizację na Jaworzno? O kociaka wcześniej miałam stamtąd zainteresowanie, bo miasto w większosci składa sie z blokowisk. Obie z Pippi zasiedziały się u nas.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 16:51, Jaaga napisał:

Dziękuję Ci, wyróżniłam już. Możesz zmienić lokalizację na Jaworzno? O kociaka wcześniej miałam stamtąd zainteresowanie, bo miasto w większosci składa sie z blokowisk. Obie z Pippi zasiedziały się u nas.

Mogę zmienić:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 18:48, Tyśka) napisał:

Mogę zmienić:)

Czy dałabyś radę ogłoszenie Nastki zamienić na kociaki od Toli z zamojskiego wątku? Jestem z panią zainteresowaną Nastką w kontakcie i szkoda uciekającego czasu, niech ogłoszenie posłuży dzieciakom.

Dziś po dłuższym czasie zaglądnęłam na profil ukraińskiego schroniska. Koszmarna ilość szczeniąt :( Są wszędzie, na wybiegach, w pomieszczeniu w klatkach. Część biega w ubrankach, są też takie malenkie knypelki. Na filmikach z połowy listopada już sypał śnieg.

Są dwa szczeniaki najbardziej poszkodowane. Pierwszy Forest, gdzie walczą o uratowanie łapek i drugie maleństwo już po amputacji. Może ktoś je wypatrzy i zechce wziać?

264666932_6584116011630509_6593284993125548912_n.jpg

265445101_6597946470247463_6924910889127305258_n.jpg

265400230_6609517525757024_8627009811729421762_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2021 o 13:26, Jaaga napisał:

Czy dałabyś radę ogłoszenie Nastki zamienić na kociaki od Toli z zamojskiego wątku? Jestem z panią zainteresowaną Nastką w kontakcie i szkoda uciekającego czasu, niech ogłoszenie posłuży dzieciakom.

Dziś po dłuższym czasie zaglądnęłam na profil ukraińskiego schroniska. Koszmarna ilość szczeniąt :(

Akurat kociakom zrobiłam już olx'y, czekam jeszcze na akceptację ogłoszenia Sisi i będzie komplet 🙂 Jednak skoro Nastce szykuje się dom (rewelacyjne wieści!!!) to zapytam Toli czy jeszcze ma jakiegoś kotka na podmiankę za Nastyę. 

Też parę dni temu weszłam na profil schroniska 😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2021 o 10:49, Nadziejka napisał:
                Jagu niechaj moc bedzie z Wami 
z zakonczonego bazareczku bedzie chyba ok 100 zl lada dzien bede slac do Ciebie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 12:39, Tyśka) napisał:

Wyróżnienie po Nastyi, które trwa do 02.01. wykorzystałam dla Pastelki-Kredki pod opieką Toli: https://www.olx.pl/d/oferta/rozmruczana-trojkolorowa-kredka-subtelna-kuwetkowa-kicia-CID103-IDM5Dzy.html

Dziękuję, bo wykorzystalam całe fundusze, wiec  teraz szkoda każdego dnia. Dzięki wyroznieniom szykuje się dom dla Nastki, Brawurki i jest kilka osób zainteresowanych Koffi. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 26.12.2021 o 20:42, Tyśka) napisał:

Ojjj, przykro bo usunęłam ogłoszenie Nasti 😞

Nie przejmuj się, ja mam aktywne. Tez nie spodziewałam się, bo pani juz ustaliła dzień, kiedy mogła po nia przyjechać. Jednak lepiej , ze rozmysliła się przy ankiecie, niż później. Nastya jest miłą i niekłopotliwą kotką. Nie ma tragedii, ze nie jedzie, choć liczyłam na powrót do stanu posiadania 10 kotów 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2021 o 22:22, Jaaga napisał:

Nie przejmuj się, ja mam aktywne. Tez nie spodziewałam się, bo pani juz ustaliła dzień, kiedy mogła po nia przyjechać. Jednak lepiej , ze rozmysliła się przy ankiecie, niż później. Nastya jest miłą i niekłopotliwą kotką. Nie ma tragedii, ze nie jedzie, choć liczyłam na powrót do stanu posiadania 10 kotów 😉

Przykre to mocno 😞 Ja też wznowię ogłoszenie, tylko na nowo muszę pozapisywać zdjęcia. Opis chyba zapisałam. 

Laima piękna! Jak mi wyślesz jej zdjęcia to chętnie i ją ogłoszę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczony 149 zl Sercem Terenia118,Halunia Nadziejkowa  Nadziejkowo Lapeczkom u Jaagi i Brawurce 10.12

Razem 149 zl  a dla Jagusiowych 70 procent czyli 104 zl 

               Jaguniu niechaj moc bedzie z Wami z calego serca 

Poslalam teraz do Ciebie z bazareczku zakonczonego 104 zl

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 20:19, Nadziejka napisał:

Rozliczony 149 zl Sercem Terenia118,Halunia Nadziejkowa  Nadziejkowo Lapeczkom u Jaagi i Brawurce 10.12

Razem 149 zl  a dla Jagusiowych 70 procent czyli 104 zl 

               Jaguniu niechaj moc bedzie z Wami z calego serca 

Poslalam teraz do Ciebie z bazareczku zakonczonego 104 zl

 

Ślicznie dziękuję, pieniądze są juz na koncie. zapisuję na pierwszej w rozliczeniach.

Link to comment
Share on other sites

w grudniu Laima została zaszczepiona przeciw chorobom wirusowym - 35 zł. Dowód wpłaty na konto weta za 8 zaszczepionych psów wstawiłam na watku Koffi, Bei i szczeniąt z rozliczeniem parwo. Nie potrąciłam tego przelewu w kwocie od darczyńców, którą wpłaciłam na konto ZEA. Teraz muszę więc zaznaczać na wątkach konkretnych psiaków koszt ich zaszczepienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...