Jump to content
Dogomania

Cudna suczka z padaczką przygotowana do wyjazdu zostaje, bo opiekunka się wycofała! Transpo rt na dniach wyjedzie, ona zostanie. Laima także pojechała do domu :) Wszystkie w DS


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Jaaga changed the title to Laima wróciła z adopcji, Marti i Nastya w DS, zbiorka na transport kolejnej kotki- kto może dorzucić grosik?
Dnia 1.02.2022 o 11:09, Poker napisał:

A kiedy ma być transport?

Transporty teraz są chyba często, ale tylko psie. Starają się jak najwięcej zabrac w niepewnej stuacji . Kotka mogłaby przyjechać tylko wtedy, kiedy zebrałoby się na jej transport. Inaczej nie wyjedzie, bo Ola nie dołoży do transportu kota. chciałam spróbowac, bo Alesya bardzo się ucieszyła, że taka nieadopcyjna kocia miałaby szansę na życie. Nawet zadeklarowała się jej zrobic nowe testy, bo pierwsze miała dawno, a ja moge mieć kota tylko testowanego. Psie zbiórki idą sprawnie, ale jak widać większosć osób ma takie podejście, jak w schronisku, że ratunek kotów nie jest priorytetem a obecnej sytuacji na Ukrainie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2022 o 10:41, Jaaga napisał:

Jesli ktoś może pomóc przy zbiórce na transport, to będę bardzo wdzęczna. Chciałam wziać ją do nas na BDT, skoro Nastya pojechała do domu. Teraz pierwszeństwo mają psy, zeby wydostać się z Ukrainy, wiec kotka musi miec nazbieraną całą kwotę na przewóz: https://zrzutka.pl/4p6j4c

Coś dorzuciłem, ale zbiórka ledwie w połowie.. Postaram się coś jeszcze wpłacić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2022 o 12:49, Poker napisał:

A kto jedzie? Bo uzbierało mi się trochę rzeczy i bym podesłała. Ostatnio rozmawiałam z pp.Olą i Amelią. Obie mówiły , że teraz nikt nie jedzie.

Bo nikt z Polski nie jedzie. To komercyjny transport firmą z Ukrainy. Oni nie chcą zabierać czegokolwiek ze sobą. Już wczesniej pytałam o taką mozliwosć. Amelia długo nie jechała, bo na kociarni była paskudna bakteria, wiele kotów chorowało. Z tego tez powodu wczesniej nie zdecydowałam się na przyjazd kota.

Dnia 1.02.2022 o 11:28, limonka80 napisał:

Ja też parę złotych wpłaciłam, ale jeszcze sporo brakuje ....

Bardzo Ci dziękuję

Dnia 1.02.2022 o 11:55, RUTA93 napisał:

Coś dorzuciłem, ale zbiórka ledwie w połowie.. Postaram się coś jeszcze wpłacić.

Dziękuję bardzo. Może jakoś się uda jednak nazbierać. Poudostepniałam zbiórkę gdzie się dało na FB, jednak niektórzy admini nie przepuścili postu zbiórkowego. spróbuję znowu w weekend.

Dnia 1.02.2022 o 18:48, Tola napisał:

Ślicznie dziękuję. Wyróznię je zaraz.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Tolu za wstawienie zdjęć. O Laimę nie ma nawet pół zapytania. Czy ktoś jeszcze dałby radę zrobić jej ogłoszenie? Bardzo proszę. Trzeba ja ogłaszać gdzie się da, bo ogłaszana przez nas widocznie się już opatrzyła ludziom.

Przyjechała jako szczeniak, a jest już dorosła 😞

Laima ma ogłoszenie od Toli na Wrocław i moje własnie zmieniłam na Rybnik, bo z Katowic był zerowy odzew. 

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu! Laima u nas bez skutku od miesięcy czeka na dom, Marti i Nastya w DS
Dnia 15.02.2022 o 09:37, Jaaga napisał:

Dziękuję Tolu za wstawienie zdjęć. O Laimę nie ma nawet pół zapytania. Czy ktoś jeszcze dałby radę zrobić jej ogłoszenie? Bardzo proszę. Trzeba ja ogłaszać gdzie się da, bo ogłaszana przez nas widocznie się już opatrzyła ludziom.

Przyjechała jako szczeniak, a jest już dorosła 😞

Laima ma ogłoszenie od Toli na Wrocław i moje własnie zmieniłam na Rybnik, bo z Katowic był zerowy odzew. 

Zrobię woeczorem tylko napisz na jakie miasto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...