Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

16 godzin temu, Tyśka) napisał:

Na tym zdjęciu ma podobne spojrzenie jak Mimi jaguski (i uszy Liki):

Screenshot_20210903-053914_OLXpl.thumb.jpg.51ef22719aab37bf7193eeb80d93f6ca.jpg

 

2 godziny temu, malagos napisał:

A to dowód na to, ze Mysia i koty to dobry duecik :)

6672980579b2.jpg

 

2 godziny temu, malagos napisał:

A to nasz Maxio, adopcja wczorajsza:

Było tak:

783fbf23c793.jpg

Jest tak:

ff8d9db40cfd.jpg

 

                             Biblioteczka. Na operację Duszka. - Page 2 - Zakończone - Dogomania

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a ja miałam telefon w sprawie Kamy!... ogłoszenie na Toruń?... pan nawet by i chciał ją zobaczyć, ale za daleko :( ale jak dodałam wiek, to i tak zrezygnowałby :( Tak mi jej szkoda - zima w budzie :(

Bardzo fajnie, ze ktoś zadzwonił w sprawie Kapsla i Mysi. Do mnie też wczoraj dzwoniła pani (a właściwie na Tomka telefon), bo ma identycznego psa, jak Kapsel - z jakiegoś bidula go zabrała 6 lat temu. Nie wie, jak psy by zareagowały na siebie, więc mówiła o zapoznaniu ich - ale znów odległość, pani spod Częstochowy, ok. 300 km. Eh, spokojnie poczekamy...Całe szczęście, ze gmina zatrudniła tego pana Krzysztofa, chyba na jakieś roboty interwencyjne, on nie tylko sprząta pobocza i opróżnia śmietniki, ale opiekuje się psami z kojca. Wreszcie! już nie muszę się bać, że w weekend będą głodne. To dzięki niemu ten jasny pies (obecnie Luis) tak się umiał zachować :)

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, elik napisał:

Takich Ludzi, jak Wy należałoby klonować  🙂   Jak się sunia odnalazła u Was?
Sunie mają się u Was, jak w psim raju.

 Koruś przyjął ją lepiej niż się spodziewaliśmy , trochę tęskniła bo była w fajnym domu tymczasowym, ale dzisiaj cały czas się nią zajmujemy i teraz zasnęła.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, mariusz pp napisał:

 Koruś przyjął ją lepiej niż się spodziewaliśmy , trochę tęskniła bo była w fajnym domu tymczasowym, ale dzisiaj cały czas się nią zajmujemy i teraz zasnęła.

Popieram wniosek elik w/s klonowania ;)

cudowna adopcja, widziałam na Fb, ależ się małej poszczęściło! <3

Oby i podopiecznym malagos się udało znaleźć cudowne domki!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malagos napisał:

a ja miałam telefon w sprawie Kamy!... ogłoszenie na Toruń?... pan nawet by i chciał ją zobaczyć, ale za daleko :( ale jak dodałam wiek, to i tak zrezygnowałby :( Tak mi jej szkoda - zima w budzie :(

 

Ja mam Kamę na Olsztyn i Toruń. Przenieść na inne miasta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...