Jump to content
Dogomania

Cudna suczka z padaczką przygotowana do wyjazdu zostaje, bo opiekunka się wycofała! Transpo rt na dniach wyjedzie, ona zostanie. Laima także pojechała do domu :) Wszystkie w DS


Recommended Posts

  • Jaaga changed the title to Laima także pojechała do domu :) Wszystkie w DS
Dnia 10.04.2022 o 17:14, Nadziejka napisał:
Trzymam mocno mocnoooo

Wczoraj zadzwoniła Ola z bardzo smutną wiadomością. Koteczka nie doczekała pomocy, zmarła 🥺

Tak mi przykro, wszystko było gotowe. Gdyby transport byl kilka dni wcześniej, przed wybuchem wojny, byłaby żywa u nas. Powiedzialam Oli, żeby Alesya dala jakiegokolwiek kota, który jest po testach i w dużej potrzebie: bez łapy, bez oka, o niechodliwym umaszczeniu. Żeby dostal szanse na wyrwanie się z tego piekła. Mam nadzieje, ze jednak się uda.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie da się przewieźć już kota bez miareczkowania, a to badanie było wykonywane tylko w Kijowie.

Z pieniędzy szczeniakówych z tego wątku wydałałm 18, 50 zł na profilaktykę malutkiej Barbie - szczeniaczka z lisiej nory.

Pozostaje więc 139, 69 zł. Na razie nie rozdysponuję tych pieniędzy, bo powiedziałam Oli, że jesli tylko uda się transport jakiegos kota, to niech przysyła. Zostawiam więc te pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2022 o 12:44, limonka80 napisał:

A masz może nowe wieści o Laimie? Jak się miewa ? To przecież prawie siostra mojego Martiego 🙂

Laima trafiła do cudownego domu, pani zaraz adopcji pisała o suni z wielka czułością.

Poprosiłam o nowe informacje.

Zrobimy wszystko, żeby Laimie było tu jak najlepiej. Wiemy, że jej losy na starcie były bardzo ciężkie, bezdomność, potem podróż do Polski, trochę takiej tułaczki. Widzimy, że ona jest bardzo wrażliwa, delikatna i zachowuje się zdecydowanie jak młody piesek, wiec jest trochę absorbująca, nie wie czasem jak się zachować, czego oczekujemy, ale to dopiero jej pierwsze dni, mamy wrażenie, ze się otwiera i przestaje bać, że straci atencję, chcemy, by wpoiła sobie, że jest jednym z domowników na stałe i nie musi o nic od nas sama zabiegać. Dziś jedziemy do weta zważyć ją do tabletki na kleszcze i pewnie ją obejrzą przy okazji, aczkolwiek wygląda na okaz zdrowia, ładnie je, w ogóle nie łapczywie, ma błyszcząca sierść, szkliste oczy, czyste uszka, śnieżnobiałe ząbki, suszone skóry i kości z kolagenem chrupie chętnie, troszkę kręci nosem na sucha karmę, ale żadnych niepokojących rzeczy, daje się dotykać bez oporów.  Pięknie reaguje na imię.
 
Pozdrawiam i również serdeczności
Joanna
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Z pozostałych u mnie "przedszkolakowych" pieniędzy opłaciłam wczoraj dwa ogłoszenia na OLX na Tolę , linki do nich są na zamojskim wątku. Na koncie zostaje więc 119,75 zł. Raczej chyba nie uda się dojechać już żadnemu szczeniakowi w najbliższym czasie, więc myślę, że środki te warto spozytkować na szukanie domów tym, które czekają.

Link to comment
Share on other sites

Okazalo się, że dla Amely brakło 28,45 zł za ostatnią wizytę u weta. Pozwalam sobie więc tą kwotę rozliczyć z pozostałych tu pieniędzy. W końcu jest z tego samego schroniska, więc myslę, że nikt nie bedzie miał nic przeciwko.

I z tych środków opłaciłam też olx na miesiąc dla zamojskiego Dylana po okazyjnej zniżce 60% - 9, 97 zł Zostaje więc 81,33 zł.

Link to comment
Share on other sites

 

Tyle ostatnio smutnych wieści, więc chciałam pochwalić się zdjęciami mojego Martiego, który trafił do wspaniałego domu. Państwo regularnie przysyłają zdjęcia i informacje, piszą jak bardzo chłopaka kochają 🙂  Tak się cieszę z jego szczęścia.

1656526404846.jpg

1656526464824.jpg

1656526496980.jpg

1656526646112.jpg

1656526650323.jpg

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...